swerigegangy
27.9.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Islamizované Švédsko: Válka muslimských klanů dospěje k ozbrojeným bojům v centru Göteborgu, tvrdí policie

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Už delší dobu probíhají lokální přestřelky muslimských gangů v no-go zónách islamizovaných švédských měst. Jedná se zpravidla o drogové gangy, kdy proti sobě vzájemně útočí většinou Somálci, Arabové a Afghánci. Občas se stane, že se do jejich přestřelek připlete nějaká náhodná oběť, jako se to stalo nedávno dvanáctileté dívce, která šla venčit psa a objevila se v nesprávný čas na nesprávném místě. Občas se totiž přihodí, že k nějaké přestřelce dojde i v místech, která byla dříve relativně klidnými. A nyní už švédská policie předpokládá, že se boje, k nimž dochází v okrajových čtvrtích Göteborgu, přesunou do centra města.

Policie se nyní obává ozbrojených konfliktů mezi muslimskými drogovými gangy složenými z přivandrovalých vetřelců, kteří se usadili v Göteborgu. Vyplývá to ze zprávy policejní rozvědky.

Právě ve zprávě policie varuje před střety mezi “etnicky odlišnými drogovými sítěmi”, složenými z mladých přistěhovalců ze zemí, jako je Afghánistán, Sýrie a Somálsko. A teď se policie obává, že gangy začnou bojovat mezi sebou se zbraněmi přímo v centru města. Již nějakou dobu vedou tyto gangy rozsáhlý obchod s drogami ve městě. Koupit drogy je nyní v Göteborgu stejně snadné jako koupit potraviny.

Za prodejem  drog stojí několik organizovaných sítí dealerů, které policejní zpráva označuje za “etnické”, v čele s přistěhovalci z Afghánistánu, Sýrie a Somálska.

Sítě jsou také zapojeny do násilných loupeží, které v posledních letech tvrdě zasáhly Göteborg s průměrem tří loupeží denně.

“V centrálním Göteborgu dochází k pravidelným mohutným násilným střetům mezi mladými Afghánci a zejména mladými Syřany, ale také Somálci, kdy tyto drogové gangy bojují o území. V souvislosti s těmito potyčkami došlo k mnoha pobodáním a policie při různých příležitostech nalezla zbraně, běžně používané pro pouliční boj,” napsala policie ve zprávě.

Zpráva rovněž uvádí, že gangy drží pohromadě etnická příslušnost a státní příslušnost přistěhovalců. Často se jedná o nově příchozí a zločinci se již podle policie dávají dohromady v azylovém ubytování.

“Švédové často zapomínají, že v mnoha zemích, odkud členové gangů pocházejí, existují od počátku silné etnické konflikty. Může existovat konkurence mezi Afghánci nebo Araby nebo Somálci, kteří jsou zase potlačováni Araby a Albánci,”  řekl Per Brinkemo, odborník na zločinecké klany, a poukázal na to, že přistěhovalci spojují síly etnicky, aby posílili svou konkurenci v kriminálním podsvětí.

Göteborg je po Malmö dalším švédským městem, které brzy plně ovládnou muslimské gangy s jejich právem šaría. Ostatně, nedávno jsem zde psala o tom, jak muslimští vetřelci umístili v Göteborgu zátarasy na silnici, vedoucí do “jejich” čtvrti, kam mohli být vpuštěni jen místní muslimové, žádného Švéda přes zátarasy nevpustili, neboť toto území již považují za dobyté.

Právě na tom, jak to funguje na těchto dobytých územích můžeme vidět, jak to bude fungovat v budoucnu, až mohamedáni ovládnou celou Evropu. Jakmile bude území dobyto, budou se “mydlit” mezi sebou. Ostatně, už nyní není dne, aby na některém muslimy ovládnutém, původně švédském území, nedošlo k přestřelce, bitce na nože, rozsáhlému požáru, loupežím či znásilnění.

Například dnes v noci došlo ke hromadné rvačce ve  Västeråsu, napadení muže na autobusové zastávce v Karlskroně nebo k požáru 100 aut v Nordmalingu. Ve všech případech figurovaly muslimské gangy. To je zřejmě to obohacení po kterém sluníčkáři i EU tak touží…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Zdeňka Horníčková 200,- Kč, Miroslav Andreska 500,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Ladislav Konopka 300,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 20 399,00 Kč
Vybráno 58.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 419 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)