trumpamelania
20.11.2019
Kategorie: Politika

Impeachment proti Trumpovi je hanba Demokratů

Loading...
Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Demokraté mají prakticky nulovou vyhlídku na úspěšný impeachment. Ten přes Senát, kde má Donald Trump pohodlnou většinu v žádném případě neprojde.


I Demokraté to samozřejmě dobře vědí. Dělají to však proto, že doufají, že čím více o tom píše americký mainstream, kteří mají z velké části pod kontrolou, tak to tím více poškodí Trumpovi ve volebním boji.

Trump už vícekrát označil využívání minimální většiny Demokratů ve Sněmovně reprezentantů jako “lynčovací justici”, když se pokoušejí svou oběť “oběsit” bez soudního procesu. K tomu poznamenal, že jde o smutnou americkou tradici.

Demokraté jsou tak posedlí nenávistí vůči Trumpovi, že vůbec nevnímají, jak se sami kompromitují.

Síla Trumpa je v americké provincii, kde mají jeho voliči značnou převahu. Naproti tomu Washington i New York jsou v rukou Demokratů. Tam jsou také největší mainstraemová média, jejichž povinností je Trumpa každodenně difamovat.

Například ve Washington Post bylo před několika dny obšírně psáno jak Trump od samého začátku nenáviděl Ukrajinu. Což je obrovská lež. Trump jen dával od začátku najevo, jak se mu nelíbí korupční machinace a propojení Porošenka a jeho vlády s tehdejším viceprezidentem USA Joe Bidenem a jeho synem Hunterem.

Ihned po zvolení nového prezidenta Ukrajiny Zelenského dal najevo své sympatie, které vůči němu pociťoval. Jsou si v mnohém podobní. Mimo jiné se oba stali prezidenty jako političtí nobody a začátečníci.

Informant, který dal Demokratům k dispozici podrobnosti z telefonátu Trumpa se Zelenský je zatím anonymní. Podle nejmenovaného zdroje jde o 33-letého CIA muže, Erica Ciaramellu, člena Demokratů. Během prezidenta Obamy pracoval v Národní bezpečnosti radě, která přímo podléhá vládě. Tam zůstal, i když se stal Trump prezidentem. Jelikož ale dával všechny rozhovory vládních činitelů a jejich spolupracovníků, o nichž věděl, k dispozici mainstreamu, tak byl v létě 2017 propuštěn.

Prozradil médiím například to, že Trump se setkal s ruskými diplomaty v Oval Office, i to, že týden předtím Putin zavolal Trumpa telefonicky.

Z uvedených faktů vyplývá, že tento muž pracoval jako utajený “špión” Demokratů a donášel jim vše, co Trumpovi mohlo nějakým způsobem uškodit.

To ale nebylo nic jiného než špinavá a trestuhodná práce proti prezidentovi a v podstatě zrada prezidenta USA.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč

Celkem za měsíc: 9 390,11 Kč
Vybráno 26.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 671 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.