hidjabRakusanka
5.2.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Islamizace v poslední fázi. Rakušanky nosí hidžáb, aby se vyhnuly obtěžování

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

V rakouských částech s masivní migrantskou komunitou, to některé bílé dívky už vzdaly. Přestaly být Evropankami, aspoň na oko. Oblékají se jako muslimky, aby nebyly lovnou zvěří. Otcové jim to samy často doporučují. Zdroj ZDE.

Už pár let není pro mladé dívky v Evropě bezpečno. Ono vlastně není bezpečno ani pro starší korpulentní dámy, migráčci berou všechno. Vůbec je nevyvede z míry, když přitom nějaká umře. Policie samozřejmě dělá, co může, tak jak jim je shůry přikázáno. Snaží se manipulovat statistiky a tvrdit, že přece znásilňují i bílí chlapi.

Vážně? Nejsou tohle ryzí specialitky nebohých uprchlíků, jimž Evropa otevřela svou náruč a oni to berou tak, že to není to jediné, co se jim má otevřít?

Poslouchá někdo ženy a dívky, když se snaží upozornit na každodenní obtěžování, kterému na ulici čelí? Pokřikování, sprosté urážky i posunky, osahávání. Je opravdu paradox, když tyhle se můžou považovat za ty šťastnější.

Hromadná znásilnění. Vysílaná online. Děti, celé roky znásilňované s tetováním „vlastníka“ jako se značkuje dobytek, stovky případů, proti kterým autority dekády nezasáhly. Úředníci i policie nechrání slabé, zranitelné, znásilňované, mučené, představa obvinění z rasismu pro ně byla horší, a tak chránili zrůdné násilníky. Když už se stane a do médií se dostane rozhovor bílé oběti znásilnění, je na ni naléháno, že nesmí zmínit etnický původ toho, co jí to provedl. Nic nového, tohle je klasika, na kterou jsme si už zvykli.

Přizpůsobili se. Ano, Evropanky v západní Evropě už dlouho ví, že jsou na to samy.

Mimochodem, takhle vypadá oblíbená arabská zábava Taharrush. Má to být trest pro ženu, která si to štráduje po ulicích bez doprovodu, a to se samozřejmě nemá. Liberálové to překládají jako hromadné obtěžování, zatímco sami Arabové tomu říkají znásilňovací hra. Tuto zábavu sem vozí neziskovky od libyjských břehů.

Vzpomínáte na onu moudrou radu „Držte se od cizinců na délku paže“? A co ty roztomilé náramky ve Švédsku „Nedotýkej se mně“ nebo dočasné tetování „Ne“, kterými se pro změnu mladé Němky vybavily, když zamířily do veřejného bazénu.

Dnes už neradí ani takhle idiotsky. Problém se ignoruje. Problémem jsou přece pravicoví extrémisté, fašisté, populisté, co si nedali říct a ještě pořád na znásilňování obohacovačů upozorňují.

Jak se k tomu staví média? Hlavně ta mainstreamová? Přece nijak. Nezapomínejte, jsou tu zákony proti utvrzování stereotypů ve vztahu k menšinám.  

Nošení hidžábu z důvodů bezpečnostních a nikoli náboženských není rozhodně novinkou. V Německu to některé dívky, zvláště ty blonďaté dělají stejně. Ostatně to byla jediná rada, které se dostalo matce dceři, která byla ve škole šikanovaná a sexuálně obtěžovaná. Ať nosí hidžáb a neříká, že je Němka a bude v pohodě.

Co dál? Budou nosit barevné kontaktní čočky nebo tmavé brýle, aby zakryly světlé oči? V létě sukni po kotníky a samozřejmě zapomeňte na sandálky. Budou radši i chodit do modliteben, aby měli úplný pokoj?

Neříká se tomuhle svinstvu podvolení?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 6 022 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,77 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
93 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.