exekuce42019
22.3.2020
Kategorie: Společnost

Jak bude v době krize chráněn občan před exekutorskou a bankovní mafií?

Sdílejte článek:

DANIEL NOVÁK

Návrhy opatření na podporu občanů za doby katastrofálního selhání režimu bude projednávat Sněmovna v úterý. Babiš se strachuje hlavně o banky a exekutory a jejich Bruselem posvěcené nároky, ale SPD nabízí zajímavý balíček opravdových řešení

Můžeme být příznivci i odpůrci SPD, ale v tomto je potřeba smeknout, před současnými snahami SPD a denními hlášeními od jejího předsedy, a uznat nutnost SPD navrhovaných opatření na podporu občanů v tomto výjimečném stavu.

Je naprosto nepřijatelné, aby exekuční mafie dále perzekuovala obyvatelstvo za tohoto krizového stavu, aby banky sbíraly majetek z hypoték, které nepůjde včas splácet, aby se v naší zemi pohybovalo sto tisíc bezdomovců bez karantény, další milion osob ( z nich půl milionu zahraničních dělníků a cizinců ) na pochybných ubytovnách, aby byl vytvořen ještě věští chaos a korporace a mafie na tom rýžovaly miliardy, zatímco občané budou riskovat už nejen své, ale i veřejné zdraví, aby se ještě více nezhoršila jejich sociální a rodinná situace.

A současně z České republiky odtékalo až 700 miliard korun zisku a dividend ročně do zahraničí ( viz Ilona Švihlíková). Tohle musí skončit a znamením toho budiž přerušení výroby v zahraničních automobilkách, které zaměstnávaly na 200 000 relativně dobře placených ( oproti zbytku průmyslu ) zaměstnanců a dělníků ( přímo i u subdodavatelů ). Nechci šířit poplašné zprávy, ale tohle není ani tolik přerušení, jako spíše taktní ukončení výroby, protože celosvětově klesá poptávka po nových automobilech ( a po dalším vývoji okolo virové epidemie a vyvolané hospodářské krize lze čekat další propad poptávky po nových vozech ). Jestli se výroba obnoví, tak pouze částečně a ne dříve, než za půl roku.

Zaběhlý model vládnoucí popřevratové mafie zkrátka bere za své. Vir jasně ukazuje a ještě ukáže limity a v mnohých odvětvích hazard režimu, který zcela nelidsky vystavuje obyvatelstvo riziku vnějších hrozeb. Co se týče samotného koronaviru SARS-CoV-2, tak se obávám, že to nejhorší je teprve před námi. Tento virus nevznikl přírodně, mojí informaci z února nyní potvrdila bioložka Soňa Peková tak čekám omluvu od jistého manipulátora za jeho idiotský hoax, kde se pře kavárenský ideolog s informacemi, na které mám v článku oficiální odkazy. Čínská vláda navíc vyzvala USA, ať vysvětlí svého pacienta nula a já se ptám proč jejich vojáci v Evropě nakazili půlku vedení NATO to nakonec strachy zrušilo svoji válečnou provokaci s cynickým názvem ,,Defender Europe 20“. Tito američtí vojáci se totiž ,,shodou okolností“ nacházeli na sportovním cvičení ve Wu-chanu, pár týdnů před vypuknutím nákazy. Americký konzulát měl jistě s přípravou ,, sportovní akce“ dost práce, stejně jako vojenská laboratoř US army pro Asii v Jakartě v Indonésii. Místo cvičení NATO nám zde USA možná nechaly alespoň jeho mikroskopické stopy ve formě viru.

Dnes ještě nelze dohlédnout rozsah škod a utrpení obyvatelstva vlivem pandemie nového viru a opatřeních, a důsledků spojených s obojím. Všechny odhady vaří z vody neskutečná čísla. Tuto nákazu lze v současných podmínkách zastavit jediným způsobem: totální izolací, neboť bez hostitelů vir není schopen reprodukce a tudíž přežití ( na poruchu a ve vzduchu přežije nějaký čas, ale není schopen se množit a ubývá jeho počet ). ČLR neprovedla taková opatření z dlouhé chvíle.

Tento virus má však abnormální parametry. Je pravděpodobně upravený ve vojenské laboratoři, nelze předvídat jak se zachová, dokud není pozdě ( např. jak zareaguje na teplé počasí nelze odvozovat od jiných virů ) a dokonce vzhledem k jeho geneticky vloženým dispozicím k mutacím, nelze určit jak se zachová za čtvrt roku v těch samých podmínkách, jako nyní. Hlavně ale dosud není zcela jasné nakolik poškodí zdraví těm, kteří tuto nemoc prodělali. Objevují se hrozivé informace: 

