BIDEN INAUGIRACE
21.1.2021
Kategorie: Politika

Inaugurace Bidena proběhla v prozatimním klidu

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝSpojené státy mají definitivně nového prezidenta, jehož inaugurace proběhla v komorním prostředí bez veřejnosti. Strach spojený s možnými nepokoji byl tak obrovský, že byla část Washingtonu D.C. hermeticky uzavřena a tam, kde novou hlavu státu běžně vítali 2 miliony Američanů, byly zapíchané místo nich do země americké vlajky.

Donald Trump zmizel z Bílého domu již před inaugurací. Kdo čekal, že se přihodí něco, co zvrátí uvedení nového prezidenta do funkce, byl zklamán. Týká se to minimálně 75ti milionů Američanů, ale také mnoha příslušníků jiných států. Radost mají naopak ti, kteří se blíží z jihu ke zdi oddělující Mexiko od USA. Prvním počinem Bidena byl totiž rozkaz zastavit její další stavbu. Vzápětí prohlásil, že je třeba ukončit nadvládu bílých nad černými. Při skládání svého kabinetu se bude spoléhat na různé kreatury. Například na transsexuála. A nebude to jediný šok. Další budou následovat. Bude chtít sáhnout Američanům na vcelku zásadní výsady. Tedy na právo vlastnit zbraň a silný osmiválcový motor ve svém autě. Tedy na dvě základní svobody.

Trump dlouho působil dojmem, že něco chystá. Ostatně tak působí nadále, což je pro mnohé matoucí. Spekulací kolem jeho další budoucnosti je mnoho. Existují indicie, které napovídají, že všemu konec ještě není, ale důvěra v možnosti, jak se stávajícím stavem něco udělat, se vytrácí. Nebudeme nyní předjímat, ale v USA je možné vše a velké slovo má jak armáda, tak i CIA a Národní garda. V nich však převzal velení Biden a očekávat vzpouru mohou jen ti nejvytrvalejší.

Daleko pravděpodobnější je momentálně liberální směřování kdysi výkvětu demokracie. O té si Biden dovolil mluvit ve svém projevu, přestože právě u Demokratů na ni paradoxně rozhodně nesází. Spíše to vypadá na návrat komunismu s trochu jinou tváří. Zajímavé je, že se na něm budou vedle Američanů podílet i Číňané. Ti už svou podporu Bidenovi dali jasně najevo. A to zrovna na moc svobody nevypadá. Samozřejmě se tím uleví i lídrům Evropské unie a samotné Evropské komisi. Posledním, kdo zůstávají daleko od populistickému liberalismu s tváří anděla a duší ďábla, jsou Rusko a Bělorusko, částečně Maďarsko. Dá se očekávat, že právě proti nim budou mířit veškeré snahy o převálcování posledních bašt vzdorujících klanům Rockeffelerů a Rothschildů. Deep State ukázal svou sílu a bude ji chtít i využít.

Obrovské zklamání dokáže zažehnat už jen něco, o čem nevíme. Realita se zdá být drsná, ale také se může stát, že vše bude jinak. Pokud ne, začal tvrdý boj o naši budoucnost, který budeme muset podstoupit každý sám. A nepřítel má nyní skvělou výchozí pozici.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 612 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
politicon.cz
41 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.