hanau2
20.2.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Inferno v Hanau

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Včera v noci ve dvou sisha-barech v Hanau šílenec zabil jedenáct lidí, od včerejší půlnoci, kdy se záležitost zveřejnila, významné náznaky významných a bylo jasné, kdo zapálil sněm, dohořívající diktátorka sdělila poddaným, že vymýtí pravici v adjektivu radikální, tím myslí všechny, kteří s ní nesouhlasí. Z pachatele učinila pravicového extrémisty v termínech, kterými častuje jedinou opozici AfD. Je to jed ve společnosti, který už způsobil mnoho zločinů. Jaký jed způsobil nesčíslně sexuálních vražd a znásilnění, jaký jed stál za vánočním terorem v Berlíně atd. nezmínila.


Merkelová udělá všechno proto, aby rozdělení společnosti přestalo existovat. Pokud je společnost principiálně rozdělená a není už možná vzájemná komunikace a kompromis, žádný diktátor s tím nikdy nic neudělal, možná Josef Visarionovič dospěl k dobrému výsledku, když totálně eliminoval všechny trockisty i s vnuky, ještě lepšího výsledku dosáhl obdivuhodný předchůdce Merkelové AH, ten v případě vyvoleného národa zabil i pravnuky. Cicero viděl, že pro společnost v jistém stupni vnitřního rozporu, neexistuje záchrana, pak už nezbývá než doufat, že nastupující diktatura nebude moc krutá. Rozdělení společnosti v Německu a možná v celé EU stojí a padá s celkem jednoduchými fakty, které i když by se mohly jevit banálními, jsou zcela nepřekonatelné a zdá se, že jde o historický bod zlomu, kompromis už není možný.

Žena v burce když je čtyřicet ve stínu a vedle muž jen tak nalehko, žena přinucena svojí rodinou být otrokyní jejich středověkého náhledu nebo organizovaný transfer milionů odjinud do Evropy, který má paralelu pouze v dobách, kdy mor vyhubí veškeré obyvatelstvo oblasti, to jsou dělící linie rozpolcené společnosti, které postavila Merkelová a jí podobní. Ti by se měli zodpovídat za každý zločin, který oni definují jako rasistický nebo xenofobní. Merkelová je pachatelem a soudcem v jedné osobě, napsal čtenář v komentáři ke zprávě. Ona tyto problémy vytvořila milion-násobným porušením zákona o imigraci, její odpovědí na problém je nasadit Němcům ještě upnutější ohlávku.

Evidentní amok zločince z Hanau a protože ho spáchal etnický Němec, jde přirozeně o pravicový teror, není jedem, ale darem, který vládnoucí potřebují. Pokud by pachatel byl muslim, počet mrtvých v optice vládnoucích není významný v žádném případě, byl by to v ideologickém boji vládnoucí ušlechtilosti s rasismem zbytečný čin, AfD by se nemohla vinit, popř. ještě víc perzekvovat, čin by se vysvětlil pomateností dotyčného způsobenou tlakem vadného německého okolí na jeho psychiku a byl by pravděpodobně internován ne lepší klinice s perspektivou brzkého uzdravení a propuštění.

Policie vzápětí po zločinu našla v bytě mrtvého 43letého pachatele Tobiase Rathjena i jeho 72letou matku. Policejní a politické stopy vedoucí k pravici nejsou moc přesvědčivé, z jakého důvodu zastřelil svou matku? Němečtí státní prokurátoři jsou v případech etnických Němců velmi pohotoví, spolkový prokurátor byl rychlejší než policejní šetření a deklaroval případ jako xenofobně teroristický. Vedení sociálně demokratické strany, která se dlouhodobě dostává do pásma voličské bezvýznamnosti, bylo ještě rychlejší než poslední pachatelův výstřel, je jim to prý jasné jako facka, v Německu zuří pravicový teror, myšlenkami jsme u obětí, Německo povstaň. Úžasní socani reagovali se stejnou rychlostí jako kancelář pruského ministerského předsedy v 1933 a stejně úderně jako velkolepý maršál. Zničit, rozdrtit a zakázat – jinak myslící. Mrtví jsou pro socany stejně významní jako tenkrát hořící sněm nacionálním socanům. Podobnost poloblázna Rathjena s van der Lubbem a šíleným státem kolem tenkrát i dnes.

Pokud se koncentrace uživatelů sociálních sítí racionálně nasměruje, generuje se obdivuhodná inovativní energie, která vede k silným výsledkům – okamžitě po činu v diskuzi ke zločinu někdo nabídl video, které je asi klíčem ke zločinu. 102 sekund Rathjen před kamerou a sděluje svoje pravdy, mluví anglicky a poselství směřuje k americkému obyvatelstvu, říká, že jim vládnou zločinci, komando vede sám ďábel a zabíjí lidi. Rathjen vyzývá Američany k boji s Trumpem. Video pochází ze 14. února, tedy pět dní před zločinem. Zajímavá koincidence, německý vládnoucí klan má s pachatelem úplně stejnou vizi satana v Trumpovi.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč

Celkem za měsíc: 14 333,00 Kč
Vybráno 40.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 968 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
politicon.cz
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.