iran_in_focus
5.1.2020
Kategorie: Politika

Íránská metastáze – klerofašistický nádor Středního východu

Sdílejte článek:

FERO HRABAL

Po desetiletích okolkování a podlézání ajatolláhům ze strany evropských politiků, kteří se nepoučili ani z paktování svých předchůdců s Hitlerem a Stalinem (kteří jim následně málem vykroutili krky), ani z Kimových hrátek se Západem (na jejichž konci se z KLDR stala ještě nebezpečnější), stojí Západ tváří v tvář dalšímu Frankensteinovi, jenž si vykládá ústupky jako jeho slabost, teokratickému, klerofašistickému režimu a nutnosti tohoto molocha nakonec stejně eliminovat násilím, jen dnes – bohužel – s nasazením větších sil a za větších obětí, než kdyby k tomuto kroku přistoupil před 10 lety.

Ajatolláhové to mají dávno spočítané – válka je jen otázkou času, zatím je chránilo jen mnichovanství oportunistických západních politiků.

Bohužel, zároveň s fanatickými stoupenci teokracie si to odnesou možná statisíce normálních, nevinných lidí, kteří nemají nic proti Západu a v duchu též nenávidí teokratický režim.

Což prohlašuji na základě osobních zkušeností (byť mnozí truhlíci, kteří – na rozdíl ode mne v Íránu nikdy nebyli – to budou zpochybňovat):

Na rozdíl různých pseudopacifistů (antiamerikanistických švábů a kremlobotů) já myslím, že právě “chirurgický úder” proti Sulejmanimu by měl být pro vedení Iránu varováním před další eskalací jeho špinavých akcí (v Jemenu, Libanonu, Sýrii a Iráku), které jsou právě onou cestou k totální válce na celém S. Východě. Jeho podpora teroristických organizací (Hamás, Hizballáh atd.) a diktátorů stojí za všemi konflikty v oblasti (jen idiot může např. věřit tomu, že jemenští povstalci 1) vyrábějí útočné drony v horských jeskyních; 2) že by odtud mohli poslat drony na misi dlouhou baj vočko 1500 km přímou čarou, resp. 2500 obklikou mimo VP SA – zde stačí pohled na mapu):

Šílenci z Teheránu už dlouho zkoušejí trpělivost Západu. Je načase poslat je do pekla i s jejich atomovým programem a Revolučními gardami exportujícími teror a diverzi po celém S. Východě (od Sýrie a Gazy po Jemen) … pokud si včas neuvědomí, že jsou v zaměřovači amerických operátorů:

Jestliže vstřícnost ajatolláhů je formulována zhruba ve stylu: “Pokud chcete klid v Perském zálivu, nechte nás vyrábět atomovky a vyzbrojovat raketami guerilly po Středním Východě”. Tak, jaký může být výsledek jednání s Iránem, jak doporučuje Rusko, dodávající mu mimochodem raketové systémy???

A propos: Může být teokraticko-klérofašistický íránský režim partnerem pro jednání????

Neexistuje jiná možnost, jak eliminovat iránskou hrozbu, než silou (zbraní nebo sankcí). Blázna / fanatika neukonejšíš ústupky a dárky. Právě snahou o mírové řešení konfliktu s Iránem (namísto dávné likvidace jeho zbrojního potenciálu) jsme se dostali na pokraj globální války, mezitím co jsme jednali, rokovali a debatovali, ajatolláhové (stejně jako Kim) vyráběli bomby a štěpili atom.

Tragikomické je, že i dnes, 80 let po Mnichovu, se u nás najdou hlupáci, kteří hlásají, že je třeba ustoupit ajatolláhům, Kimovi, Putlerovi, Assadovi, “nedráždit diktátory, starat se jen o sebe …. a bude mír!” (Izraelci k tomu poznamenávají: „Kdybyste byli ve 38. bombardovali Berlín a Mnichov, nemuseli jste skončit v Protektorátu”).

Bohužel. DIKTÁTOŘI ROZUMÍ JEN SÍLE (zbraní či ekonomických sankcí).

Pravděpodobný scénář dalšího děje středovýchodního dialogu

A pokud jde o proklamované vymazání Izraele z mapy, pak tomu nebrání ani morální zábrany ajatolláhů (ale ani tento další holokaust nevyprovokují žádné americké aktivity), nedošlo k němu prostě jen díky neschopnosti islámských fašistů a antisemitů tak fyzicky učinit. Stejně tak jsou směšné hlášky o vystupňování protiamerických aktivit, vždyť ajatolláhové už celá desetiletí dělají co můžou a nenávist vůči Americe a Izraeli je základem jejich ideologie.

