timmjuncker
23.2.2019
Kategorie: Společnost

Ischiasem (alkoholem) postižení

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Navíc ještě silnou xenofobií a rasismem trpící komisaři Evropské unie.  Nenávidí Italy, Srby, Poláky a asi nejvíc Maďary. Timmermans, místopředseda Evropské komise, v Budapešti na mítinku socialistické strany prohlásil, že maďarští voliči jsou lidem slabých, trpící fobií před jinými. Samo o sobě je počínání Timmermanse poněkud nezvyklé, místopředseda EU pomlouvá vedení státu na předvolebním shromáždění maďarských socanů. Timmermans vysvětloval, že Orbánovi voliči jsou svedení a chybující lidé, jimž se vsugerovalo, že všude číhá nebezpečí.
Strana Fidesz má hlavním bodem programu a navíc to plní, suverenitu své země a je bariérou proti nepřátelské kultuře muslimů, podle holandského socana to oslabuje Maďarsko. Timmermans nikdy neopomine při jakékoliv příležitosti pomlouvat maďarskou vládu. Překvapující je i Timmermansova drzost, Maďaři v padesátém šestém šli proti sovětským tankům, povstali v 1989, vybojovali si dvojstátí habsburské monarchie atd. a přefutrovaný holandský socan, jehož národ poslední staletí žádné hrdinství nevykazuje, se odvažuje jim dávat lekce o slabosti.
.
Portugalský historik Herculano píše,  šestnácté století bylo naše, objevili jsme polovinu světa, vrhali jsme se do nejnebezpečnějších dobrodružství, až už bylo všechno objeveno, už jsme jim nemohli stačit, totiž holandským kšeftmanům a lichvářům, šli nám v zádech a vytlačili nás.
.
Timmermansova „socialistická“ rétorika je totožná se Sorosem a jeho kluby otevřené společnosti, Timmermansovi ideově blízká neziskovka  Population Matters na twitteru: „Jak nezdravé. Maďarská pravicová vláda vyjmula z daňové povinnosti ženy se 4 nebo více dětmi, plus dalšími výhodami se snaží zvednout velikost průměrné rodiny. Pokračují v rasistické a antiimigrační agendě“. Maďarský socialista István Ujhelyi prozradil, co EU nejvíc vadí na Orbánovi – Orbán vyloučil imigraci jako odpověď na nízkou porodnost, místo toho dává daňové úlevy a potencuje porodnost půjčkami.
V pondělí se objevila v Budapešti odpověď na evropskounijní urážky maďarského lidu. Na plakátech Soros s Junckerem a podtitul „Máte právo vědět, co Brusel připravuje“. Orbán napsal na facebooku „Chtějí nám vnutit povinné kvóty; Chtějí potlačit právo členských zemí na obranu vlastních hranic; Chtějí imigraci bez omezení“.
.
Evropskounijní komisaře maďarská osvětová kampaň přivedla do šoku, právo napadat a urážet mají pouze oni, kritika směrem k nim se netoleruje.  Mluvčí EU Komise Schinas kritizuje maďarskou informační kampaň, jako směšnou, Juncker ve stuttgartském landtagu prohlásil, že strana Fidesz nesdílí křesťansko-demokratické hodnoty a nepatří do bloku lidových stran v Evropském parlamentu. Nikdo z evropskounijních politruků nereagoval, jak by bylo logické, prohlášením, že se Sorosem nemají nic společného a jeho představy o zalidnění Evropy masovou muslimskou imigrací nesdílí.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 738,00 Kč
Vybráno 19.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 358 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
77 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.