muzzena
5.5.2018
Kategorie: Společnost

Istanbulská úmluva a Gender ideologie do ní vložená III.: Ráno muž, odpoledne žena a večer jakýsi oboupohlavní hybrid?

Sdílejte článek:

IVANA SCHNEIDEROVÁ

Přečtěte si prosím důkladně text tzv. Istanbulské úmluvy. Ať se každému v té hlavě rozsvítí, co se na nás již záhy chystá!

Ještě si dovolím úvahu k níže uvedené části této degenerované úmluvy. Tou je oblast školství.

Istanbulská úmluva je přímým zásahem do školství a vzdělávání mládeže. Na základě této úmluvy mají být děti poučováni o „nestereotypních genderových rolích“, což je snaha o indoktrinaci dětí vedoucí k „genderové neutralitě“ a vzniku jakéhosi třetího pohlaví. Praxe západních zemí hovoří jasně. Tam si děti v raném věku vývoje „mohou vybrat“ vlastní pohlaví, což je naprosto společensky, morálně, kulturně a historicky nepřijatelné.

Zdá se to někomu normální? Cítit se nebo být? Mám tolik času, že se cítím? Děti, které jsou vedené, je jim dána péče, mají koníčky, jsou „zaměstnané“ tvořivou činností, nemají na tyto myšlenky čas. Ovšem ty co se poflakují, začnou laškovat s tak nebezpečnou věcí navíc, pokud by jim byla prezentována jako přirozená forma. Stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Ano, jsou mezi námi jedinci, kteří se cítí být vězněm ve svém těle. Tak jak je tělo zasaženo nemocí chřipkou, rakovinou, tak je duše, či psychika zasažena. A potom musíme uznat, že tito lidé se musí léčit, léčit své srdce, mysl, aby se přijali takoví, jací se narodili. Byly to mé chromozomy XX, XY, které mi daly pohlaví. Mám se rád-a takový-á, jaký-á jsem. Přijímám své tělo, své pohlaví, jako tisíce jiných mužů a žen. To samé s homosexualitou. Líbí se ženě žena, proč ne, líbí se muž muži, proč ne, ovšem i zde musí být meze, kam zajít. Lze s tímto počít dítě, nelze. Chci dítě, potom se musím smířit, že pokud budu mít vztah takový, tak děti mít nebudu. Mohu mít nejnovějšího mercedesa, když mám plat 15 000 Kč. Nemohu. Nelze mít vše. Nelze poroučet větru, dešti.

Je to nepatrné % v populaci, jak lidské tak zvířecí. Ovšem lidé se nemohou srovnávat se zvířaty. Jsme bytosti oplývající rozumem, citem, láskou a dalšími vlastnostmi. Mohou tyto výjimky přirozenou cestou plodit děti? Nemohou. Dítě přebírá vzory chování svých rodičů. Jak potom může se vyvíjet dítě v případě adopce těchto párů? Vždy je lepší rodina a s klasickým modelem, žena muž. Jak syn zjistí, jak se chová muž k ženě a žena k muži? Pokřivené zrcadlo vždy dává pokřivený obraz.

Pád Říma je nám odstrašujícím příkladem. Jsme na hraně, nebo již za hranou? Zachráníme pád naší civilizace?

Dnes je rodina ve velkém ohrožení. Kolik rodin je tím krásným „obrazem“?

Zamyšlení pro každého z nás, v jakém stavu je má rodina, co mohu zlepšit, vztahy, hodnoty trvalé ne pomíjející. Když běžec chce uběhnout maraton, musí trénovat. Co je pro jednoho nemožné, druhý zkouší, až dosáhne cíle. Omezení máme pouze ve své hlavě, co je možné a co ne. Vždy záleží na každém z nás, jak se rozhodne, co chce, jaký si stanoví cíl.

Vždy jsem si přála velkou rodinu, mám ji. Vždy jsem si přála, aby děti spolu vycházely, měly se rády, aby vše klapalo. Mají se rády a vše klape. Ale nebylo to zadarmo, stálo to mnoho, mnoho úsilí nás všech. To nenahradí auta, šperky drahé kamení, to je v srdci. Krásný pocit sounáležitosti, že máme okolo sebe rodinu a přátele. Lze to něčím nahradit? Lze jen proto žít?

Každý si odpoví….

Co chci, jaký chci mít svět okolo sebe? Co proto udělám? Kdy začnu? Hned? Nebo zítra a skončí to jako v té pohádce se smrtkou – přijď zítra? Záleží na každém z nás.

Heslo M. Zapletala: „Kdy jindy než nyní, kdy jindy než teď.“ Já s tím souhlasím.

Dnes máte možnost podpořit zdravou českou rodinu, odkaz na petici, zde.

Další zajímavé informace na www.tradicniceskarodina.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Zdeňka Horníčková 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 549,00 Kč
Vybráno 52.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 177 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...