open-or-die
13.12.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Imigranti vyhrožují EU: Otevřete nebo zemřete!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

TOMÁŠ BUBENÍK 13|12|2015

Sympatičti lidé, co utíkají pryč z války, si občas přinesou sebou i zajímavé plakátky. Jeden takový zajímavý portrét vyrobili na makedonsko – řecké hranici. Prý je tam pustíme nebo zemřeme. Vcelku sympatický nápis.

Otevřete, nebo zemřete. Zajímavý argument od lidí, co údajně utíkají z války. Chápal bych nápis jen otevřete, že prosí, at jim pomůžeme. Ale proč ten dodatek, nebo zemřete? Co tím autor chtěl říct. Proč nám takto vyhrožuje. Opravdu jsou tito lidé hodni žití v Evropě? Opravdu si zaslouží naši pomoc?

Dokáže si někdo, kdokoliv z nás představit, že utíkáme do jiné, cizí země, chvilku musíme počkat na hranicích, a mezitím si připravíme nápis, co si připravili mladíčci na fotce. Mimo jiné, na této fotce žádné rodiny s dětmi nevidím. Ty vlastně vidím jen v reportážích našich médií.

Najde se zde někdo, kdo by tyto lidi, vyhrožující nám smrtí, chtěl za sousedy? Pane Sobotka, Dientsbiere, Šabatová, prosím, vezměte si je domů. Když jim dáte malý pokojíček, zemřete, když jim dáte malou televizi, zemřete, když jim dáte špatné jídlo, zemřete, když jim dáte starší auto, zemřete, když budete chodit do kostela, zemřete, když jim dáte malé kapesné, zemřete. Opravdu je zde v Evropě chcete?

Uprchlík, opravdový člověk co utekl z války, by toto nikdy nenapsal. Ekonomický migrant, jdoucí do Evropy s Alláhem v srdci a jasným cílem nás zničit, ale toto napíše. Je na čase, opravdu důkladně, ale velmi důkladně, zavřít hranice.

ZDROJ: Tomáš Bubeník, britainfirst.org

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 311,11 Kč
Vybráno 12.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
22 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.