African-invaders-EU-flag-800x450-1MIGR
1.2.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Italská vláda začala stěhovat ve velkém africké vetřelce do bytových domů vedle Italů, ti protestují

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Zřejmě už dochází kapacity hotelů či penzionů, proto začala vláda stěhovat vetřelce opět do bytových domů vedle Italů, odkud Afričany před časem vystěhovával Salvini. Úleva pro Italy, kteří za minulých vlád žili v prostředí ne nepodobném Somálsku či Nigérii, tak přišla jen na krátkou dobu.

 

Končící italská vláda si tak zadělává na stále větší „oblibě“. Místní, jimž vláda do jejich blízkosti invazisty stěhuje, samozřejmě protestují, což je jim ovšem v podstatě k ničemu.

V těchto letech levicových vlád byli takzvaní žadatelé o azyl umístěni nejen do hotelů nebo přijímacích středisek, ale také do bytů. Noví sousedé Italům, kteří možná musí splácet dvacetiletou hypotéku, samozřejmě jejich život velmi „zpříjemňují“.

Symbolický je případ bytového domu v Monze, kam přes noc tehdejší vláda poslala přes sto třicet afrických vetřelců. To muselo být ráno pěkné probuzení!!

Protesty občanů byly k ničemu, v zárodcích je utnul místní prefekt, který tak šel ve stopách, současného italského ministra vnitra Lamorgeseho.

Správce budovy byl nucen za dobu, co tam byli Afričané ubytováni, hlásit krádeže jízdních kol, neustále musel uklízet rozbité lahve, odpadky hozené na zem, řešit plivání na stěnách na chodbě, různé graffiti, až nakonec objevil nápis se slovy „Zabíjíme ženy a bílé děvky“, podepsané: Islám.

Veškeré stížnosti byly marné. Až Salviniho příchod do vlády umožnil vystěhování afrických vetřelců ze zdevastované budovy, stejně jako byli vystěhováni z tisíce dalších přijímacích center.

Ale teď, s obnovením přistání, všechno začíná znovu, Afričané jsou zpět v bytech a přijímacích střediscích, odkud byli dřív vystěhováni. V poslední době je jich stále víc.

Generální prokurátor odvolacího soudu v Bologni Ignazio De Francisci navíc nedávno vysvětlil, že přistěhovalci páchají v Itálii kriminalitu kvůli nepříliš přísným zákonům, pohodlným vězením a směšným trestům: právě tyto výhody nutí zahraniční zločince, aby přišli do Itálie. Páchat zločiny, aniž by se museli bát trestu, který pro ně prostě žádným trestem není.

„V očích cizích zločinců je páchání kriminality v Itálii lukrativnější a méně riskantní než u nich doma“, řekl De Francisci. „A italské věznice jsou lepší než jejich věznice“.

potyčka místního občana s novou africkou sousedkou

K případu jen podotýkám to, co jsem psala už nesčetněkrát. Zločinci z Afriky nebo zemí Středního východu považují evropské pseudohumanistické věznice za jakési sanatorium, kde si odpočinou, mají tam dostatek jídla, soukromí, zábavy, teplo a dokonce se tam seznámí s dalšími soukmenovci, s nimiž se mohou dát po propuštění do holportu.

Evropa je tak skutečným magnetem jak pro džihádisty, kteří zde mají působit jako pátá kolona ISIS a jiných bojůvek, tak pro zločince bez ohledu na vyznání. Vždyť v jejich zemi se musí bát jak přísných a dlouhých trestů, tak přeplněných věznic, kde jsou běžně biti, týráni, podvyživeni a nezřídka pobyt v nich nepřežijí. V Evropě tak mohou páchat kriminalitu bez nejmenších obav, evropské věznice pro ně žádným skutečným vězením prostě nejsou…

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 857 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
10 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)