ABABISJRKRYM
19.11.2018
Kategorie: Společnost

Jací jsou čeští rodiče, že se nebouří nad tím, co provedl premiér svému dítěti?

Sdílejte článek:

TOMÁŠ GOLÁŇ

Jsem milující otec tří synů a podobně nemocného kluka, jako má Andrej Babiš, jsme měli i my (jeho ataky byly naštěstí pouze reakcí na jeho dětství a na velkou psychickou zátěž, po třech letech byla u něj schizofrenie definitivně vyloučena).

Jako správný otec jsem pro něj hledal v Česku tu nejlepší odbornou zdravotnickou pomoc, byl v Motole, v Brně i v Kroměřízi. Pokud bych měl tolik peněz jako premiér a můj syn by měl navíc i Švýcarské občanství, určitě bych jej osobně odvezl do špičkového sanatoria ve Švýcarsku a pozval k němu z USA nejlepší odborníky včetně prof. Grofa. To by udělal každý správný rodič. Andrej Babiš ale poslal svého těžce nemocného syna s rusky mluvícím člověkem na Krym. Do oblasti, kde je už tak katastrofální ruská péče ještě katastrofálnějsí. Schizofrenici moc nemají rádi změny prostředí, ale změna prostředí ještě k mnohem horšímu, syna musela úplně vyděsit. To někomu z rodičů připadá normální? “Andyho” pobyt na Krymu potvrdil sám premiér.

Andrej Babiš odjel 17.11. ráno za synem do Švýcarska. Dá mu pár “injekcí” a už se nikdy nedozvíme, jak to všechno bylo. Teď už je na koluzní vazbu pozdě.

Můžeme očekávat prohlášení premiéra, že syn už není rozrušený, že si to vše vymyslel, aby si s ním vyřídil účty, ale že už si hezky promluvili a už je to mezi nimi hezké.

Pak přijde mail od mladého “Andyho” o tom, že vše bylo jinak a že to novináři špatně pochopili. A máme vše vyšetřeno.

Pokud to takto dopadne, nebo se “Andy” pouze odmlčí, obavy senátu z ovlivňování vyšetřování trestně stíhaným premiérem se tak v plném rozsahu naplní‼️

P.S. Může mi někdo z příznivců Andreje Babiše vysvětlit, jak vše může souviset se 17. listopadem, jak premiér a jeho příznivci hlásají? Ony jsou 17. listopadu nějaké volby nebo se každý rok 17. listopadu o něčem životně důležitém hlasuje??? Děkuji.

Autor: Tomáš Goláň

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 255,00 Kč
Vybráno 13.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 6 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 2,56 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
139 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.