MERKELNDR
12.6.2018
Kategorie: Politika

Já, Evropská unie vyrazím proti americkým clům, oznámila Merkelová

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

Výrok Merkelové je doslova signifikantní pro dnešní stav v Evropské unii. Zatímco předseda Evropské komise Juncker slibuje cestu do Washingtonu, aby urovnal nebo se alespoň pokusil urovnat vztahy s USA, nesoudná německá kancléřka Merkelová, ač nemá žádný mandát, jménem EU vyhlašuje USA obchodní válku. Merkelová se činí seč může, aby Evropu zavlekla do hlubin obchodní válek, migrační okupace a lokálních konfliktů. Není ani vteřinu důvodu se s ní na této politice podílet. Jde o politiku zhoubnou.

G7 mohlo být zcela bez cel

Zcela bezcelní zónu pro G7 navrhl v Kanadě americký prezident Trump jejím účastníkům. (Představitelé zemí G6 jsou Kanada, Japonsko, Itálie, Francie, Německo, Británie a Evropská unie.) Řešení pro všechny spravedlivé. Proč o něj G6 neměla zájem? Protože dosavadní nerovnováha vzájemného obchodu v neprospěch USA této skupině velmi vyhovuje. A protože se Merkelová zbláznila stejně jako ten Hitler ve své době, vytáhla do obchodní války s USA. Že Američané obratem uvalí cla na německé automobily lze očekávat, a stejně tak lze očekávat, že brzy přijdou s diferencovanou celní politikou vůči jednotlivým státům EU. To bude krokem dalším.

Merkelovské Německo, původně Spolková republika Německo, zůstane v boji s USA osamoceno. Válka, ani ta obchodní, se s USA nedá jen tak vyhrát a obě strany pouze budou sčítat škody. Merkelová utrpí podstatně větší. Nepochybně se tato „Vůdkyně“ bude snažit ekonomicky zahojit v evropských německých neokolonií, které si pomocí Lisabonské smlouvy a eura vystavila v EU. Čím dříve jí národy EU tuto politiku zbourají, tím lépe. Včera bylo pozdě.

Merkelovou je nutné už izolovat

Nejen zcela nesmyslná obchodní politika Merkelové si nezaslouží následování. O té její hrůzné migrační se napsalo a ještě napíše spousta hrůz. Pokud naivní a předčasné jásání některých politiků po výroku Merkelové, že kvóty na migranty byly chybou ukazuje, jak mnozí této nepoctivé, prolhané a nečestné političce opět naletěli. S prominutím, jako malí haranti.

Výrok by měl smysl, pokud by k němu Merkelová doplnila, že chybné poznání bude základem pro Dublin IV. Nic takového ale neřekla. Když budou nesmyslné kvóty nahrazeny mechanismem trvalého přerozdělování s extrémními pokutami za nepřijímání ekonomických migrantů, tak nejenže se špatný stav nezmění, ale ještě se zhorší.

Ministr vnitra Itálie Salvini odmítl vpustit loď s migranty, nabranými u libyjského pobřeží podivnými „záchranáři“ do svých přístavů. První krok k ukončení nesmyslné politiky Berlína byl učiněn. Je nutné učinit i kroky další. Bylo by dobré, kdyby i mnozí čeští politici si to konečně uvědomili.

MLADEKR

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč

Celkem za měsíc: 4 111,11 Kč
Vybráno 11.74%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.