A propos: Největší sranda je, že dnes právě Rusko, které vyzbrojilo diktátory od Kuby po KLDR a vyškolilo vůdce všech středovýchodních teroristů, bombarduje utečenecké tábory a nemocnice, vetem v RB znemožnilo vytvoření bezpečných zón pro uprchlíky a dodává zbraně jak Sýrii, tak Iránu (který neuznává existenci Izraele, resp. má v programu zničení “sionistického útvaru na území Palestiny”), pokrytecky vyzývá ke zklidnění situace a politickému / mírovému řešení (ostatně v zájmu “zklidnění situace” dodalo Assádovi i ajatolláhům rakety S-300, což bude dříve či později impulsem k izraelsko-iránské válce, ne-li ke střetu mezi ruskou Osou zla a Západem).

Stejně jako v případě KLDR, která je odedávna spojená s Moskvou pupeční šňůrou (přímo či prostřednictvím maoistické Číny), jako po zuby ozbrojený Frankenstein, využívaný coby maoistický a putlerovský strašák vůči Západu.

Prekérní je, že Západ (euroatlantická civilizace) je nucen kvůli vlastní sebezáchově stále balancovat mezi islamo-fašistickými režimy a metodou volby “menšího zla” akceptovat jako spojence proti Assádovi tureckého fašistu Erdogana, proti teokratickému Iránu wahabistické Saudy ….. aby nebylo ještě hůř.

Tady nejde o žádné kamarádění, nýbrž životní nutnost, pokud by USA (resp. Západ) vyhlásily nepřátelství všem diktaturám a nedemokratickým, totalitním státům – jsme ve 3. světové válce – stačí se mrknout na mapu na blogu: “PROGNÓZA anebo SCÉNÁŘ PRO KATASTROFICKÉ SCI-FI?” (http://ferohrabal.blogspot.co.id/2017/04/prognoza-anebo-scenar-pro-katastroficke.html  /

 Pseudodopacifistické, populisticko-izolacionistické slogany našich Zaorálků a Filipů připomínají dnes někdejší slova Daladiera/Runcimana: “Dejte Hitlerovi Sudety a bude mír.” … “Pročpak by měli naši vojáci umírat za jakousi bezvýznamnou malou zemičku ve střední Evropě?!” …. a jak to dopadlo, ví snad každý s IQ homo sapiense. Poučit se z toho ovšem nedokázal téměř nikdo :(  … včetně většiny krátkozrakých politiků.

Pokud by Západ svého času dopustil, resp. svou pštrosí izolacionistickou politikou podnítil spojenectví Stalina s Hitlerem, Husajna s Chomejním, Erdogana s Assádem nebo Saudů s Iránem – byl by to konec naší civilizace. Bohužel, toto vyhánění čerta ďáblem je nutnou daní za to, že si tady (v EU i České kotlině) žijeme celkem v pohodě a míru, neřku-li “jako prasata v žitě”!! Bláboly, že bychom Afghánce, Syřany, Korejce atd. “měli nechat, ať si svoje problémy vyřeší sami” nelze přeložit jinak, než “nechme Talibán, ať si dál exportuje do světa heroin a terorismus, ovládne i Pákistán a uchvátí jeho nukleární arzenál, Irán ať si klidně vyvíjí atomové zbraně a bombarduje jimi Izrael či Saudskou Arábii, Assád ať si klidně vyvražďuje své obyvatele a polovinu národa vyžene ze Sýrie, Saddám ať si klidně vraždí Kurdy, vyrábí bojové plyny a atomové bomby, rozbombarduje si s Iránem, Kuvajtem a Saudskou Arábií vzájemně ropné terminály, stejně jako korejský diktátor ohrožující Jižní Koreu i Japonsko, Čína ať si klidně vraždí Ujgury a Tibeťany, okupuje celou Jihovýchodní Asii i ruský Dálný východ, Rusko ať si anektuje třeba celou Ukrajinu i Pobaltí …. hlavně, že my budeme mít klid a nohy v teple”.

p.s.

Tvrzení, že Západ intervenuje v Africe a Asii kvůli nastolení demokracie, je stejný nesmysl jako, že čeští demonstranti proti gaunerovi Babišovi chtějí “zvrátit výsledky demokratických voleb”. Západ, potažmo USA, intervenuje všude proto, aby zabránil destabilizaci celých regionů, která by se dominových efektem přenesla i k nám.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 628,00 Kč
Vybráno 38.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 203 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 2,76 out of 5)
Loading...
politicon.cz
287 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)