merk
11.1.2016
Kategorie: Společnost

Imigrační „pohádka“ se Mutti Merkel vymkla z rukou

Sdílejte článek:

EVA VALERIE MAXOVÁ 11|01|2016

Německá policie včera použila proti příznivcům hnutí Pegida, demonstrujícím proti vládnímu postupu při přijímání uprchlíků v Kolíně nad Rýnem, vodní děla. 1 700 hlídkujících policistů zde bylo připraveno proti Němcům zasáhnout.

Demonstrace svolávané Pegidou si pozornost proimigračních německých vládnoucích stran zaslouží vždy a jsou pod pečlivým dozorem německé policie. Právě té, která nedostatečně zvládla svou roli během silvestrovské noci, která se do německých dějin zapíše spíše jako oslava agrese a dosud potlačované sexuality tisícovky mladých muslimů, uprchlíků, očekávajících německý ráj.

Stovky trestních oznámení od napadených žen a 2 200 pachatelů, které vyšetřuje německá policie, to je dosavadní výsledek vstřícné imigrační politiky německé kancléřky Merkelové.

Prvotní záměr německých médií, nařízený shora, o násilí na ženách Evropu neinformovat, následně mlžit, posléze zakázat obětem mluvit o agresorech z řad běženců nahlas před televizními kamerami, nakonec nevyšel. Novoroční projev Frau Merkel tak dostal příchuť trpkého ocasu v podobě oplzlých řečí, narážek, násilí a vynucené sexuality ze strany Afričanů a Arabů.

Německé ženy se rozhodly mluvit, hradba mlčení ze strany médií byla prolomena a svět se dozvěděl, že oslava multikulturalismu a vydařené integrace „syrských“ uprchlíků z Afriky, Blízkého a Středního východu je předčasná a mylná.

Divím se mužům z Kolína nad Rýnem, že dosud nenavštívili starostku města, zapálenou imigrační nadšenkyni, madam Rekerovou, která po brutálním útoku na místní ženy, doporučila ženám obecně, aby dodržovaly preventivní opatření, tj. nepřibližovaly se k cizím lidem na délku natažené paže a chodily na akcích ve skupině. Podle ní by měl vzniknout katalog pravidel chování při masových akcích. O oblečení ve stylu burka se zatím neuvažuje.

Madam Reker, typicky nehezká Němka, zřejmě na podobné oslavy nechodí, tudíž nemůže být, i kdyby opravdu chtěla, někým obtěžována nebo sexuálně zneužita. Hovoří tedy mimo mísu, bez osobní zkušenosti, co je to být obtěžován útočníky z více stran s minimální šancí se ubránit. Na tomhle místě mohl ženám pomoci možná paralyzér, a to se říká kdoví jestli. Kolínská policie zde byla pouze na okrasu.

Během Silvestra nebyly obtěžovány jen německé ženy, s pravdou brzy vyšly i další země. Migranti sexuálně obtěžovali během silvestrovské noci finské, švédské, rakouské i švýcarské ženy. Zjevně to budí dojem, že si způsob oslavy konce roku muslimští samci vyložili po svém a evropské ženy považují za lehce dostupné sexuální objekty. Nadávky, kterými je nadržení muslimové oslovovali jsou toho zřejmým dokladem!

Dneska už to ženy v zemích se vstřícnou imigrační politikou vědí a pochybuji o tom, že se samy vydají na jakoukoli následující oslavu v ulicích svých měst. Ptají se ale, kde byla policie, která by proti zlodějům a agresorům účinně zasáhla?!

Imigrační „pohádka“ s datem vzniku 2015, kterou chtěla Angela Merkelová vepsat do dějin Německa, pokračuje jiným směrem, než se od ní původně očekávalo.

Usměvavá Mutti Merkel jediným vstřícným gestem pozvala všechny ty mladé, zdravé muslimské samce, aby se pohodlně usadili v zatím převažující křesťansko-židovské Evropě. Sebejistá kancléřka, podporovaná svými straníky, osobnost roku amerického  časopisu Time, ta mocná žena, oceňovaná v Bílém domě, ve své aroganci, sebejistotě, pýše a přesvědčení rozhodla, že tihle Koránem kovaní hoši pomohou roztočit zpomalující se kola v některých odvětvích německého hospodářství, že se stanou novými Němci, neboť o němectví je třeba se rozdělit, že přispějí a rozmnoží svými potomky v budoucnu upadající  německý genofond!

S chudými pocestnými je třeba se dělit, stejně jako s nebohými a pokornými, píše se v pohádkách, to jistě. Ne však s ekonomickými agresivními parazity, kteří Evropu považují za svůj snadný cíl, který má být postupně dobyt a proměněn v Alláhův ráj.

Vše začne násilím v uprchlických zařízeních, znásilňováním muslimských žen tamtéž, posléze bude pokračovat krádežemi a vandalstvím v ulicích a následně agresí a znásilňováním německých žen v ulicích. Namísto integrace, ochoty učit se jazyk, přijmout kulturu a normy hostitelské země, najít si práci a začít pracovat, to vypadá, že hoši Plaváčci očekávají slušné sociální dávky, solidní bydlení, tlumočníka z arabštiny, vstřícnost německých žen a respekt od nemuslimských mužů. Představy o integraci „válečných“ uprchlíků se tedy na obou stranách diametrálně liší.

