poligami-672x372-1
24.4.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Itálie: Iráčan … dvě manželky a 11 dětí … takto se islamizuje Evropa. A Evropané to platí!

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Porodnost je to, nač se muslimové na dobývaném území spoléhají především. Muslimka začne rodit hned, jak je to možné a rodí, dokud to lze. Není tak nic neobvyklého, když do Evropy – třeba v rámci slučování rodin – dorazí nejen manželky a děti, včetně kojenců, ale také nejstarší děti i s partnery, případně dětmi. O jedné takové rodině, která žije ze štědrých sociálních dávek v Itálii, si nyní povíme.

 

Z přibližného výpočtu – a rozhodně podceňovaného – Italové každý rok dosud vynaložili na tuto iráckou polygamní rodinu údajných “uprchlíků” přes 175 tisíc eur. Oni investovali svých 72 000 dolarů, méně než 70 000 eur, aby mohli žít velmi pohodlně v Evropě.

Polygamní rodina 14 Iráčanů, včetně deseti nezletilých (od několika měsíců do 17 let), si  před třemi lety vybrala Itálii, a zejména Udine, ke svému pohodlnému životu.

Připomeňme si, že do Iráku si běžně jezdí ti, co přijedou vyžírat Evropu, na dovolenou, takže asi tam až tak nebezpečno není. A pro muslimy už vůbec ne.  A pak , do Itálie “prchali” ze Švýcarska. Samozřejmě, v Itálii jsou lepší dávky, jaké mají být v celé EU. A Švýcarsko není v EU…

Hlava rodiny, Dler Qadr, 43 let, voják irácké armády, vzal s sebou své dvě manželky, 35 letou Shren Esmael a 34 letou Lumu Xalil a jejich deset dětí. Nejmladším je 9 a 11 měsíců, další jsou staré 3, 5, 9, 10, 12, 15 a 16 let. 17letá nejstarší těhotná dcera přijela se svým partnerem, kterému bude v květnu 21 let. Jejich kolonizační cesta začala v prosinci 2016 a stála asi 72 000 dolarů. Byla to ovšem výhodná investice, která se jim mnohonásobně vrátila…

“V Iráku jsme prodali dům,” říká Qadr, který mluví kurdštinou, takže potřebuje překladatele, “a koupili jsme letenky do Turecka. 2. prosince jsme opustili Bagdád a dorazili do Istanbulu.” V Turecku přišli do kontaktu s Kurdem, známým z trhu, s nímž zahájili jednání o uspořádání cesty pro celou rodinu do Itálie.

“Zůstali jsme v domě této osoby měsíc a asi dvacet dní” – pokračuje hlava rodiny – “pak bylo možné zorganizovat přechod. Za cestu jsme zaplatili v případě čtyř nejmladších dětí 3 tisíce dolarů za jedno a 6 tisíc dolarů na osobu za všech ostatních deset členů rodiny» Takže, po zralé úvaze, organizátor si vzal 72,000 dolarů.

Do přístavu Crotone dorazili 28. ledna 2017. V Kalábrii zůstali několik dní v identifikačním středisku, a tedy v uprchlickém táboře, ze kterého uprchli do Švýcarska vlakem. Dostali se do registračního centra v Chiassu a poté do centra žadatelů o azyl v Losone, obci v kantonu Ticino, kde zůstali od 8. února do 13. dubna.

“Zde jsme se cítili velmi špatně” zdůrazňuje irácký voják, “bylo s námi zacházeno bez respektu.” V uprchlickém táboře se jejich nejstarší těhotná dcera cítila nemocná a se svým mladým manželem požádala o návštěvu u lékaře, kam ji odvezli až druhý den.

Kvůli komplikacím pak mladá žena přišla o dítě. “Zabavili nám také sedm mobilních telefonů, aniž by nám je vrátili” zlobí se hlava rodiny “a měsíc dospělí členové rodiny pracovali pod obecní správou, aniž by dostávali předem dohodnutý plat.”

Proto odtud chtěla rodina pryč. 43letý Iráčan pokračuje:  Děti neustále křičely a říkaly, že chtějí odejít. Byly nemocné. Když jsme hovořili se Syřany, Afghánci a Pákistánci, dozvěděli jsme seže s žadateli o azyl je v Udine zacházeno s respektem.” Takže si bez rozmýšlení koupili jízdenky na vlak a poté dorazili – nejprve přes Milán – do města.

“Byli jsme velmi dobře přijati,” uzavírá Dler Qadr, “jsme velmi šťastní. Děti říkají, že se konečně cítí jako doma, jako by byly v Iráku.”

Kromě toho si velká rodina podala žádost o azyl na policejním ředitelství. Rodina byla nadšená, že dětem policisté nabídli sladkosti a půjčili jim čepice. Iráčan je nyní v kontaktu s městskou správou a prefekturou, aby mohl co nejdříve, jakmile se naskytne příležitost, převést rodinu do většího bytu.

K tomu jen podotýkám, že hlavním důvodem jejich úprku ze Švýcarska do Itálie byl zcela jistě odlišný azylový systém (ve Švýcarsku musí dospělí pracovat, v Itálii a brzy ani kdekoli jinde v EU ne, neboť jsou automaticky na štědrých dávkách).

V Itálii tak žijí se všemi benefity, včetně přídavků na děti, zdravotnictví zdarma a nyní už by měli mít i požadovaný větší byt nebo domek.

A je to jen jeden z mnoha případů, takových rodin je v Itálii (ale i jinde v Evropě) mnohem víc, další je například tato syrská rodina – Syřan, dvě manželky a děti…:

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 004 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)