zastrizeni-chloupku-usi
10.10.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Jak bezpečně odstranit chloupky v nose?

Sdílejte článek:

Chloupky v nose jsou v podstatě obranným systémem lidského těla. Slouží především k tomu, aby se do těla nedostaly kousky prachu a další nečistoty. Současně udržují v nose optimální vlhkost. U některých mužů je však problém v tom, že jsou chloupky příliš dlouhé, což působí nevzhledně. Jestliže hledáte efektivní způsob, jak je zastřihnout, nabízí se zastřihovač.

Opravdu existuje hned několik metod pro odstranění chloupků v nose, přičemž některé jsou méně účinné, jiné naopak více. Ideální je používat zastřihovač, naopak se nedoporučuje depilace voskem.

Trhání voskem prostě ne

Přemýšlíte nad tím, že vezmete pinzetu a chloupky prostě vytrhnete? Sice se jedná o jednu z možností, ovšem trhání chloupků pinzetou je bolestivé a pomalé. V salonech krásy se setkáte se službou jako epilace chloupků v nose voskem, ovšem odborníci daný způsob příliš nedoporučují. V podstatě nezáleží na tom, jestli si chloupky trháte voskem, nebo pinzetou, protože v každém případě se vám vytvoří uvnitř dutiny nosní malé ranky, do nichž mohou proniknout infekce.

Současným trendem je laserová epilace chloupků v nose, která je však nevhodná, což vám ale žádný kosmetický salon provádějící tuto techniku neřekne. Laserová epilace je finančně náročná a poškozuje sliznici v dutině nosní, takže je jen otázka času, kdy se o slovo přihlásí zdravotní problémy.

zastrihovac-chloupku-v-nose-baleni

Zastřihovač nosních chloupků je sázka na jistotu

Šetrnou metodou, jak upravit chloupky v nose, je speciální zastřihovač, jehož použití je naprosto bezbolestné a rychlé. Sehnat se dají dokonce modely, jež nabízí další funkce a příslušenství, které využijete. S jedním pomocníkem se můžete zbavit nosních chloupků, ale zároveň může dojít i k odstranění chloupků v uších. Stačí nasadit jiný nástavec.

Obrovské popularitě se v tomto segmentu těší přístroje od značky Philips, a to konkrétně Philips Series 3000 s označením NT3160/10. Zastřihovač disponuje ostrými čepelemi, které se postarají o úpravu chloupků. Velkou výhodou je, že si můžete tyto úpravy provést klidně i ve sprše, protože zastřihovač je voděodolný.

Co se ceny týče, tak je rozpětí opravdu široké. Zastřihovače stojí od 500 korun až po několik tisíc korun. Záleží na tom, co od přístroje očekáváte, jaké funkce má nabízet, zda má odstraňovat pouze chloupky v nose, nebo i v uších a podobně. Konkrétně výše uvedený zastřihovač od značky Philips seženete od 430 korun. V balení přitom najdete nástavce jak na nosní, tak i ušní chloupky, ba dokonce i na úpravu obočí.

Čištění nástavců je jednoduché a bezstarostné. Stačí je opláchnout pod tekoucí vodou. I když pozor, ne všechna zařízení jsou voděodolná, a tak se vždy ujistěte, že vámi zakoupený zastřihovač je vskutku voděodolný. Více informací najdete na https://www.ohol.cz/nejlepsi-zastrihovac-chloupku-v-nose/.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Petr Zavadil 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Libuše Urubková 400,- Kč

Celkem za měsíc: 6 336,00 Kč
Vybráno 18.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 746 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.