horror-766261_960_720
1.3.2016
Kategorie: Politika

Islám je stejně zrůdný jako komunismus nebo fašismus. Nejhorší je výplach mozků

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 01|03|2016

Nevěřil jsem vlastním očím, když jsem včera četl o hrůzné události v Moskvě, kde muslimská chůva uřízla hlavu čtyřleté holčičce, kterou měla na hlídání. S hlavou v ruce ji zatkla ruská policie a zfanatizovaná žena přitom křičela: „Alláh je velký!“

Může mne tisíce multikulturních „specialistů“ přesvědčovat, že tato událost přece nemá nic společného s islámem, že žena jistě byly psychicky nemocná, a že čin je jen důsledkem jejího špatného duševního zdraví a nikoliv muslimské víry. Ptám se tedy proč pochoduje po ulici s uřezanou hlavou malé dívenky a vykřikuje něco o svém Bohu? Ptám se, která žena, jiné než této “kultury”, by byla schopna tímto způsobem zavraždit čtyřleté dítě? 

Údajným důvodem děsivého činu, který žena sdělila vyšetřovatelům, byly problémy s manželem, který ji nějakým způsobem zradil. Ptám se tedy znovu, proč tedy do toho zaplétá svým křikem Alláha? Je snad z podstaty své víry přesvědčena, že koná správně a do hlavy jí od mala vštěpované učení jí v patologicky zdeformované mysli tento čin ospravedlňuje?  

Dle všech zkušeností, které se nám poslední dobou dostávají z různých incidentů po celém světě, kde pachatelé různých zrůdností jsou právě muslimové, můžeme konstatovat, že jejich uvažování je díky pokřivené islámské ideologii opravdu tak zvrácené, že i “stětí” čtyřleté holčičky mohou vnímat jako dar své „víře“. Pokud je možno vysledovat příčiny takovéhoto chování, vždy najdeme společný bod, fanatické islámské „učence“, kteří dokonalým výplachem mozků svých oveček dokáží stvořit vražedné bestie, podobné moskevské chůvě.

My v Česku máme již několik historických zkušeností podobného rázu, kdy se třeba i z dříve milých, přátelských a rozumných lidí stal během času lidský odpad, neváhající udat, poslat do koncentráku nebo na popravu i vlastní rodinu. V minulém století to bylo období fašismu a socialismu sovětského typu.

Čím se to stane? Je to stejné jako s islámem. Děti se rodí jako „tabula rasa“, nicméně okolní společnost je formuje do nějaké osobnosti. Pokud bude vyrůstat mezi racionálně uvažujícími lidmi, ctící tradiční morální hodnoty, bez projevů násilí, je velký předpoklad, že z něj bude slušný člověk. Pokud však bude od rána do večera pod vlivem zběsilé ideologie, založené na likvidaci všeho lidského, které této ideologii oponuje, což mají komunismus, fašismus a islám společné, musí být už intelektově velmi silný jedinec, aby tomuto zhoubnému myšlenkovému nádoru nepodlehl.

Bolševickému či fašistickému výplachu mozků podlehla v uplynulých desetiletích velká většina populace v naší vlasti, část z nich, převážně intelektově “labilnějších” jedinců, propadla do fanatického extrému, když kolovrátkovým mentorováním zvrácené ideologie nahradili vlastní racionální uvažování. Přesto dokázali zbytek společnosti tyranizovat dlouhých téměř padesát let a ještě dnes by rádi zase vrátili čas.

Neuznávají nic kromě slov svého zrovna vládnoucího vůdce, nepolemizují, neargumentují. Jen srší nenávistí ke každému, kdo nevyznává jejich „učení“, jejich ideologické teze, jejich nedotknutelné „Bohy“. Stejně jako vyznavači islámu, jsou i vyznavači mentálního komunismu dnes připraveni třeba i řezat, v jejich pojetí kroutit, krky svých názorových oponentů. Bez myšlení, bez vlastního názoru, s mozkem vypláchnutým představou toho jediného správného světařádu.

V tom je podstata rozdílu mezi nimi a rozumně uvažujícím zbytkem společnosti, která dokáže s racionálním odstupem dohlédnout i vlastní pochybení, nedostatky svých leaderů či nedokonalosti stávajícího statu quo. U fašisty, komunisty ani islamisty takovouto „slabost“ očekávat nemůžeme. S ideologicky vypláchnutým mozkem není schopen dohlédnout dál než mu brýle infikované nenávistnou doktrínou dovolí.

A to je velmi nebezpečné pro další vývoj naší společnosti. Patologicky nemocní fanatici různých ideologií se nakonec vždy najdou, vzájemně propojí a v případě dostatečného počtu vytvoří kompaktní, společensky nechutnou hmotu, která jako krvelačný parazit zabíjí vše v dosahu. Nepodceňujme proto ani v nejmenším nebezpečí vycházející z jejich zvrácené, ideologií vypláchnuté mysli a ani nevěřme řečem jejich “tichých, politicky korektních kolaborantů”, kteří nám tvrdí, že se není třeba ničeho obávat, protože jedni vymírají a druhých je tady málo. Vše je relativní.    

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
123 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.