stop-islam
5.12.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Islamofobové všech zemí, spojte se

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

VLADIMÍRA ANTOŠOVÁ 05|12|2015

Není to výzva ale konstatování. Konstatování faktu, že nejen u nás ale napříč Evropou stále více lidí nosí pomyslné Kainovo znamení islamofoba.

Podle střízlivých odhadů je u nás minimálně sedmdesát pět procent obyvatel proti přijmání imigrantů z muslimských zemí. Zhruba stejný počet, ne-li vyšší, je v Polsku, Maďarsku, na Slovensku. Dokonce i v západní Evropě se pohled na migraci otáčí takovou rychlostí, že vládní špičky a pimprlata v Bruselu začínají mít zamotanou hlavu.

Ještě před dvěma třema měsíci na západ od našich hranic vítali migranty chlebem a solí, v klopě zapíchnutou květinu a s balonkem přivázaným v knoflíkové dírce aby měli volné ruce, kterými plnými hrstmi rozdávali pomoc “potřebným”. Dnes ti samí lidé přicházejí na to, že většina těch migrantů (menšina jsou skuteční uprchlíci) opovrhuje jejich pomocí.

Sotva přišli na pozvání Mama Merkel, neprosí o pomoc, poroučí, vyžadují, kladou si podmínky! Ti aktivnější z nich spěchají do mešity, aby si tam poslechli “slovo boží” v podobě výzvy k džihádu proti těm, co jim v dobré víře a pod praporem zvrácené humanity nabídli pomoc. A ti nejaktivnější z nich, plni dobrých myšlenek přinesených v hlavách jako nechtěné zavazadlo, rovnou sáhnou po zbrani a střílí po všem co se hne ve jménu Alláha.

Pořád slyším, neházejme všechny muslimy do jednoho pytle, nejsou všichni teroristi. Ne to nejsou. Dokonce jsou mezi nimi i velmi moudří lidé. Tak moudří, že pochopili základní pravidlo uprchlíka. Pokud někam uteču a požaduji od některé země pomoc a ochranu, znamená to pro mě, že musím dodržovat zákony a pravidla v té zemi dané. Natolik moudří, že se snaží apelovat na své souvěrce a přesvěčit je, že do ruky která podává pomoc se nekouše!

Ale původně jsem chtěla psát o něčem jiném. O matematice. Nebo tedy o jejich základech. A taky o logice. Tři čtvrtiny národa odmítají uprchlíky z muslimských zemí. Připadá někomu logické, že tři čtvrtiny národa napříč věkovým spektrem jsou fašisti, rasisti, xenofobové? Nebo jen ctí zkušenosti jiných?Obyvatelé Německa a dalších západních zemí se nestali přes noc nácky. Jen na vlastní kůži zjistili, že pomáhají nehodným!

Tak sakra proč většině národa je na čelo vypalováno Kainovo znamení?

Nebude to spíš tím, že se tragicky mýlí naši vládcové?

Ovšem co by politik neudělal pro hrst zlaťáků v podobě eurodotací !

Proto je mi jedno, že o mě kdejaký tlučhuba z neziskovky, či ještě užvaněnější politik říká, že jsem extremista a nácek. Já ve svém nitru vím, že nejsem! Jen se řídím zdravým rozumem a srdcem a nezaměňuji slovo vlastenectví za xenofobii!

ZDROJ: Vladimíra Antošová

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
36 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.