stul
11.11.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Jak by měl vypadat ideální pracovní stůl do dílny a kde ho sehnat?

Sdílejte článek:

(PR) 11|11|2015

Pracovní stůl je místem, kde se dějí důležité věci. Vzniká zde výsledný produkt, nebo dochází ke klíčovým úpravám. Měl by být proto naprosto spolehlivý v každé situaci. Jaké parametry by měl splňovat ideální pracovní stůl do dílny? A kde si můžete takové stoly vybrat? To všechno se dozvíte v tomto článku.

Stabilní za každé situace

I kdyby venku zuřila vichřice, váš pracovní stůl by se neměl pohnout. Stabilita je základem úspěchu a pokud chcete na svém pracovním stole vytvářet mistrovská díla, musí být pevný jako skála. Při umístění na rovnou podlahu by se neměl kývat ani viklat.

Vhodná šířka a výška

Aby se u stolu dobře pracovalo, měl by mít vhodnou výšku. Obecně doporučovaná výška pracovního stolu je kolem 880 mm. Takto vysoké pracovní stoly do dílny nabízí komfort při práci všem osobám normálního vzrůstu. Co se šířky stolu týká, měl by být akorát tak velký, aby se vám na něj vešly všechny věci, které potřebujete. Pokud máte v dílně místo, je mnohdy lepší zvolit větší stůl, kde budete mít jistotu, že si na něj můžete odložit i něco navíc.

Úložné prostory

Protože stoly už dávno nejsou pouze pracovní deska a čtyři nohy, je dobré rozmyslet si, jaké úložné prostory nám budou nejvíce vyhovovat. Vybrat si můžete z několika variant a pomocí modulového systému si sestavíte vlastní dokonalý pracovní stůl do dílny.

Kvalitní stoly přímo od výrobce

Pokud toužíte po opravdu kvalitním pracovním stolu, vyberte si z nabídky českého výrobce. Společnost POLAK s.r.o. vyrábí veškerý nábytek na území České republiky na plně automatizovaných moderních výrobních linkách. Ve vlastním vývojovém oddělení vymýšlí a zkouší nejrůznější možnosti jak nábytek zlepšit a dosáhnout maximální spokojenosti zákazníka. Často tak přichází na trh se zajímavými novinkami a inovacemi. Nábytek je dodáván po celé ČR, a samozřejmě i do zahraničí, přes širokou síť obchodních partnerů.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 10 650,00 Kč
Vybráno 30.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 669 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.