hanau2
20.2.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Inferno v Hanau

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Včera v noci ve dvou sisha-barech v Hanau šílenec zabil jedenáct lidí, od včerejší půlnoci, kdy se záležitost zveřejnila, významné náznaky významných a bylo jasné, kdo zapálil sněm, dohořívající diktátorka sdělila poddaným, že vymýtí pravici v adjektivu radikální, tím myslí všechny, kteří s ní nesouhlasí. Z pachatele učinila pravicového extrémisty v termínech, kterými častuje jedinou opozici AfD. Je to jed ve společnosti, který už způsobil mnoho zločinů. Jaký jed způsobil nesčíslně sexuálních vražd a znásilnění, jaký jed stál za vánočním terorem v Berlíně atd. nezmínila.


Merkelová udělá všechno proto, aby rozdělení společnosti přestalo existovat. Pokud je společnost principiálně rozdělená a není už možná vzájemná komunikace a kompromis, žádný diktátor s tím nikdy nic neudělal, možná Josef Visarionovič dospěl k dobrému výsledku, když totálně eliminoval všechny trockisty i s vnuky, ještě lepšího výsledku dosáhl obdivuhodný předchůdce Merkelové AH, ten v případě vyvoleného národa zabil i pravnuky. Cicero viděl, že pro společnost v jistém stupni vnitřního rozporu, neexistuje záchrana, pak už nezbývá než doufat, že nastupující diktatura nebude moc krutá. Rozdělení společnosti v Německu a možná v celé EU stojí a padá s celkem jednoduchými fakty, které i když by se mohly jevit banálními, jsou zcela nepřekonatelné a zdá se, že jde o historický bod zlomu, kompromis už není možný.

Žena v burce když je čtyřicet ve stínu a vedle muž jen tak nalehko, žena přinucena svojí rodinou být otrokyní jejich středověkého náhledu nebo organizovaný transfer milionů odjinud do Evropy, který má paralelu pouze v dobách, kdy mor vyhubí veškeré obyvatelstvo oblasti, to jsou dělící linie rozpolcené společnosti, které postavila Merkelová a jí podobní. Ti by se měli zodpovídat za každý zločin, který oni definují jako rasistický nebo xenofobní. Merkelová je pachatelem a soudcem v jedné osobě, napsal čtenář v komentáři ke zprávě. Ona tyto problémy vytvořila milion-násobným porušením zákona o imigraci, její odpovědí na problém je nasadit Němcům ještě upnutější ohlávku.

Evidentní amok zločince z Hanau a protože ho spáchal etnický Němec, jde přirozeně o pravicový teror, není jedem, ale darem, který vládnoucí potřebují. Pokud by pachatel byl muslim, počet mrtvých v optice vládnoucích není významný v žádném případě, byl by to v ideologickém boji vládnoucí ušlechtilosti s rasismem zbytečný čin, AfD by se nemohla vinit, popř. ještě víc perzekvovat, čin by se vysvětlil pomateností dotyčného způsobenou tlakem vadného německého okolí na jeho psychiku a byl by pravděpodobně internován ne lepší klinice s perspektivou brzkého uzdravení a propuštění.

Policie vzápětí po zločinu našla v bytě mrtvého 43letého pachatele Tobiase Rathjena i jeho 72letou matku. Policejní a politické stopy vedoucí k pravici nejsou moc přesvědčivé, z jakého důvodu zastřelil svou matku? Němečtí státní prokurátoři jsou v případech etnických Němců velmi pohotoví, spolkový prokurátor byl rychlejší než policejní šetření a deklaroval případ jako xenofobně teroristický. Vedení sociálně demokratické strany, která se dlouhodobě dostává do pásma voličské bezvýznamnosti, bylo ještě rychlejší než poslední pachatelův výstřel, je jim to prý jasné jako facka, v Německu zuří pravicový teror, myšlenkami jsme u obětí, Německo povstaň. Úžasní socani reagovali se stejnou rychlostí jako kancelář pruského ministerského předsedy v 1933 a stejně úderně jako velkolepý maršál. Zničit, rozdrtit a zakázat – jinak myslící. Mrtví jsou pro socany stejně významní jako tenkrát hořící sněm nacionálním socanům. Podobnost poloblázna Rathjena s van der Lubbem a šíleným státem kolem tenkrát i dnes.

Pokud se koncentrace uživatelů sociálních sítí racionálně nasměruje, generuje se obdivuhodná inovativní energie, která vede k silným výsledkům – okamžitě po činu v diskuzi ke zločinu někdo nabídl video, které je asi klíčem ke zločinu. 102 sekund Rathjen před kamerou a sděluje svoje pravdy, mluví anglicky a poselství směřuje k americkému obyvatelstvu, říká, že jim vládnou zločinci, komando vede sám ďábel a zabíjí lidi. Rathjen vyzývá Američany k boji s Trumpem. Video pochází ze 14. února, tedy pět dní před zločinem. Zajímavá koincidence, německý vládnoucí klan má s pachatelem úplně stejnou vizi satana v Trumpovi.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 13 455,00 Kč
Vybráno 38.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 963 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
politicon.cz
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.