25.8.2015
Kategorie: Společnost

Imigranti se valí a politici blekotají

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ 25|08|2015

Pár dní jsem nesledovala zprávy, protože jsem měla opravdu moc práce. A pak si tak pustím televizi a rozpálím se do ruda. Imigranti se na nás valí jako hordy kobylek, celé je to jedno velké neštěstí a politici mlčí, nedělají nic.

Naši politici jsou chudáčci. Byli zvyklí jen tak vegetovat, nic neřešit. Sem tam si zapokřikovali ve sněmovně a ono všechno tak nějak jelo setrvačností. Na současnou situaci nemají absolutně noty. Většina poslanců se do sněmovny dostala vlastně jen díky tomu, že nikdy nic výrazného neudělali ani neřekli. Proto se z nich stali oblíbenci ve vedení svých stran. Proto se dostali na kandidátky – za své mlčení a nevýraznost. Teď se jim nemůžeme divit, že nejsou schopni akce. Je to pro ně absolutně něco nepředstavitelného. Jen sedí, berou plat a čekají, co jim řekne jejich vedení.

A to čeká taky – až se lidi uklidní, vychladnou a začnou je zase volit. Ale nezačnou. Uklidňují se filosofickými debatami, kde akci mezi lidmi nazývají hnědnutím společnosti. Získávají tím alibi pro svou nečinost. Léto tráví tak, jak jsou zvyklí. Jezdí na kole, propagují české památky, ukazují se jako obyčejní cyklisti a houbaři. Je to fakt směšné…

A mezitím se na nás valí něco, co absolutně nebudeme umět zvládat. Jsme maximálně ohroženi. Naše problémy vedle toho úplně blednou. Je mi fakt úplně jedno, že se řeší nějaké elektronické pokladny. Opravdu mě nezajímá, že má pražská primátorka nějaký problém. Já vidím jen valící se hordy mladých mužů, které nám Německo za chvilku začne vracet, protože je nebude mít kam dávat. A oni u nás nebudou chtít být. A budou se bouřit. Budou řvát a budou si vynucovat to, co chtějí násilím. Co budeme dělat? Jak to budeme zvládat? Copak naši politici nevidí, že jsme těžce ve vleku neschopné EU?

riot-police_00356294

Vládní koalice se v tom totálně plácá a už i ministr financí Babiš pochopil, že tu skutečně máme problém. Ale už to nezachrání větičkama o hrozbě imigrantů. Protože on měl konat – před měsícem, před dvěma. Měl brát vážně naši petici a měl nastolit ve vládě jinou agendu. Kdo jiný? Už se té zodpovědnosti nezbaví, on to podcenil a s ním celé ANO, celá vládní koalice.

Opozice selhává ještě více. Nemají žádnou zodpovědnost, mají čas a prostředky, přesto nedělají nic, vůbec nic. Pan Fiala z ODS se fotí s nějakými živnostníky, pan Kalousek z TOP09 se fotí na festivalu v Trutnově. Žijou ve skleněném domě spolu se svými loajálními členy – ukolébávají se tím, jak se posmívají nám. Tedy všem těm, kteří se o něco snaží a burcují a volají k aktivitě. Uráží Martina Konvičku a lidi okolo něho, blahosklonně přehlíží vzedmutí občanské společnosti. Je mi z nich zle. Stydím se za ODS, jejíž jsem ještě stále členkou. Ta nehybnost a mlčení je špatně skrývanou arogancí. Je mi líto všech těch rozumných lidí, kteří celé roky zůstávají členy a čekají na zázrak. Nikdy neměli žádné funkce a byli vedení dobří akorát na roznášení letáků. Tihle řadoví členové – nejen v ODS – vidí, kam se řítíme a jak je třeba začít něco dělat na obranu našich hodnot a našeho bezpečí. Svou loajalitou ale ničemu nepomáhají. Jen kryjí špatné a neschopné politiky. 

Všechno jde strašně rychle – EU se nám hroutí před očima a bude to mít velké následky. Zvládneme je? Dokážeme ochránit naše zájmy? Věřím tomu, že ano, ale rozhodně ne s našimi stávajícími politiky! Musí být potrestáni nekompromisním nezvolením! Pokud bude v jakýchkoliv volbách zvolen ten, kdo dnes mlčí nebo zlehčuje, tak jsme národ pitomců. Sledujme je a nezapomínejme na jejich trapné mlžení. Evropa je pod tlakem a my nemůžeme mlčet a nemůžeme podporovat politiky, kteří se dnes zabývají hovadinama místo důležitých věcí. 

Ostatně dobře to bylo vidět včera v pořadu, který mě tak rozpálil – Interview na ČT24. Hostem byl Benjamin Kuras a moderátorka neustále zpochybňovala jeho velmi jasná vyjádření. Ale nepodařilo se jí to. A řekněme si na rovinu – máme politiky, kteří jsou schopni mluvit stejně jasnou řečí jako Benjamin Kuras? Je takovým politikem primátor Kubera, v kterého doufají členové ODS? Ne, není – bohužel. A to je tak ještě to nejlepší, co ODS má. Já vidím jen Martina Konvičku, Petra Hampla a další lidi, s kterými spolupracuji v Bloku proti islámu. Ale to je málo, musí nás být víc. Přece tuhle zemi nenecháme těm, co ji dnes likvidují v přímém přenosu! Těm, co nejsou schopni vidět tu tragédii, která se na nás řítí. A není to jen tragédie naše – nás českých občanů. Je to i tragédie těch lidí, co se na nás valí. Jejich útěk do Evropy jim štěstí nepřinese. A jestli si někdo myslí, že stěhování lidí do Evropy je nějaké rozumné řešení, je to blázen, který je napájen neznalostí a naivitou.

Co s tím? Nevím, není mi z toho dobře. Zdá se mi, že to někde bouchne. Mění se to každý den. Nevěřím už tomu, že se naši politici chytnou za nos a začnou problémy konečně řešit aspoň trochu v předstihu. Vidíme jejich absolutní selhání, které se nedá ničím zakrýt. Jestli dnes někdo vzývá Angelu Merkelovou a Baracka Obamu, je zralý na pobyt v nějakém ústavu. Jestli dnes někdo doufá v akceschopnost EU, patří tam taktéž. Jestli dnes někdo doufá v probuzení naši opozice, patří do několika ústavů. Od takových veřejných činitelů dejme ruce pryč. Nevšímejme si jich, neposlouchejme je. A v zájmu zachování vlastního duševního zdraví se spojme s těmi, kteří věci vidí realisticky. Potřebujeme se připravit na situaci, kdy nám snad bude umožněno napravit to, co stávající politická reprezentace kazí každý den. Potřebujeme lidi. Šikovné lidi, kteří ví, jak se organizují věci veřejné.

Vážení, záleží-li vám na budoucnosti naší země a chcete pro to něco udělat, abyste se pak nemuseli stydět sami před sebou? Zahoďte své členské průkazky selhávajících politických stran. Nemáte jinou možnost – potřebujeme vás. Budujeme koalici lidí, kteří chtějí bojovat za naše svobody. Potřebujeme vás a už není mnoho času! Komentování a debatování na internetu nebo v hospodě už zoufale nestačí… 

Interview s Benjaminem Kurasem

ZDROJ: Eva Hrindová

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč

Celkem za měsíc: 4 611,11 Kč
Vybráno 13.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
24 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.