temple-mount-jerusalem-israel
15.7.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Izrael pod palbou (opět)

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,52 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MARTIN BRAUN

Jih Izraele se opět, jako už mnohokrát v minulosti ocitl pod raketovou a minometnou palbou z pásma Gazy. Během 24 hodin, více nežli stovka raket dopadla na území židovského státu.

Reakce Izraele byla blesková. Přes 40 cílů zaměřilo letectvo na území Gazy a zasadilo tak Hamasu hodně bolestivou ránu. Jednalo se o nejmasivnější úder proti teroristům od konfliktu v roce 2014 a zaměřen byl hlavně na hlavní sídlo Hamasu v Beit Lahia, výcviková centra, skladiště zbraní a kanceláře.

Hodinářská práce a ukázka toho, že Izrael neponechává nic náhodě a každý útok bude po zásluze potrestán. O preciznosti akce svědčí i fakt, že nedošlo k podstatným obětem na životech obyvatel Gazy a podle aktuálních informací jsou na místě dva mrtví, což ovšem nelze ověřit jestli se nejedná o další výmysl Hamasu. V každém případě se ukazuje, že práce IDF a IAF je zaměřena výhradně proti teroristům a nikoliv proti civilnímu obyvatelstvu.

Což ovšem značně asi rozladilo mezinárodní mediální scénu, která do této chvíle prakticky neví co psát. Když zadáte do vyhledávače potřebná hesla, vyskočí několik málo odkazů, ovšem hlavní mediální centra i v tuto hodinu mlčí a neozývá se ani typický protiizraelský rykot.

O to více je překvapující, že na Idnes.cz vyšel článek, autorky Terezy Kučerové, která poměrně objektivním způsobem o události informuje.

Šok ovšem dostane každý, kdo nahlédne do diskuse a uvidí tam tohle:

Prosím povšimněte si, kdy ten komentář byl vložen. 1:11 po půlnoci. Jestli počítám dobře, je v Česku zrovna v tuto chvíli 7:45 a ten komentář je stále na svém místě, včetně mé reakce, za kterou jsem od jistého Řezníka dostal mínus, a to přesto, že jsem pana Říhu několikrát administraci nahlásil. Jistě mě někdo označí za udavače. Je mi to jedno ale posílat lidi do plynu, s primitivním pomateným zdůvodněním že se historici nemohou dopočítat těch mrtvých, to je silné kafe i na mně, který je dosti tolerantní k imbecilům.

Co si mám o tomto postoji administrace IDNES myslet, když si uvědomím, že když do diskuse napíšu prdel nebo hovno, tak budu smazán ale vyložena urážka a oslava holokaustu je tolerována, to opravdu nevím.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
57 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.