islam72018
12.1.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Islám k nám proniká pomalu, potichu a o to intenzivněji

Sdílejte článek:

J3K

Střet různých civilizací připravovaný kdysi pouze cestovními kancelářemi, ovšem v poslední době organizovaný politiky, neziskovkami a veřejně i v zákulisí činnými vítači, se stal zásadním tématem propíraným v médiích, na veřejnosti i v soukromí. Zatímco odpůrci islamizace Evropy argumentují skutečnými událostmi, které se staly součástí dění napříč celou Evropou a de facto i mimo ní, fanatičtí přívrženci tyto fakta ignorují a popírají nebezpečí vzešlé z náboženství spojené s vírou v Alláha a jeho proroka Mohammeda. Jejich hlavním argumentem je skutečnost, že se u nás zatím příliš moc činů ve jménu Alláha nestalo, snad s výjimkou fyzického napadení číšníka v Praze a obtěžování zdravotnického personálu v jedné nemocnici, se tu muslimové prozatím drží zpět.

Nelze popřít, že Česká republika byla doposud považována za bezpečnou, což je způsobeno omezeným výskytem migrantů z řad muslimů. Své problémy tu máme s Ukrajinci především na ubytovnách. Pravdou je, že k nám míří stále méně kvalitní část ukrajinského národa, navíc často ovlivněná protiruskou politikou, nicméně tyto záležitosti jsou řešitelné. Východní Asie komplikuje život především v oblasti obchodu, kdy jsou některá místa centrem praní špinavých peněz z drogových deliktů, nedostatky jsou také v hygieně, odvodu daní a respektování duševního vlastnictví a falšování ochraných známek u známých značek. I to je však při jisté snaze možné vyřešit.

Islám k nám však proniká pomalu, potichu a o to intenzivněji. Vysílání České televize, především ČT D, se stalo hlásnou troubou nalhávající nám, že existuje islám s lidskou tváří. Agitace u těch nejmenších, při které je spojeno cizí náboženství, kultura a gender, se stala zásadním zlomovým bodem, kdy veřejnoprávní stanice překročila hranice toho, co je přípustné. O systematické výrobě fake news z v dílnách předních světových levicově zaměřených médií už dlouho nelze pochybovat, takové CNN a BBC jdou ještě dále, než výše uvedená ČT, nebezpečí však dlí v tom, že naše veřejnoprávní televize žijící luxusně z vybraných koncesionářských poplatků a dotací od státu přebírá zprávy i z těchto velkých zahraničních médií. Průnik islámu mezi mládež a do škol podporují i takové neziskové kolosy, jakým je bohatě dotovaná společnost Člověk v tísni a další ideově s ní spřízněné neziskovky. Zatím nám tedy nehrozí přímé nebezpečí z muslimské komunity u nás, to se však může během jednoho roku změnit. Navíc u Teplic stavěná vesnička patřící pouze bohatším investorům z arabských zemí je důkazem, že naše dveře jsou více, než jen pootevřené.

Poslední volby ukázaly, jak krátkozrací jsme. Vyjmenujeme li proimigrační strany, tedy Piráty, KDU-ČSL, Top09, ČSSD, STAN a částečně ANO, polovinu ODS, nezbývá mnoho těch, kteří vzdorují přílivu muslimů k nám. Přestože většina Čechů otevřeně stojí proti migračním snahám, při volbách se ukazuje naprostá neznalost problematiky islámu. Pomoci nám může vzdělávání se v této oblasti. Existuje institut nazvaný Centrum pro studium politického islámu, který pořádá přednášky o dopadech muslimské invaze do Evropy a při nich vycháí ze znalostí historie tohoto náboženství. V úvodu je pozvánka na další zajímavý seminář. Chceme li kritizovat systém otvírající islámu evropské dveře, je třeba vědět, čím můžeme přesvědčovat lidi kolem nás. Znalost nepřítele je prvotním impulsem k obraně proti němu. Doporučujeme Vám seznámit se s přednáškami rektorů tohoto centra, umožňuje to poté získat logické vysvětlení toho, proč se sveřepě bránit příchodu muslimů k nám.

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 12 078,00 Kč
Vybráno 34.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 069 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
61 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.