ZEMANRUSKO
2.12.2020
Kategorie: Politika

Já tomu nevěřím

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Už pár dní jsme oblažováni informací, kterou přinesl Český rozhlas….  Náš prezident si vyžádal od Čučkaře Koudelky detailní informace ohledně ruských agentů na našem území. Žádal informace o Rusech i o Češích, kteří jim přisluhují.  Hned se ozvaly všechny očekávané potrefené husy, začalo se mluvit o velezradě, protože prezidentův kámoš Nejedlý přece letěl do Ruska. Ozvali se ústavní právníci, ozvali si všichni pisálci a ve všeobecném řevu podle mě zaniklo to nejdůležitější. 

Že je to všechno dost na vodě, protože  s tím přišel jeden pisálek bez jakéhokoliv důkazu jen s odkazem na údajně důvěryhodné zdroje. Jasně, a teď tu o Červené Karkulce.  Nikdo tuto zprávu nepotvrdil, ani Zeman ani vrchní čučkař. Od prvního pínutí Radiožurnálu až po poslední vejšplecht Pekarky je to celé úplná pitomost. 

Takže si nejdřív probereme, co mi na tom nesedí:

Vidlácky by mě zajímalo, kde se Radiožurnál k této informaci dostal?  Pokud je to se Zemanem pravda, tak Koudelkovi někdo vynáší informace. Nebo je to on sám? Neměla by tajná služba být z podstaty svého názvu tajná? Jak je možné, že se tu běžně komunikuje s novináři? Jsem mimo, když si o tom myslím, že šlo o řízený únik? Jinými slovy, někdo z BISky zavolal kamarádovi redaktorovi a dal mu sólokapra…

Dále bych rád věděl, jak se taková žádost BISce podává? Že by Zeman nechal nastylizovat oficiální dopis opatřený hlavičkou a vodoznakem, na kterém byl seznam úkolů a požadavků, který by pak rozmáchle podepsal? Pochybuju o tom. Zeman nikdy nebyl blbej, narozdíl od soudruha plukovníka. 

A do třetice… že nikoho z tlupy idiotů v parlamentu i v redakcích nepřemýšlel, k čemu by asi tak Zemanovi takový seznam byl… Jako že ho odveze Putinovi? Putin neví, koho mají ruské tajné služby v česku za agenty? Jo, kdyby chtěl Zemann seznam českých agentů v Rusku… to by bylo zajímavější, ale fakt jako nechápu, jak by ruským špionům prospěla informace o tom, kdo je ruský špion. Oni dobře vědí, kdo jim slouží a zřejmě i dobře vědí, kdo je prozrazený a kdo není. Vědí, kdo hraje dvojitého agenta. Zeman ani čučkaři z BISky k tomu nemají čím přispět. 

Já si osobně myslím, že jde o hoax. Jednoduše proto, že tajná služba nikdy nijak a nikomu svoje informace nedává a všichni to vědí. Mohu si o čučkařovi Koudelkovi myslet jen to nejhorší, ale faktem je, že se politikům nikdy žádné informace neposkytují. Neposkytují se nikomu, nikdy, za žádných okolností. Poskytují se výstupy. Poskytují se dodané a přebrané informace.  Ale nikdy se nedávají jména agentů ani se nemluví o operacích. Každý politik to ví. Nemá žádný smysl tajnou službu o něco podobného žádat. Oni to prostě nemohou pustit ven. To by mohli rovnou vytroubit na náměstí. Jak se to dostane ze zakouřených kanceláří tajné služby, je to veřejné. Běžný člověk se to sice možná nedozví, ale konkurenční a nepřátelské služby ano. Co je svět světem a tajné služby tajné, nikdy se nic nepouští. Nikdy!

Nějak se mi nechce věřit, že by Zeman o něco podobného žádal. A dokud neuvidím onen dopis s prezidentským podpisem, neuvěřím tomu. Je to hovadina na entou. A pokud to čirou náhodou pravda je, pak mu šlo o něco jiného než získat seznam agentů. 

Na takový požadavek totiž může ředitel tajné služby reagovat jediným způsobem. Rezignovat. Přijít před novináře, ukázat jim onen Zemanův dopis a říct, že prezident je sice jeho vrchní velitel (?), ale on mu ty informace neposkytne. Zde podává okamžitou rezignaci, ať si politici najdou jiného blbce, který BISku pohřbí, ale on to nebude.

Takže i když na žádný takový Zemanův požadavek nevěřím, dovedu si k němu  představit jediný důvod. A to ten, aby Koudelku donutil k rezignaci, případně aby ho znemožnil, až se ukáže, že plukovník se drží místa jako hovno košile. Pokud Zeman fakt nějaký požadavek dal, tak to rozhodně bylo ústně a beze svědků. K tomu poslal dopis, který bude velmi krotký a napsaný tak, aby se z toho rozhodně nedalo usoudit na radiožurnálový žvást o velezradě.  

Skoro bych si myslel, že Radiožurnál někomu naletěl a nemusela to být ani BISka ani Zeman. Takhle bych si nějak představoval skutečnou práci  ruských agentů. Rozložit tajnou službu i s Koudelkou a udělat z něj debila způsobem ze kterého neexistuje dobrá cesta ven, ale zároveň to nepřehnat, aby čučkař zůstal ve funkci.. nikoho lepšího si tam nemohou přát. 

Ne, nebudu už spekulovat dál.  Nejjednodušší vysvětlení bývá zpravidla správné a nejjednodušší je, že jde o hoax, kravinu, debilovinu a hovadinu od začátku do konce. Druhé nejjednodušší vysvětlení je, že Radiožurnál někomu naletěl a nebyla to BISka. Třeba by to mohla být taková malá pomsta za vyhoštěné Rusy. Třetí nejjednodušší vysvětlení je, že Radiožurnál naletěl BISce, protože Koudelka je fakt čučkař. Až po těchto třech variantách jsem ochoten uvažovat o tom, že Zeman rozehrál nějakou hru ve snaze udělat z Koudelky debila ukázat, jaký je Koudelka debil.

Pak je dlouho nic a až naposled jsem ochoten si připustit, že Zeman opravdu chtěl seznam agentů, protože tohle nemůže nikdo myslet vážně. K čemu by Zemanovi takový seznam byl? Aby ho dovezl Rusům? Proč? Ani ruská tajná služba nikdy neřekne, co už o BISce ví. Je nesmysl, aby Putin po Zemanovi něco takového požadoval, protože to by znamenalo pohřbít všechny operace, které tu Rusové dělají. Každé správné KGB nikdy nepřizná, že zná protivníkovy agenty a samozřejmě ví, že jakékoliv prozrazení nebo vynesení znamená změny, stahování z operací, výměny lidí a to se jim rozhodně nehodí.  

Ano Rusáci jsou tak blbí, že zkoušejí přes Zemana zjistit, kdo z ruských agentů je prozrazený a kdo není… Jasně, my vidláci jsme úplní trotlové. 

Ne, nestojí to vůbec za debatu…. od začátku do konce to je blbost. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč

Celkem za měsíc: 13 000,00 Kč
Vybráno 37.14%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 326 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,03 out of 5)
Loading...
politicon.cz
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.