trumpamelania
20.11.2019
Kategorie: Politika

Impeachment proti Trumpovi je hanba Demokratů

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Demokraté mají prakticky nulovou vyhlídku na úspěšný impeachment. Ten přes Senát, kde má Donald Trump pohodlnou většinu v žádném případě neprojde.


I Demokraté to samozřejmě dobře vědí. Dělají to však proto, že doufají, že čím více o tom píše americký mainstream, kteří mají z velké části pod kontrolou, tak to tím více poškodí Trumpovi ve volebním boji.

Trump už vícekrát označil využívání minimální většiny Demokratů ve Sněmovně reprezentantů jako “lynčovací justici”, když se pokoušejí svou oběť “oběsit” bez soudního procesu. K tomu poznamenal, že jde o smutnou americkou tradici.

Demokraté jsou tak posedlí nenávistí vůči Trumpovi, že vůbec nevnímají, jak se sami kompromitují.

Síla Trumpa je v americké provincii, kde mají jeho voliči značnou převahu. Naproti tomu Washington i New York jsou v rukou Demokratů. Tam jsou také největší mainstraemová média, jejichž povinností je Trumpa každodenně difamovat.

Například ve Washington Post bylo před několika dny obšírně psáno jak Trump od samého začátku nenáviděl Ukrajinu. Což je obrovská lež. Trump jen dával od začátku najevo, jak se mu nelíbí korupční machinace a propojení Porošenka a jeho vlády s tehdejším viceprezidentem USA Joe Bidenem a jeho synem Hunterem.

Ihned po zvolení nového prezidenta Ukrajiny Zelenského dal najevo své sympatie, které vůči němu pociťoval. Jsou si v mnohém podobní. Mimo jiné se oba stali prezidenty jako političtí nobody a začátečníci.

Informant, který dal Demokratům k dispozici podrobnosti z telefonátu Trumpa se Zelenský je zatím anonymní. Podle nejmenovaného zdroje jde o 33-letého CIA muže, Erica Ciaramellu, člena Demokratů. Během prezidenta Obamy pracoval v Národní bezpečnosti radě, která přímo podléhá vládě. Tam zůstal, i když se stal Trump prezidentem. Jelikož ale dával všechny rozhovory vládních činitelů a jejich spolupracovníků, o nichž věděl, k dispozici mainstreamu, tak byl v létě 2017 propuštěn.

Prozradil médiím například to, že Trump se setkal s ruskými diplomaty v Oval Office, i to, že týden předtím Putin zavolal Trumpa telefonicky.

Z uvedených faktů vyplývá, že tento muž pracoval jako utajený “špión” Demokratů a donášel jim vše, co Trumpovi mohlo nějakým způsobem uškodit.

To ale nebylo nic jiného než špinavá a trestuhodná práce proti prezidentovi a v podstatě zrada prezidenta USA.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 733 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
13 komentářů