že poškozuje trvale zdraví i těm, kdo mají relativně mírné příznaky. Takové osoby by mohly v krajních případech třeba za půl nebo čtvrt roku zjistit, že jsou zralé na invaliditu. Virus se v těle šíří krví a bylo prokázáno, že poškozuje mj. plíce, srdce a ledviny. Pacienti podle lékařů dopadli, jako by prodělali SARS i AIDS najednou. Až pandemie opadne, zemře v závislosti na složení populace a úrovni zdravotnictví 2 – 15 % nemocných ( v Itálii smrtnost dosahuje 8 – 10% , kde například za 20. března zemřelo 630 lidí a přibylo přes 6000 nakažených, z celkového počtu 50 tisíc nemocných a přes 4 tisíce mrtvých ) a může se také stát, že se zjistí, že polovina nakažených má po vyléčení poškozený srdeční sval jako po infarktu a další mají ledviny a játra ve stavu alkoholika po 20 letech nepřetržitého pití, plíce jako stoletý kuřák, apod. Nechci strašit, nemusí se to stát, ale může. Musí se počítat se vším, pokud přesně nevíme celkový rozsah dopadu a neznáme přesné výrobní parametry viru. Rozhodně nelze vsadit zdraví obyvatelstva do ruské rulety tak, jako to dosud dělal režim opěvující opilce Havla, řízený prognosticky s úkoly zaprodat nás do zahraničí.

Jakmile se objeví tento virus, musí se ihned ZASTAVIT VEŘEJNÁ DOOPRAVA, MHD ZEJMÉNA, PŘERUŠIT VÝROBA ( NECHÁ SE JEN TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ), ZÁKAZAT TÉMĚŘ ÚPLNĚ VYCHÁZENÍ VEN, ZAŘÍDIT ROZVÁŽKA, A CELOPLOŠNÉ DESINFEKCE VE MĚSTECH!!! A to po dubu 3 – 4 týdnů. Nic z toho učiněno v Evropě nebylo! Stejně k tomu bude muset dojít, protože neustálý nárůst křivky nemocných nepůjde zastavit. Jenže chybí k tomu základní prostředky.

Teprve po překonání pandemie přijde na pořad dne vyřešit, kdo je zodpovědný za rozkradeni zásob Civilní obrany a za to, že nebyly doplněny, ale rovnou zrušeny tím, že nebyly zahrnuty do tzv. Nové koncepce civilní obrany. Žádná není, žádná koncepce, naprosto žádná. Je to další polistopadový podvod.

Tyto zásoby, stejně jako jasnou koncepci krizové součinnosti, přitom nyní akutně potřebuje české zdravotnictví a bezpečnostní sbory ( Hasiči, Policie a další ). Místo toho nemocnice posílají pryč pacienty s možným Koronavirem bez vyšetření s tím, že nemají doporučení hygieny. Stovky nechráněných hasičů i policistů jsou po karanténách.

Ukázalo se, že v případě války nebo přírodní pohromy můžeme všichni pochcípat jako mouchy s ujištěním, že máme k době smrti formálně všechna ,, lidská práva“, včetně posmrtné změny pohlaví a prohlášení mrtvé ženy za muže a naopak. Hned jsem více klidný, když vidím, jak autobus MHD ,,desinfikuje“ řidič jedním hadříkem a rozprašovačem vůně. Když jsme měli celé sklady desinfekcí, výkonných rozprašovačů a ochranných obleků. Plus masky pro patnáct milionů obyvatel ČSSR jako samozřejmost, ještě jste si mohli vybrat velikost. A dnes se perem pomalu o každý hadr, ze kterého by se dala ušít jakási pochybná ochrana… A to nás málem vehnali do války s Ruskou federací, nacvičují tu celé roky šašci jakási vojenská cvičení a společné jízdy Evropou, ale ve skladech mají akorát plíseň. Jestli ty sklady nevykradl taky Putin, aby z nich udělal totální idioty, kteří nemají v dějinách obdoby. 

Pomoc od EU nečekejme, co musíme udělat je donutit Poslaneckou sněmovnu ČR, zvyklou vytrvale zrazovat národní zájmy a běžné občany, aby v zájmu vlastního pudu sebezáchovy začala konat, co situace žádá. Jinak dojde k sociálnímu výbuchu obřích rozměrů. Návrhy opatření by byly, teď je ještě třeba je prosadit. Musí se pomoci těm, kteří se zasazují o potřebné kroky. V tomto případě slyším jasnou vizi zatím pouze od SPD, Babišovo duhové hnutí reaguje podle směru větru a notiček od vůdce, který se chce líbit všem a přitom nenarušit panující mocenské vztahy. A to je špatně, ty se musí naopak od základu změnit. Dohlédněme na ně! V této situaci musí být učiněna rozhodná opatření na podporu občanů! Ne řeči, nikoli sliby, žádná řešení napůl, ale jasná opatření a činy hodné státníka. To je potřeba.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 122 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,39 out of 5)
Loading...
politicon.cz
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.