islam72018
12.1.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Islám k nám proniká pomalu, potichu a o to intenzivněji

Sdílejte článek:

J3K

Střet různých civilizací připravovaný kdysi pouze cestovními kancelářemi, ovšem v poslední době organizovaný politiky, neziskovkami a veřejně i v zákulisí činnými vítači, se stal zásadním tématem propíraným v médiích, na veřejnosti i v soukromí. Zatímco odpůrci islamizace Evropy argumentují skutečnými událostmi, které se staly součástí dění napříč celou Evropou a de facto i mimo ní, fanatičtí přívrženci tyto fakta ignorují a popírají nebezpečí vzešlé z náboženství spojené s vírou v Alláha a jeho proroka Mohammeda. Jejich hlavním argumentem je skutečnost, že se u nás zatím příliš moc činů ve jménu Alláha nestalo, snad s výjimkou fyzického napadení číšníka v Praze a obtěžování zdravotnického personálu v jedné nemocnici, se tu muslimové prozatím drží zpět.

Nelze popřít, že Česká republika byla doposud považována za bezpečnou, což je způsobeno omezeným výskytem migrantů z řad muslimů. Své problémy tu máme s Ukrajinci především na ubytovnách. Pravdou je, že k nám míří stále méně kvalitní část ukrajinského národa, navíc často ovlivněná protiruskou politikou, nicméně tyto záležitosti jsou řešitelné. Východní Asie komplikuje život především v oblasti obchodu, kdy jsou některá místa centrem praní špinavých peněz z drogových deliktů, nedostatky jsou také v hygieně, odvodu daní a respektování duševního vlastnictví a falšování ochraných známek u známých značek. I to je však při jisté snaze možné vyřešit.

Islám k nám však proniká pomalu, potichu a o to intenzivněji. Vysílání České televize, především ČT D, se stalo hlásnou troubou nalhávající nám, že existuje islám s lidskou tváří. Agitace u těch nejmenších, při které je spojeno cizí náboženství, kultura a gender, se stala zásadním zlomovým bodem, kdy veřejnoprávní stanice překročila hranice toho, co je přípustné. O systematické výrobě fake news z v dílnách předních světových levicově zaměřených médií už dlouho nelze pochybovat, takové CNN a BBC jdou ještě dále, než výše uvedená ČT, nebezpečí však dlí v tom, že naše veřejnoprávní televize žijící luxusně z vybraných koncesionářských poplatků a dotací od státu přebírá zprávy i z těchto velkých zahraničních médií. Průnik islámu mezi mládež a do škol podporují i takové neziskové kolosy, jakým je bohatě dotovaná společnost Člověk v tísni a další ideově s ní spřízněné neziskovky. Zatím nám tedy nehrozí přímé nebezpečí z muslimské komunity u nás, to se však může během jednoho roku změnit. Navíc u Teplic stavěná vesnička patřící pouze bohatším investorům z arabských zemí je důkazem, že naše dveře jsou více, než jen pootevřené.

Poslední volby ukázaly, jak krátkozrací jsme. Vyjmenujeme li proimigrační strany, tedy Piráty, KDU-ČSL, Top09, ČSSD, STAN a částečně ANO, polovinu ODS, nezbývá mnoho těch, kteří vzdorují přílivu muslimů k nám. Přestože většina Čechů otevřeně stojí proti migračním snahám, při volbách se ukazuje naprostá neznalost problematiky islámu. Pomoci nám může vzdělávání se v této oblasti. Existuje institut nazvaný Centrum pro studium politického islámu, který pořádá přednášky o dopadech muslimské invaze do Evropy a při nich vycháí ze znalostí historie tohoto náboženství. V úvodu je pozvánka na další zajímavý seminář. Chceme li kritizovat systém otvírající islámu evropské dveře, je třeba vědět, čím můžeme přesvědčovat lidi kolem nás. Znalost nepřítele je prvotním impulsem k obraně proti němu. Doporučujeme Vám seznámit se s přednáškami rektorů tohoto centra, umožňuje to poté získat logické vysvětlení toho, proč se sveřepě bránit příchodu muslimů k nám.

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 306,00 Kč
Vybráno 26.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 938 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
61 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.