politikaimigcr
17.1.2016
Kategorie: Politika

Imigrantská krize na české politické scéně

Sdílejte článek:

MARTIN FINGERLAND 17|01|2016

Proimigrantská  politická třída mění mediální taktiku. Kam zmizel Dienstbier, Marksová, Telička, Zlatuška, Bělohrádek a Zahradil? Místo proislámských „odborníků“ nastupují kejklíři a herci…

 .
Být dneska poradcem pro média v nějaké straně promuslimského establishmentu není žádný med. Vaši politici a „odborníci“ se můžou v České televizi a rozhlase umluvit. Píšete promuslimské komentáře do ideologicky spřátelné Mladé fronty, HN, či Respektu … od rána do večera  a efekt je nulový. Česká veřejnost zatvrzele zůstává z více než 80 procent protiimigrantská a odmítá muslimskou invazi. To se pak nadřízeným v Bruselu, Washingtonu a jinde těžko vysvětluje. Tolik úsilí a peněz to stálo a zatím není do ČR „přerozdělen“ ještě ani jeden „Syřan“ z Afriky, či Afganistánu…
 .
Establishment proto zavelel k nové proimigrantské strategii. Její kontury nám odhalují hacknuté maily předsedy vlády Sobotky a jeho nejbližších spolupracovníků. Nazvat jí můžeme  „Veřejně budeme naoko proti imigraci, ale tajně jí budeme připravovat a podporovat“…
 .
Její aplikaci vidíme i v nové mediální strategii promuslimských stran jako jsou ČSSD, ANO, KDU-ČSL i ODS. (TOP O9 je již připravena na demontáž a končí, její roli hlavní havlistické strany přebírá potichu ODS). Základní taktikou je stáhnutí nejprofláknutějších promuslimských politiků z předních stran médii. Přece jen jsou za dva roky volby a přes věškerou volební a mediální manipulaci ještě nelze odhodit masku hry na „demokracii“.
 .
ČSSD – v otázce pohledu na promuslimskou imigraci existuje hluboký rozpor mezi současným vedením a členskou základnou a voliči. Na to musel tým předsedy Sobotka (on sám žádné názory nemá) reagovat omezením PR proimigrantských aktivit. Třeba takový J. Dienstbier. V posledních měsících jako by nebyl … přitom nemá žádné skutečné pracovní povinnosti a před tím to byla hlavní propagandistická tvář ČSSD. Stejně tak ministryně s příznačným příjmením Marksová.
 .
ANO – zde sice není rozpor mezi proimigrantským vedením a členskou základnou. Ta je tvořena havlistickými oportunisty, kteří vycítili, že u Babiše se budou mít ekonomicky lépe, než u Zelených a TOP 09. Nicméně promuslimská propaganda má pochopitelně dopad na skutečné volební preference. (Nikoliv ty prezentované v zaplacených „výzkumech“)
 .
A. Babiš šel do politiky kvůli obraně svých ekonomických zájmů a s cílem ještě si něco dotačně přilepšit, ideologie je mu ukradená a tak se rozhodl omezit PR aktivity svých zaměstnanců. Přece jen dotace z Bruselu jsou moc fajn. Kdy jste naposledy slyšeli mluvit euročlověka Teličku, xenofila Zlatušku, či „herce“ ministra obrany Stropnického? To ještě před půl rokem byla Babišova Mladá fronta plná jejich nářků o potřebě „solidarity s chudáky uprchlíky“ a dodržování „spojeneckých závazků“. Dnes naopak sám Babiš oficiálně vystupuje proti imigraci. Byť jen v ČR, aby se to nedostalo k uším bruselských protektorů a oni mu nepřiškrtili dotace.
 .
KDU-ČSL – ta se raději přestala vyjadřovat k otázce imigrace vůbec. Vše podle hesla , kdo nic nedělá, nic nezkazí. Evidetně vidí, že se to členské základně a voličům nelíbí. Sice promuslimskou imigraci potichu podporuje, ale nemluví o ní. A to prosím před pár měsíci předseda Bělobrádek jásal na tím, jak nás imigranti obohatí.
 .
ODS – podobná situace jako v ČSSD. Vedení (Fiala, Zahradil, poslanci, někteří senátoři  atd.) plně podporuje muslimskou imigraci, ale většina členské základny a zbytek voličů je otevřeně proti. ODS proto rovněž musela změnit mediální taktiku. Stáhla především euročlověka Jana Zahradila. Přitom pár týdnů před útoky na Charlie Hebdo se tento politik radoval, jak mu v Evropském parlamentu šéfuje muslim. Stejně trapná byla jeho podpora islamizujícímu se Turecku, které je hlavním organizátorem muslimské imigrace do Evropy a podporovatelem Islámského státu. 
 .
 .
Paralelně s tím se establishment rozhodl aktivovat oblíbené kejklíře a herce v rámci soft imigrantské propagandy. Ukázelo se, že proislámští „odborníci“ z univerzit a vědeckých ústavů (Ostřadský, Putna, Šiklová, Patočka, Palata…atd.) nemají mezi českým lidem již žádnou důvěru a poslouchat je někdo bude tak maximálně v knihovně V. Havla. Proto nyní vidíme vlnu promuslimského a multikulturního comingoutu českých „umělců“. Herec Donutil vypráví politicky korektní pohádny. Herečka Žilková (manželka ministra Stropnického z ANO) se otevřeně zastává islámských sexuálních agresorů.
 .
Jenže ani to nebude fungovat. Doba je příliš rychlá a veřejnost příliš zneklidněná. Navíc tu máme nové antisystémové subjekty jako je Blok Proti Islámu či formující se spojení T. Okamury a Národní demokracie. Pokud je chce režim zastavit, bude muset místo proimigrantských pohádek zahájit otevřenou represi a fyzickou likvidaci antisystémové opozice. Je otázkou zda na to bude mít síly a nervy … 
 .
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 64 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...