dito-medio2-672x372-1
25.1.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

„Itálii neopustím, mám tady všechno zdarma“, prohlásil africký krimigrant po zatčení

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Právě velmi štědré dávky jsou tím, co pomáhá nevídaně rychle islamizovat Evropu. Pokud by nebylo o vetřelce tak dobře postaráno, pokud by neměli veškerý možný komfort – od slušného ubytování, dnes často v luxusních hotelích, přes stravu, kapesné, zdravotní ošetření až po různé jazykové kurzy – rozhodně by nebylo možné tak lehce realizovat plány na výměnu obyvatel Evropy za černochy a Araby.

I to nakonec potvrzuje fakt, že deportace ve skutečnosti nefungují. Deportovaný invazista se v drtivé většině případů dřív či později vrátí. Také již mnozí z nich využívají možnosti nechat se deportovat na náklady hostitelské země, aby mohli navštívit příbuzné. Po nějaké době se do Evropy opět vrátí. Není-li to možné tam, odkud byli deportováni, jdou jinam, samozřejmě bez dokladů.

Skutečným italským (ale i německým, švédským, francouzským…) problémem jsou sociální dávky. Právě kvůli nim se zločinci se cítí v daných zemích jako doma. A už nechtějí odejít.

29letý Afričan byl zatčen státní policií v baru, kde napadal zákazníky a kopal do stolů. Když se ho snažili policisté zatknout, tak se aktivně bránil, nakonec však byl přece jen spoután a zatčen. Jak vyplynulo z důkazů, tak už dříve byl vyhoštěn z Itálie a byl již známý policii za různé trestné činy, jako je způsobení škody, přitěžující zranění, přitěžující krádeže a další delikty.

Stejně jako v případě Maročana, který byl před lety byl zatčen a převezen na policejní ředitelství, kde pokračoval v odporu, snažil se zničit cokoliv, co mu přišlo pod ruku, včetně počítače.

Když se druhý den ráno objevil před soudcem, prohlásil, že patří ISIS a přijel do Itálie proto, aby tam páchal bombové útoky.

Pak dodal, že i kdyby byl vyhoštěn, zůstane v Itálii, protože „je tam vše zdarma“.

Soudce ho odsoudil na 2 roky a 2 měsíce do vězení a zároveň nařídil zvláštní dohled i v rámci vězení.

Vyšel ven minulý rok. Po dvou letech života na náklady italských daňových poplatníků. Velvyslanectvím zemí, z nichž jsou zadržení občané, by měly být kategoricky předloženy tyto alternativy: buď nechat jejich občany, aby si odpykávali tresty ve svých domovských věznicích nebo by za ně jejich země měla zaplatit náklady na evropské věznice.

Myslím, že pokud by měly mnohé africké země platit evropské věznice za své vlastní občany, pak by už dávno byly v bankrotu. V případě druhé varianty by nestačily kapacity stávajících věznic, nicméně pro kriminálníky z řad muslimských vetřelců by hrozba vykonání trestu v jejich domovské zemi byla mnohdy dostatečně odstrašující.

Zatímco evropských věznic, které jsou pro ně mnohdy jakýmsi sanatoriem, se vůbec nebojí, věznice u nich doma jsou místem, kam se nikdo z nich nechce dostat.

Torture continues in Mosul jail | MEO

irácké vězení
Analysis - Piracy Driving Growth in Puntland?

somálské vězení
National Commission for the Prevention of Torture - Tunisia News

ani věznice v Maroku nejsou žádný komfort
Sweden's Prison System - REhabilitation, not incarceration

zato jednolůžkové věznice ve Švédsku poskytují veškerý komfort
Swedish prison detaining ASAP Rocky says facility is newly renovated, in  'good conditions'

ještě jednou švédská věznice…
In Germany, It's Hard to Find a Young Adult in Prison | The Crime Report

Německo – běžná jednolůžková „cela“
Are French prisons 'finishing schools' for terrorism? | France | The  Guardian

k nejméně komfortním patří v rámci západní Evropy francouzské věznice, kde jsou vzhledem k totální přeplněnosti vězni v celách po dvou, stále je však nelze srovnat třeba s těmi africkými či afghánskými…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 5 175,00 Kč
Vybráno 14.78%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 623 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.