nashzoltano-com_umar_khattab
5.10.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Islám je existenční hrozbou pro naše přežití jako svobodného národa

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

Žijete-li v Holandsku, stane se z vás kritik islámu prakticky okamžitě. Pokud ovšem chápete to, co znamená svoboda. Geert Wilders to chápe a proto koná tak, jak koná. Pro svobodného člověka není jiné cesty! Kéž bychom stejně odvážné a svobodomyslné politiky měli i u nás.

Cituji:

Minulý týden jsme měli v holandském parlamentu důležitou debatu. Diskutovali jsme o budoucnosti naší země. Poukazoval jsem na to, že jestli Holandsko ne-de-islamizujeme, tak žádnou budoucnost mít nebudeme. Náš čas je časem k činům.

Islám je existenční hrozbou pro naše přežití jako svobodného národa. Ten porušuje všechny základní principy svobody a naši ústavu.

Diskriminuje ženy, které mají podle Koránu cenu jen poloviny muže. Pod islámem neexistuje žádná svoboda náboženství. Odpadlíci si zaslouží trest smrti, Korán muslimům káže, že Židé jsou prasata a opice a křesťané se musí buď podrobit, nebo zemřít. V islámu není ani svoboda slova. Kritika Alláha nebo Mohammeda se trestá smrtí. Neexistuje žádné právo na život v míru a důstojnosti. Islám nařizuje válku, dokud celý svět nebude podroben Alláhovi.

Někteří si zjevně myslí, že když dáme svobodu nepřátelům svobody, tak tím dokážeme, že stojíme za svobodou. Opak je pravdou. Odmítáním vymezit hranice své tolerance se své svobody vzdáváme. Budeme-li v té naivitě pokračovat, tak ztratíme vše.

Žádný soudce mě nikdy neumlčí. A ani žádní džihádisté neuspějí. Bydlím v zabezpečeném domě a vozí mě pancéřovými vozy, na veřejnosti vystupuji v neprůstřelné vestě a před soudem budu v upraveném bunkru. Nikdy ale nebudu potichu.

Čím více se o to budou pokoušet, tím hlasitěji budu mluvit.

Je čas, abychom pozdvihli své hlasy. Nechť zazní jako hrom. Svoboda má svou cenu. Cenou je vždy její obrana bez ohledu na důsledky. Buďme odvážní a nenechme se došikanovat k podřízenosti.

Zdroj: breitbart.com, fcb Eva Hrindová

eva-hrindova

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč

Celkem za měsíc: 8 176,08 Kč
Vybráno 23.27%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.