ISLAMEU
22.8.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Irácký kněz, který uprchl před muslimy do Itálie, varuje Evropany: “Muslimové vás vyhladí”

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Kdo jiný, než ten, kdo mezi muslimy žil, zatímco sám patřil k menšině, ví nejlépe, co jsou muslimové zač? Zatímco Bergoglio a jeho přikyvovači jsou zde proto, aby pomohli Evropu islamizovat, najdou se přece jen i jedinci, kteří hlásají pravý opak toho, co dnes prosazuje nejen Bergoglio, ale i mnozí další globalisty zřejmě velmi dobře uplácení představitelé církve.

 

iraq-rebwar-basaOtec Rebwar Basa, mladý irácký kněz z kláštera svatého Jiří v Mosulu, se snažil vysvětlit italským katolíkům shromážděným na setkání CL v Rimini, že muslimové jsou hrozbou, proti které je třeba bojovat. Jenže, bohužel, kněz jen hází hrách na stěnu: italská církev se pod rouškou Talibanu zabývá dovozem muslimů, nyní také jedněch z nejfanatičtějších – Afghánců.

.

Křesťané byli původním obyvatelstvem Sýrie a Iráku: dnes jsou pronásledovanou menšinou.

.

Na setkání v Rimini, kde jsou Madony zakryty, aby nerozrušily muslimy, se  vydal kněz, který žil v Mosulu, odkud musel utéct za okupace Islámského státu, aby vyprávěl svůj příběh. Je ovšem zpochybňován mnoha staršími katolíky (samozřejmě stoupenci Bergolgia).

“Tu a tam jsem četl, že křesťané budou vedlejšími oběťmi konfliktu. Ne, tak to není: jsou hlavním cílem. Existuje pronásledování, které je také genocidou, a musíme o tom hovořit, ” prohlásil kněz.

“Nevěříte mi? Nevěříte tomu? Můžete se přesvědčit: existují média, existují knihy, existují další svědci. Můžete si to zjistit. Ale zde se často bojíme mluvit, abychom se nedotkli citlivosti jiných náboženství, neřekli to, neřekli tamto. A díky tomuto postoji vidíte, jak se situace v Evropě zhoršuje, kde jste většinou křesťané a přesto žijete v pohotovosti. Představte si, co se děje s námi, kdo žijeme v Iráku, kde tvoříme už jen 0,5 % populace.”

.

A to dřív tvořili křesťané v těchto zemích 100%. Jako Italové před dvaceti lety. Dnes jsou na 90%, tedy za 20 let je v zemi již 10% muslimů. A mnohé další evropské země jsou na tom podobně, či dokonce ještě hůř…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 955 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
28 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)