MIGRANTILOD2
14.3.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Itálie ukazuje zvrácenost lockdovnů: parky a hřiště uzavřeny, přístavy pro vetřelce otevřeny

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Zatímco jedna evropská vláda za druhou zavádí více či méně tvrdé restrikce, vetřelcům z Afriky a Středního a Blízkého východu vůbec nic nebrání v cestě do Evropy a dokonce ani po Evropě. Určitě jste také zaznamenali, že jsou i u nás velmi často odchytáváni invazisté, přijíždějící většinou od balkánské trasy (tam jde nejčastěji o Afghánce z vyhořelého bosenského tábora Lipa).

 

Itálie nyní zavádí v části regionů velmi drakonické restrikce, nicméně příliv muslimských invazistů není nijak omezován. Tedy paradox je, že zatímco jsou uzavírány parky i dětská hřiště, přístavy jsou otevřené a nikdo nedohlíží ani na noční přistání vetřelců, kteří připlouvají po vlastní ose, bez pomoci neziskovek.

Jak známo, tak za doby, kdy byl ministrem vnitra Salvini, se do Itálie nedostala takřka ani noha, což dokazuje, že hranice před džihádisty uzavřít lze. Jenže on je prostě nikdo zavírat nechce, neboť plán na přesun Afriky do Evropy je třeba plnit. A to jak vodní, tak zelenou hranici, odkud do Itálie taktéž část invazistů přichází.

Právě italské hranice na severu včera přešlo přes 40 džihádistů, o něž se okamžitě postarala pohraniční policie. Ovšem ne tak, že by je poslali z hranic zpět do Slovinska, jak by si někdo mohl myslet.

Další skupinu islámských útočníků včera ráno zadržela terstská pohraniční policie na hranicích poblíž San Dorligo della Valle. Ale nebyli odmítnuti tak, jako džihádisty odmítají Francouzi ve Ventimiglii, kde je hraniční přechod Itálie s Francií.

Více než čtyřicet nelegálních vetřelců, zejména afghánských a pákistánských státních příslušníků, bylo přivítáno v jinak uzavřené Itálii, kde dostali stravu i ubytování. Vetřelci byli umístěni v karanténě, nicméně nebylo by nic udivujícího, kdyby po pár dnech odpočinku z karantény unikli a pokračovali dál v cestě.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 633,00 Kč
Vybráno 36.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 515 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
58 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)