Pobavilo mě, když jsem si vzpomněla, jak ještě v září 2015 tolik stíraný redaktor Palata na idnes poukazoval na českou hysterii, na to že nejsme západoevropskou zemí, protože JE nepřijímáme! Prý máme strach z ohrožení a konce evropské civilizace! Kritizoval prezidenta Zemana a vyzdvihoval vstřícný postoj knížete Schwarzenberga, měli jsme děkovat všem okolním zemím a lidem, kteří uprchlíkům pomáhají.

Osobně jsem pro stálý a neměnný postoj jednotlivce, vycházející z informací od ověřených a pravdivých zdrojů, v  případě uprchlické invaze to platí dvojnásob. Znát a vidět její reálné příčiny, vývoj, souvislosti a zamýšlet se nad možnými důsledky. Zachovat si zdravý rozum a mít vlastní názor, protože tahle země je NAŠE!

Integrační diktát a pseudohumanistické žvásty o nezbytné solidaritě s muslimskými běženci z válečných polí je unijní blud, zrozený v hlavách sebedestruktivních bezpáteřních zaprodanců svých národů, kdy za vším stojí obrovská vidina zisku. Peníze nesmrdí a smrdět nikdy nebudou. Pašerákům, ani politikům, o evropské občany tady totiž nejde!

Stejný redaktor Palata, včera, pár měsíců poté, co se imigranti v Německu začínají odkrývat, v  deníku MF Dnes, píše a přiznává, že německé noviny tvrdě ukazují na syrské přistěhovalce, stejně jako Palata zaznamenává změnu rétoriky Frau Merkel: „Je pro mě velmi důležité, abychom dosáhli znatelného snížení počtu běženců.“ Jak, když se každý den na řeckém a italském pobřeží vyloďují další a další gumové čluny s novými běženci?!

Vypadá to, že se původně multikulturní obdivovatel Palata v touze po pravdě aktivně vypravil do Německa, aby zjistil, že v Düsseldorfu poblíž Kolína nad Rýnem má místní domobrana kolem tisícovky mužů. Očekává se totiž únorový kolínský karneval a další nájezd muslimských agresorů, v jejichž tělech testosteron a pocit muže muslima dělá svoje.

V naší zemi zatím uprchlíky nemáme a hlasy sluníčkářů, přesto že by bylo zajímavé je teď slyšet, nějak utichají. Zvláštní. Kde jsou pověstní vítači a petenti? Prý jsme mohli mít „imigrační“ Večerníček, nebýt předčasného odhalení. Zřejmě by šlo o propagandisticky upravenou skazku, kolorovanou sluníčkářskými pastelkami ve stylu „ O tom, jak nebohý Muhammad do Evropy pracovat a slušně žít přišel“, kdy by místo „dobrou noc“, zaznělo „Alláhu Akbar“.

Večerníček zřejmě nebude, budeme si muset vystačit se starým dobrým Rákosníčkem, Rumcajsem a Krakonošem, českými pohádkami, ve kterých se děti učí, že vždy vítězí dobro nad zlem.

Novodobé imigrační pohádky, uměle vytvořené, nabité propagandistickými smyšlenkami o mírumilovnosti islámu a jeho přínosu pro evropskou kulturu si mohou předčítat sluníčkáři, petenti, havloidi a neomarxisté na svých shromážděních! Na imigrační pohádky dnes věří málokdo.

Stačí nám, že se jeden z dílů imigrační „pohádky“ teď odehrává v sousedním Německu. Starostka Kolína nad Rýnem Rekerová byla vtažena do jeho děje, její město čeká tradiční událost a ona k očekávanému únorovému karnevalu v Kolíně říká: „Vím, že je obtížné vysvětlit mužům, kteří přišli z jiného kulturního prostředí, smysl našeho karnevalu. Naším úkolem je ale pokusit se o to.“ Pokusit se, a když to nevyjde? Co pak, paní starostko?!

Vodní děla, namířená policií do vlastních německých občanů, kteří mají strach o své zdraví a posléze i svůj život, vystřídají v únoru veselé karnevalové masky. Masky a rej v ulicích kdysi klidného a bezpečného Kolína nad Rýnem.

Středověká tradice letos bude poznamenána bezpečnostními opatřeními, dalšími kamerami v ulicích, podpořena vydaným katalogem o chování během podobných oslav a instrukcemi pro zdravé přežití bílých žen. Průvod, tisíce masek a diváků a pivnice plné hostů, i kdyby chtěli, nic z toho nebude jako dřív.

Strach z neznámého, tolik odsuzovaná a odmítaná xenofobie, se právem vrací do německých rodin a dříve bezpečných ulic německých měst. Časem ji může následovat pravicový extremismus, neonacismus a tvrdý nacionalismus s důrazem na původní německý národ. I Němce provází jejich epigenetický kód!

Na pohádky bratří Grimmů a jejich dobrý konec německé děti a jejich rodiče nejspíš ještě věří a vracejí se k nim. Proč ne? Jde o tradiční autory, pohádkáře.

O dobrém konci imigrační „pohádky“ německé autorky, Angely Dorothey Merkelové, oprávněně pochybuje stále více Evropanů, a nejen jich.

Je pouze otázkou času, kdy si i samotní Němci otevřeně a nahlas přiznají, že tenhle příběh, tahle „pohádka“ o spásné imigraci, je chabý a tragický zároveň, neboť je napsán narychlo, bez rozmyslu, a navíc velmi špatným autorem, a proto není žádoucí, aby ve svém psaní dál pokračoval!

ZDROJ: Eva Valerie Maxová

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Anonym 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 050,- Kč
Vybráno 25.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 114 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...