islam-radical-et-gauchiste
7.12.2016
Kategorie: Politika

Integrace se úspěšně daří … ale jaksi opačně

Loading...
Sdílejte článek:

DARJA TUNKLOVÁ

V Anglii, ve Švédsku, ve Francii a za chvíli i v sousedním Německu a dalších evropských státech si budou moci neziskovky a takzvané sluníčkovské elity blahopřát. Integrace obyvatel z různých koutů světa se úspěšně daří. Jenže má to háček, který našince zarazí: je to jaksi naruby.

V Nizozemí se v některých školních jídelnách nepodává vepřové, aby to neurazilo muslimské voliče, ve velkých evropských městech se rozpínají stále víc no-go zóny s právem šaria, plné arabských obchodů, restaurací. Mešit přibývá jako hub po dešti a někde dokonce ruší vánoční svátky, aby je nahradili svátky zimními. Na některých plovárnách se určují hodiny pro ženy a muže a na internetu začínají problikávat reklamy na krásné muslimské šátky. V knihkupectvích jsou k dostání nové výtisky Koránu a korunu všemu tomu nasadil papež se svým výstupem, kdy líbá a myje nohy muslimským mužům.

Britský Daily Mail Online dokonce uveřejnil studii, kde si muslimové, kteří žijí ve „svých“ čtvrtích myslí, že Británie je islámská země.

Takže ano, integrace úspěšně pokračuje, ale bohužel ta naše. Blbostí, ústupky, přehnanou korektností, ohleduplností a já nevím čím ještě se pomalu ale jistě začíná civilizovaný svět, který po staletí budovali naši předkové pro nás a pro naše děti, integrovat do světa zaostalého, zpátečnického, do světa, který se vyžívá v ortodoxních krutých zvycích, do světa, který izoluje ženy, krutě nakládá se zvířaty a nesnese jakoukoli diskusi.

To opravdu chceme?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 7 511,11 Kč
Vybráno 21.46%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 26 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
96 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.