migranti518
6.7.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Italská sluníčkářka zaperlila: Potřebujeme migranty, aby nás naučili vychovávat děti a pěstovat pšenici

Sdílejte článek:

SAMUEL GDOVIN

I když je dnešní italská vláda silně protimigrační , najdou se i takoví občané, kteří se stále drží hesla “Refugees welcome” a provokují většinovou společnost. Neznámá italská sluníčkářka na protestní akci proti Salvinimu pořádně zaperlila. Podle ní bílá Evropa upadá, a proto je třeba přijmout co nejvíce migrantů, aby nás naučili vychovávat děti a pěstovat pšenici.

Italský ministr vnitra Matteo Salvini je zřejmě nejznámější odpůrce příjezdu imigrantů v celé Evropě. Ne všichni v Itálii jsou však s jeho stopkami pro lodě s migranty nadšeni.

Skupinka vítačů imigrantů proto v Itálii uspořádala protestní akci právě proti Salvinimu. Na demonstraci zazněly různé perly ducha, ale nejvíce zaujala jistá sluníčkářka, která si vzala slovo.

Do mikrofonu nejprve chrlila hesla proti Salvinimu: “Chtěla bych připomenout, že to co děláme proti Salvinimu, že někdo by mu měl připomenout, že je příliš negramotný ve věcech kterým nerozumí.”

A pokračovala: “Ve smyslu občanské solidarity chceme říci, že my těch 42 lidí, které sem přivezla Carola potřebujeme.”

Podle této italské ženy jsou bílí Evropané neschopní, a proto je třeba sem přilákat co nejvíce migrantů.

“Potřebujeme je proto, že bílá Evropa je už mrtvá. Do tohoto neziskového startupu nepřinášíme nový život. Jediná nová věc je finanční Banca Yunost, kterou založil Ind, Nobelovy ceny vyhrávají jen Jihoameričané, takže nechápu, proč se přikláníme k této bílé síle. “

Podle sluníčkářky imigranty nutně potřebujeme: “My tyto migranty potřebujeme, abychom pochopili jak se dělají mlýny za nula euro, jak se pěstuje pšenice, jak vychovávat děti, které mají problém s kostmi, například jak je masírovat. My tyto věci neumíme dělat, protože jsme “zasádrovaní”. Takže přivítejme je, zeptejme se jich, co umí dělat, protože tato kultura se musí zlepšit, neboť my bílí vymíráme.”

Autor: Samuel Gdovin

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 738,00 Kč
Vybráno 19.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 3 356 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
88 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.