migranti518
6.7.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Italská sluníčkářka zaperlila: Potřebujeme migranty, aby nás naučili vychovávat děti a pěstovat pšenici

Sdílejte článek:

SAMUEL GDOVIN

I když je dnešní italská vláda silně protimigrační , najdou se i takoví občané, kteří se stále drží hesla “Refugees welcome” a provokují většinovou společnost. Neznámá italská sluníčkářka na protestní akci proti Salvinimu pořádně zaperlila. Podle ní bílá Evropa upadá, a proto je třeba přijmout co nejvíce migrantů, aby nás naučili vychovávat děti a pěstovat pšenici.

Italský ministr vnitra Matteo Salvini je zřejmě nejznámější odpůrce příjezdu imigrantů v celé Evropě. Ne všichni v Itálii jsou však s jeho stopkami pro lodě s migranty nadšeni.

Skupinka vítačů imigrantů proto v Itálii uspořádala protestní akci právě proti Salvinimu. Na demonstraci zazněly různé perly ducha, ale nejvíce zaujala jistá sluníčkářka, která si vzala slovo.

Do mikrofonu nejprve chrlila hesla proti Salvinimu: “Chtěla bych připomenout, že to co děláme proti Salvinimu, že někdo by mu měl připomenout, že je příliš negramotný ve věcech kterým nerozumí.”

A pokračovala: “Ve smyslu občanské solidarity chceme říci, že my těch 42 lidí, které sem přivezla Carola potřebujeme.”

Podle této italské ženy jsou bílí Evropané neschopní, a proto je třeba sem přilákat co nejvíce migrantů.

“Potřebujeme je proto, že bílá Evropa je už mrtvá. Do tohoto neziskového startupu nepřinášíme nový život. Jediná nová věc je finanční Banca Yunost, kterou založil Ind, Nobelovy ceny vyhrávají jen Jihoameričané, takže nechápu, proč se přikláníme k této bílé síle. “

Podle sluníčkářky imigranty nutně potřebujeme: “My tyto migranty potřebujeme, abychom pochopili jak se dělají mlýny za nula euro, jak se pěstuje pšenice, jak vychovávat děti, které mají problém s kostmi, například jak je masírovat. My tyto věci neumíme dělat, protože jsme “zasádrovaní”. Takže přivítejme je, zeptejme se jich, co umí dělat, protože tato kultura se musí zlepšit, neboť my bílí vymíráme.”

Autor: Samuel Gdovin

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 610 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
88 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)