IVERMEKTIN
28.2.2021
Kategorie: Ekonomika

Ivermektin – zázrak, který je potřeba zničit hned v zárodku …

Sdílejte článek:

JINDŘICH RAJCHL

Už v průběhu minulého roku začal MUDr. Pavel Török v nemocnici v Košicích podávat Covid pacientům v těžkém stavu lék, jenž se nazývá Ivermektin. Dosahoval s ním a stále dosahuje naprosto neuvěřitelných výsledků, kdy i pacienty v super těžkém stavu dokáže doslova ze smrtelné postele dostat zpět do života a plně je vyléčit.


Experimentálně se začal tento lék používat i v Bratislavě a u nás v Brně. Rovněž s fantastickými výsledky.

Co by v normálním světě za této situace mělo nastat?

Tak krom toho, že by doktoru Törökovi měli ze Stockholmu okamžitě poslat Nobelovku, tak by člověk řekl, že by vláda měla okamžitě objednat miliony dóz s tímto lékem a masivně je rozdistribuovat v nemocnicích, ne?

Chyba lávky – už teď se dočtítáme, že “lékaři se staví k jeho nasazení rezervovaně, neboť nemáme k dispozici randomizované studie na dostatečně velkém počtu pacientů.”

Já bych řekl, že problém bude trošku někde jinde – MUDr. Törok řekl, že Ivermektin má tu výhodu, že je velmi levný. Já se však obávám, že to je jeho největší nevýhoda. Nikdo totiž na něm nevydělá miliardy jako na vakcínách.

Dovedete si představit, co by to udělalo s cenou akcií Pfizeru nebo Moderny, kdyby se zjistilo, že je tu lék v ceně pár dolarů, který umí Covid vyléčit? Počítám, že křivka vývoje ceny těchto akcií by věrně kopírovala křivku padajícího kamene ze skály.

Vše má údajně rozseknout studie Oxfordské univerzity – už teď vsadím svůj plat i boty na to, že přijde s nějakým nekonkrétním závěrem ve stylu “u některých pacientů bylo skutečně zaznamenáno výrazné zlepšení, avšak k učinění nezvratného závěru, že Ivermektin vykazuje jednoznačný pozitivní efekt v boji s nemocí Covid-19, bude zapotřebí provést dodatečné randomizované studie”.

Já to řeknu trošku jinak a lidově řečeno na placáka – od této chvíle může za každou smrt z důvodu nemoci Covid-19 naše vláda! Je tady lék, který stojí pár korun a který má reálně prokazatelné účinky při léčbě této nemoci.

Přesto nikdo nekoná, média si tohoto tématu všímají jen okrajově a mluví se jen a jen o vakcinacích. Celá republika je zavřená, páchají se nevratné škody na našich dětech a lidé umírají dál.

Je tak naprosto zřejmé, že v celé téhle šarádě nejde o vyléčení lidí, nýbrž o peníze pro velké farma firmy. A konspirační teoretici by řekli, že možná i o něco víc.

P.S.: Nejvíc mě baví, když čtu o tom, jak je třeba ten Ivermektin nejdřív pořádně otestovat a že by bylo nezodpovědné jej do té doby nasazovat. To už je vrchol toho, jak si z nás dělají legraci. Ivermektin není nový lék – na rozdíl od mRNA vakcín se používá už desítky let, byl podán odhadem 3,5 miliardám osob a pokud je mi známo, tak ještě nikoho nezabil.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 583 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
politicon.cz
68 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)