islam-radical-et-gauchiste
7.12.2016
Kategorie: Politika

Integrace se úspěšně daří … ale jaksi opačně

Sdílejte článek:

DARJA TUNKLOVÁ

V Anglii, ve Švédsku, ve Francii a za chvíli i v sousedním Německu a dalších evropských státech si budou moci neziskovky a takzvané sluníčkovské elity blahopřát. Integrace obyvatel z různých koutů světa se úspěšně daří. Jenže má to háček, který našince zarazí: je to jaksi naruby.

V Nizozemí se v některých školních jídelnách nepodává vepřové, aby to neurazilo muslimské voliče, ve velkých evropských městech se rozpínají stále víc no-go zóny s právem šaria, plné arabských obchodů, restaurací. Mešit přibývá jako hub po dešti a někde dokonce ruší vánoční svátky, aby je nahradili svátky zimními. Na některých plovárnách se určují hodiny pro ženy a muže a na internetu začínají problikávat reklamy na krásné muslimské šátky. V knihkupectvích jsou k dostání nové výtisky Koránu a korunu všemu tomu nasadil papež se svým výstupem, kdy líbá a myje nohy muslimským mužům.

Britský Daily Mail Online dokonce uveřejnil studii, kde si muslimové, kteří žijí ve „svých“ čtvrtích myslí, že Británie je islámská země.

Takže ano, integrace úspěšně pokračuje, ale bohužel ta naše. Blbostí, ústupky, přehnanou korektností, ohleduplností a já nevím čím ještě se pomalu ale jistě začíná civilizovaný svět, který po staletí budovali naši předkové pro nás a pro naše děti, integrovat do světa zaostalého, zpátečnického, do světa, který se vyžívá v ortodoxních krutých zvycích, do světa, který izoluje ženy, krutě nakládá se zvířaty a nesnese jakoukoli diskusi.

To opravdu chceme?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Anonym 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 050,- Kč
Vybráno 25.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 105 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...