israel-main
4.10.2019
Kategorie: Společnost

Izrael je poslední hradbou západní civilizace

Sdílejte článek:

ARUTZ SHEVA/GIULIO MEOTTI

Noví sociální inženýři, kteří na směs volného trhu a uniformity myšlení reagují stejně jako bývalí stalinisté, chtějí své ideologické klony. A lidé jsou až příliš otevřeni tomu, aby jim je dali.

Zatímco tu píšu, tak se 4 483 lidí podepsalo pod manifest, ve kterém se zavazují, že kvůli „klimatické krizi“ nebudou mít žádné děti. „Žádná budoucnost, žádné děti“, prohlašuje tato platforma pocházející z Kanady.

4,483 je číslo dokazující západní šílenství. Tato nihilistická ideologie přehřála příliš mnoho mozků.

„Kultura, která nemá důvod své existence, se obrací k falešné prorokyni, protože ta pro ni znamená víru, která byla ztracena,“ píše Dominic Green v Divákovi.

„To je důvod proč „kult svaté Gréty“ (rozuměj Gréty Thunbergové) tolik přitahuje konvertity bohatých tříd západní Evropy a Severní Ameriky. Americké znečištění a emise uhlíku klesají už po desetiletí a většina světového znečištění a emise uhlíku pochází z Indie a Číny, ale základny jejího mučednictví jsou ve Stockholmu, Londýně a New Yorku. Nejen proto, že by čínská policie s ní a jejími PR manipulátory, kdyby zkoušeli své nesmysly prezentovat v blízkosti Velké síně lidu, udělala krátký proces, ale také proto, že takovýto pitomý cirkus může něco znamenat jen na rozkládajícím se Západě“.

Fakta nemají na tento davový cirkus žádný vliv. Jde o seberealizující se proroctví. Zelení nihilisté usilují o Západ s nulovým hospodářským a demografickým růstem, deklasovaný asijskou ekonomikou a ochromený africkým přistěhovalectvím. No a v tu chvíli náš svět opravdu skončí.

Genderisté, stejně jako zelení, nesou nové Marxovo opium lidstva. Ve stejný den, kdy francouzská vláda ohlásila „genderově neutrální hračky“, přinesl obří Mattel na trh první bezpohlavní Barbie. Bylo by to směšné, kdyby ta záležitost nebyla tak hrozivě vážná. Tito noví sociální inženýři, kteří na směs volného trhu a uniformity myšlení reagují stejně jako bývalí stalinisté, chtějí své ideologické klony. A lidé jsou až příliš otevřeni tomu, aby jim je dali.

Na druhé straně propasti je pak zázrak zvaný „Izrael“, který právě překročil 9 milionů lidí. A fakt, že když se Izrael v roce 1948 zrodil, bylo v zemi 700 000 Židů. V minulosti se Západ s Izraelem navzájem vnímali jako součást stejného proudu civilizace.

Tím už dnes nejsou. Už nestojí ve stejné řadě. Západ byl unesen skupinami nebezpečných feministek, zelených fanatiků a postrodinných ideologů.

Ale i na Západě můžeme stále obdivovat tento model odporu a odvahy, hranic a identity, plodnosti a víry – tedy Izraele. Ve světě, který chce svůj konec, je židovský stát posledním státem západní civilizace.

Zdroj: Arutz Sheva – Israel National News

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč

Celkem za měsíc: 3 955,00 Kč
Vybráno 11.30%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 902 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,16 out of 5)
Loading...
politicon.cz
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.