plumber-2788329_1280
3.6.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Instalatér Praha už není úzký profil

Sdílejte článek:

V domácnosti se pravidelně setkáváme s problémy, se kterými si bez znalostí instalatérských prací neumíme poradit. Bez problému si nejspíš vyměníme záchodové prkénko, celý záchod už stěží, a protékající splachovač nás rovněž dovede dostat do prekérní situace. Potrápit nás umí rovněž voda, ucpaný odpad i topení.

Když potřebujete instalatéra

Instalatérské práce poptáváme ve chvíli, když řešíme havarijní situaci v naší domácnosti, velice často též při instalaci nových spotřebičů, rovněž při stavbě a rekonstrukci. Zatímco na vesnicích se obvykle vždy najde instalatér amatér, instalatér Praha byl až donedávna poněkud nedostatkovým sortimentem. Instalatérské práce, které nabízí Rastislav Žák, jsou cílené na Pražany, a dokonce i na ty anglicky mluvící. „We can speak English,“ sděluje majitel firmy.

Instalatér je řemeslník, který umí pomoci v mnoha oblastech. Instalatérské práce zahrnují především instalace van, dřezů, umyvadel WC, baterií, taktéž spotřebičů, jako jsou myčky, pračky, bojlery, někdy i sušičky. Instalatéra potřebujete na nové rozvody vody, na rekonstrukci stávajících, na montáž různých filtrů, průtokových ohřívačů a samozřejmě při haváriích.

Topenářské práce na klíč i řešení havárií topení

Další práce, které instalatéři nabízí, jsou topenářské práce. Opět jde o řešení havárií, ale též o instalace radiátorů, ventilů, i o celé rozvody topení. A je jedno, jestli problém řešíte v bytě, nebo v rodinném domě.

Když se ucpe odpad

Častým požadavkem je čistění odpadů. Snadno se ucpe odpad z dřezu, umyvadla, vany i WC. Svépomocí to můžete zkusit s louhem. Často to pomůže. Pomoci dovede též zvon, větší sázkou na jistotu je instalatérské protahovací péro. Do toho se ale už každému nechce. Pokud by se vám tedy hodila služba čištění odpadu Praha, zavolejte do firmy Rastislava Žáka. Pracovníci firmy jsou vaše problémy připraveni řešit kterýkoliv den v týdnu, včetně víkendu.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 297 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.