muslims-are-coming-05
25.3.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Islámský terorismus udeřil v Evropě čtyřikrát během týdne. Reakce EU? Žádná.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JITKA PŘIKRYLOVÁ

Po sobotním nepodařeném útoku na pařížském letišti dostal tvrdý zásah Londýn, kde zemřeli 4 lidé a jeden terorista. Použil auto a pak nůž. Totéž zkusili den nato v Belgii a také v Itálii. Eiffelovka asi jen problikává trikolory.
K tomu jen před nedávnem týdny nepokojů ve Francii, ve Švédsku, Nizozemí, převážně v No go zonách, které ale prý pořád ještě neexistují. Násilí provázející řadu zraněných, na ulicích zůstaly stovky ohořelých aut a rozbitých budov. Pojítkem jsou dvě hesla, která se nesmějí říkat nahlas. Islám. Neevropský vzhled. Za tím vším neevropské myšlení a ideologie, která v příšerné sebeironii samu sebe naprosto vážně nazývá náboženstvím míru. A právě ve jménu tohoto náboženství míru podle tureckého prezidenta Ertogana už brzy v Evropě vypukne svatá válka.

Jaktože od politiků neslyšíme slova jako alarmující, kritické, ohrožení? Proti nebezpečí povodní se stavějí hráze, všude jsou přísné protipožární předpisy, ale proti tomuto zlu, které sílí, že jsou pomalu slyšet bubny jako z Mordoru, tak to se neděje nic, abychom se také nedejbože nedotkli něčích lidských práv. Muslimský starosta Londýna Sadiq Khan už před časem řekl, že hrozba terorismu patří k životu ve velkoměstě.

Omyl.

Islámský terorismus do Evropy nepatří a nikdy nepatřil. Velká Británie si zažila svoje díky Irům, ale to se nedá srovnat s tím, co se dnes děje v bohatších a kulturně obohacených zemích Evropy. Patří to k zemím jako je Sýrie, Turecko, Somálsko a tak dále. Mapa z roku 2016 ZDE.

Křišťálově jasné. Najdete tu vesměs země původu nejčastějších obohacovačů a pak ty nejvíce kulturně obohacené. Třebaže je nezpochybnitelné, že teroristické útoky páchají (pokud jim není vč včas zabráněno) výhradně přistěhovalci z těchto zemí a jejich potomci, nesmí se o tom mluvit. Nesmí se před tím varovat. NESMÍ SE PROTI TOMU NIC DĚLAT.

595059_article_photo_1sxgseh_600xČeská média svižně drží krok s evropskými plánovači islamizace Evropy zvané Euromed, což je projekt EU na přijetí 56 miliónů muslimů do roku 2050, více ZDE či ZDE. Módní značky se předhánějí v návrzích na to, jak co nejelegantněji zahalit ženu podle práva šaría. Ultralevicoví takynovináři Pehe, Fendrych, Palata a další zase v házení slovního hnoje na zaprděné xenofobní Čechy, kteří pořád ještě nedokáží vidět ten multikulturní přínos, co se porůznu naplavil do Itálie a Řecka. V Národní Galerii se za peníze českého daňového poplatníka objevilo cosi ohyzdného, co se vydává za umění. To nám čínský migrant vzkazuje, jak jsme se my Češi postavili k přijímání “uprchlíků” trapně. Komickou tečku těmto snahám o výchovu českého xenofoba dala Anička Bachorová svým půvabným článkem o tom, jak islámská modlitba prospívá zádům (ZDE). Já vám nevím, v Sydney jsem potkala hezkou řádku týpků, co měli pořádně odřené boule na čele. Ale záda asi v pohodě.

Evropa, ta původní, ta populistická a xenofobní a bílá, tak ta je pořádně naprdnutá, ať si média se svými haštagy říkají o lásce k muslimským bratrům, co chtějí. Z lidské bezmoci často vzdejde trpký humor.

Po loňských útocích náklaďáky v Nice a Berlíně se objevila tahle webová hra, kdy si můžete vzkoušet svůj džihád i vy.

O nejvtipnější hlášku se ovšem zasloužili zase muslimové. Ti údajně požadují, ať anglická královna konvertuje k islámu nebo opustí Anglii. Více ZDE.

Optimistický konec nenabídnu. Jen další perlu na úplný závěr. V roce 2015 se oficiálně do Evropy dostalo 1 257 030 migrantů a migrační či uprchlická krize se propírala všude. Vloni pak Merkelová s Erdoganem uzavřela jménem EU onu ďáblovu dohodu o uzavření tureckých břehů a vracení migrantů z Řecka do Turecka a všichni se tváří, že problém vyřešen.

A mezitím se v roce 2016 oficiálně dostalo do Evropy dalších 1 204 280 nelegálních migrantů. A ticho po pěšině, migrační krize přece zažehnána. Více ZDE.

Takže tak.

 

jitka-prikrylova73381499_0
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Michal Fleiser 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 900,00 Kč
Vybráno 8.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
99 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.