23.6.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Imigranti na vlastní oči

Sdílejte článek:

NIKOLA BRUNCLÍKOVÁ 23|06|2015

Mnozí z Vás sdílí mraky příspěvků ohledně uprchlíků, já je sdílet nebudu, ale vyjádřím se… Pokud si dobře prohlédnete fotky a záběry, tak sem míří pouze muži, ať už jsou bojovníci nebo ne, tak oni zaplní kvóty, ale nemůžou žít bez rodin a ty sem dorazí za nimi – logicky, takže z pár desítek tisíc jich budou statisíce. A já jako jedna z mála tuto kulturu poznala a nemluvím jen o muslimech, ale všech obyvatelích Západní Afriky – kdo mě zná, ví že jsem měla velmi vydařenou dovolenou v Ghaně.

Ze třech týdnů bylo deset dní a měsíc jsem se z toho dostávala, a to nejsem zrovna citlivka. To co přijde sem NECHCETE, to mi věřte!!! Nejde jen o střet kultur, já tam viděla spousty lidí umírat u silnic na vážné nemoci, jedna z nich HIV, nesmělo se tam vylézat z auta po 18. hodině, aby tě někdo nekrouhl, nebo ti policie neukradla doklady. Žije se tam z 80% v chatrčích. buňkách, všude humus, Chánov je proti tomu lázeňské středisko…

imigitaly

Tyhle lidi jsou schopní si tato ghetta vybudovat tady, přitáhnou nemoci i své konfliktní jednání – jsou schopní se poprat a ničit si navzájem zbytky majetku uprostřed silnice, kvůli špatnému pohledu. Nevynechám pohled ohledně našich dětí, co naše dcery? Kdo si umí představit, že by si jeho dcera někoho z nich vzala za muže? Máme minimální vlastenecké cítění, protože nám velí stádo volů a nevidíme cesty ven!

Sbíráme víčka pro postižené děti, ano my také, benefiční koncerty pro děti s leukémií, těžce se vzpamatováváme z povodní a jiných neštěstí s minimální podporou státu, ale když si posteskne Itálie, že něco nezvládá, naše vláda poskytne jako pomoc přes 20mil., což by pomohlo cca padesáti až stovce rodin s vážně nemocnými dětmi! Upřímně začínám tuto zemi nenávidět. Dementy v naší vládě, bezmoc cokoliv změnit, machrování politiků do všech stran, ale co mají pod nosem nevidí! ČESKÁ REPUBLIKA JE MŮJ DOMOV, MILUJI JÍ, ALE ČEHO JE MOC, TOHO JE PŘÍLIŠ!

BŘIŠNÍ TYFUS, HEPATITIDA A,B, MENINGOKOVÁ MENINGITIDA, ZÁŠKRT! Část nejhorších nemocí-infekčních, které sem spolu s uprchlíky přijdou! Tolik kritizovaná HEXA vakcína našich dětí se nám asi bude hodit, neochrání však před vším! Co HIV?! Nikde se nepíše, jestli jsou uprchlíci kontrolováni, nebo očkováni! Já sama musela očkování prodělat x týdnů před odletem. Pochybuji, že tohle Jižní země zvládají… OPRAVDU BY SE MĚLI,TI NAHOŘE ZAMYSLET, ALE JIM JE TO JEDNO, PROTOŽE V RÁMCI SVÉHO BÁJEČNÉHO ZAMĚSTNÁNÍ JEZDÍ PO VŠECH ČERTECH, TAKŽE OČKOVÁNI JSOU SNAD NA VŠE …

Copak nikdo nevidí, že sem přicházejí bojovat a vybudovat si to svoje tady? Uprchlíci dle mého pohledu vypadají jinak, pokoření, nešťastní a vděční… Oni nejsou ale ani jedno z toho.

ZDROJ: Fcb Nikola Brunclíková 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 20 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
11 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.