562238_article_photo_vylodeni-imigrantu_900x
7.1.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Imigranty, o které je třeba pečovat zde nepotřebujeme. I kdyby to nebyli muslimové

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

ŽM/BPI

Sobotka (ČSSD), Babiš (ANO) a Bělobrádek (KDU-ČSL) připravili gigantickou zakázku pro neziskovky. Jednalo se o integraci 6.000 imigrantů, za 520.000.000 Kč.

Lidé se stěhovali co svět světem existuje. Stěhovali se za bezpečím, lepším životem, za svobodou, za láskou, za počasím … Ovšem nikdy v minulosti, ti nově příchozí nevyžadovali aby je původní obyvatelstvo živilo, šatilo, integrovalo, zajistilo bydlení a celkově se o ně staralo jako o malé děti.

Ve 13. století pozval český král Přemysl Otakar II. Němce do českého pohraničí. Očekávalo se od nich, že zúrodní nehostinné Krkonoše a Krušné hory. Že budou pracovat a platit daně. Sociální dávky, podle dostupných pramenů nedostávali, integrační programy pro ně nezřídili.

V 18. a 19. století se stovky tisíc Angličanů, Irů, Němců, Italů, Čechů a Moravanů, Rusů a všech dalších evropských národů stěhovaly do Ameriky. Ta jim dala šanci „budovat si své štěstí“. Jedno zda-li rýžováním zlata, chovem dobytka, pěstováním kukuřice, těžbou ropy, zpracováním kožešin … prostě prací. Sociální dávky, podle dostupných pramenů nedostávali, integrační programy pro ně nezřídili.

Turci přicházeli do Německa za prací. Ne za sociálními dávkami. Od roku 1961, kdy začal v Německu hospodářský zázrak, Němci pociťovali nedostatek pracovních sil. Po druhé světové válce, kdy Rusové, Američané a Britové porazili nacionálně socialistické Německo a bylo zabito 7,5 milionu Němců. Turci pracovali v továrnách a ustálilo se pro ně označení gastarbeiter (hostující pracovník). Sociální dávky, podle dostupných pramenů nedostávali, integrační programy pro ně nezřídili.

S rozpadem koloniální říše Velké Británie po 2. sv. válce se do Británie stěhovali stovky tisíc občanů bývalých kolonií: Indů, Pakistánců, Bangladéšanů… I když se často jednalo o muslimy z islámských zemí, přicházela elita. A profesor z univerzity v pakistánském Islamabádu, který hovoří anglicky lépe než urdsky, žádnou integraci ani sociální dávky nepotřebuje.

Za socialistické éry si naši soudruzi přivezli tisíce imigrantů ze spřátelených socialistických zemí: z Řecka, Vietnamu, Kuby a arabských socialistických států. Předpokladem bylo, že imigranti byli nakloněni nám i celému vládnoucímu socialistickému režimu. Všichni ihned začali pracovat. Sociální dávky, podle dostupných pramenů nedostávali, integrační programy pro ně nezřídili.

Pryč ze socialistického Československa uteklo asi 200.000 lidí. Někteří učili na vysokých školách, jiní si budovali své živobytí v soukromém sektoru. Sociální dávky, podle dostupných pramenů nedostávali, integrační programy pro ně nezřídili.

V posledních letech tisíce Židů prchají z Evropy, především z lokalit, nejvíce zasažených příchodem muslimů. Aby mohli utéct, musí si v Izraeli opatřit bydlení a práci. Sociální dávky, podle dostupných pramenů nedostávají, integrační programy pro ně nezřídili.

Že je dobrý nápad přivézt do Německa “negramotné” (německy neumí) a v podstatě neintegrovatelné muslimy a černochy a pečovat o ně, vymyslela Merkelová. Italové a Francouzi ji kopírují a dovážejí své vlastní imigranty, kteří nikdy nebudou schopni (ani ochotni) pracovat. Že my si přivezeme svých vlastních 6.000 neintegrovatelných vymysleli Sobotka, Babiš a Bělobrádek!

ZDROJ: bpi

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Ondřej Vodehnal 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 4 850,00 Kč
Vybráno 13.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
37 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.