1209-pratele-zeleneho-udoli
18.1.2018
Kategorie: Humor

Imigranti a přátelé Zeleného údolí

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 3,27 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED HOOK

Vláda premiéra Babiše podala demisi. Pan Babiš ji měl odnést na Hrad, kde ji měl přijmout pan prezident. 
Toto se zatím nekoná, protože jak řekl pan Ovčáček, nepodařilo se v prezidentově programu najít volnou chvilku. Dopoledne náš Nejvyšší spí, odpoledne paličkuje. 

Občas u paličkování vstane a se svými ošetřovateli hraje hru „Kdo mne dřív chytí“. Program nabitý moc.
Příští týden bude druhé kolo prezidentských voleb. Začíná přituhovat, protože Vontové obklopující našeho Nejvyššího cítí, že by mohlo dojít k asanaci Stínadel. Což by nemuseli ustát.

V novinách se proto objevili inzeráty „Stop Imigrantům a Drahošovi, tato země je naše, volte Zemana!“.  Je potřeba přitvrdit. Na imigranty je našinec citlivý, protože je moc dobře zná, jelikož každá domácnost má televizor, minimálně černobílý, což stačí.

Pan Okamura tomuto tleská, protože oni se k tomu doma v Japonsku postavili podobně. V posledních letech k nim proto nepřiplula z Afriky ani jedna keňu.

Senátor Veleba je členem spolku „Přátelé Miloše Zemana“. Spolek platí bilboardy, na kterých se pan prezident usmívá a vypadá jako svůj vnuk

Pan Veselovský se pana Veleby ptal, kde na to vzal spolek peníze. Pan senátor řekl, že netuší. Že jen z doslechu ví, že za vším stojí anonymní sponzor, který se představuje jako Zelený lučištník. Pak pan senátor raději utekl.

Spřátelený spolek spolku „Přátelé Miloše Zemana“ – „Přátelé Zeleného údolí“ – vydal prohlášení, že podporuje stávajícího prezidenta, jelikož je chladnokrevný jako Horyna, což byl hajný ze seriálu „Přátelé Zeleného údolí“.

Titulní píseň „Přátelé Zeleného údolí“ se pak stala hymnusem současné hlavy našeho státu. Je dojemné pozorovat, jak náš Nejvyšší, obklopen Bratrstvem kočičí pracky, je dojat refrénem – „Kdybys tak náhodou měl pocit že jsi sám….“

To si pak člověk říká, „dyť o co kurva de… dyť jsme jen obyč lidi bo co…“

Nachyluje se k vydání pana Babiše a pana Faltýnka policii. Jak to všechno dopadne, je ve hvězdách. 
Stíhaná by měla být i manželka pana Babiše a jeho děti. To se asi konat nebude, protože co pan Babiš přísahal na jejich zdraví, jsou všichni slabí na prsa a sotva lezou.

Já ale těžko můžu předvídat, co bude. Patřím mezi plebs a tohle je hra vyvolených. Takže o tom vím kulový.

Jsem byl ráno s Fandou venku a po cestě jsme našli míč. Takovej středně velkej. Fanda ho dvakrát přines. Pak ho to přestalo bavit. Míč prokous, chvíli ho žvejkal, a pak vypliv cosi jako strakatej langoš.

Fanda na tyhle věci moc není. Radši jde vedle mne a poslouchá, jak mu zpívám. To je podle něj mnohem větší prdel.

Mno.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli znám píseň „Přátelé Zeleného údolí“. Jsem jim řekl, že jo. Že ji zpívám Fandovi.

Dnes bude hnusně, jelikož je leden a lepší to nebude.

To je zatím vše.

 

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.