islam
3.11.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Islám má za cíl ovládnout svět a liberální demokracie prohrává

Sdílejte článek:

MARTIN KAVKA

Poukázat na to je v naší společnosti nepatřičné a nekorektní. Vždyť muslimové jsou také lidé a naši spoluobčané. A hlavně, máme demokracii a ta vše vyřeší.

Za uplynulé týdny proběhlo v tisku několik událostí. Nejen co se týče „nešťastných dětí v Calais, ale vyjádření lidí, kteří se islámem nejen zabývají, ale islám studují. A jejich pohled není pro naši společnost povzbudivý. Jednoduše shrnuto: Čím více islámu, tím méně svobody. Jinak řečeno, čím více muslimů bude ve společnosti, tím více budou oklešťovány svobody ostatních obyvatel ve prospěch muslimů.

Jedním z nich byl izraelský bezpečnostní poradce Dan Schueftan, který přímo řekl, že současná imigrace z Východu je konec Evropy. Velice zajímavá je však jeho věta „Tolerance by měla skončit tam, kde někdo pod záminkou tolerance chce zničit samotný princip tolerance“. O tom, že naší toleranci a naivitu využívají muslimové, mluví i další člověk, zabývající se politickou stránkou islámu Bill Warner.A nejen to, nepopírá, že mezi muslimy je mnoho lidí, kteří si přejí žít v míru, což je častým argumentem zastánců imigrace muslimů do evropské společnosti, ale zároveň říká, že ani tento muslim nepůjde proti Koránu a islámské nauce shrnuté v Šárii. Dále uvádí příklady, kdy americká společnost potlačuje svoje zvyky, jen aby neurazila muslimy.

A není to jen americká společnost. Z Evropy známe mnoho příkladů, kdy bylo ze škol odstraněno vepřové, jen aby to neuráželo muslimy. Nejnověji z Německa, kde v mnoha mateřských školkáchjiž nebudou vánoční oslavy, protože muslimové a jejich zvyky.

Před takovými patnácti lety jsem byl zastáncem rakouské liberální školy. Znáte to, ne? Mises, Laissez Faire pod. Prostě nechte věcem volný průběh. Jenomže to může fungovat v ideální společnosti, kde všichni budou liberálové. Jak však řekl Bill Warner, tak islám má dvě vrstvy. Stručně řečeno, tu přívětivou, z doby kdy Mohamed byl v Mekce, musel respektovat svoje okolí a tu druhou, kdy Mohamed měl již moc a na okolí nemusel brát ohled.

Asi to schytám (protože mnozí srovnání islámu a nacismus nesou těžce), ale něčím podobným prošel i Hitler po nezdařeném Mnichovském puči, kdy si uvědomil, že musí využít demokracie a po druhé, kdy po získání moci zjistil, že Němci nejsou schopni akceptovat jeho protižidovské výpady, takže nacisté na nějakou dobu zmírnili svojí antisemitistickou politiku.

Mnozí se budou asi divit, ale stejnou taktiku, jakou použil Hitler, používají i muslimové. Použil jí totiž jako první ten nejdokonalejší muslim a vzor všech muslimů sám Mohamed. A když upevnil svojí moc, tak se Arabové divili, stejně jako o 1400 let později Němci. Jenže to už bylo pozdě.

A tak mě napadá, proč si mnozí myslí, že jsou chytřejší než naši předci a myslí si, jako von Papen (myslel, že Hitlera ukočíruje), že zvládnou to, co před nimi nikdo nezvládl? Mají snad patent na rozum? Nebo si myslí, že změní islám? Mohu říci, že nikoli, protože nedělají nic jiného, než co dělal von Papen, když tvrdil prezidentovi, že nacisté ctí demokratické principy. Jen místo von Papena mají muslimy a místo prezidenta Hindenburga společnost.

Společnost, kterou se snaží přetvořit k islámskému obrazu. O čemž ve své „naivitě?“ asi nevědí.Křišťálová Lupa 2016

martin-kavka19803062_0
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
30 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.