BABISVEZEN
20.4.2019
Kategorie: Politika

Imaginární cesta do Burešovy duše

Sdílejte článek:

OLGA PAVLÍKOVÁ

„Obvinili moji manželku. Prasárna“, řekl a prý neodstoupí, i kdyby ho obvinili. 

Roztomilé je, že na svoji obhajobu uvádí argument o tom, že Čapák by nikdo neřešil, kdyby nebyl v politice. Mně tímto sdělením potvrdil, že dle jeho vidění světa považují dravci jeho typu své Čapáky za zcela běžné a zároveň veskrze marginální příběhy, které jejich statutu dravců přináleží. Tento blog pátrá v Burešově duši, tudíž se nebude zabývat dušemi jeho ctitelů, o kterých se lze domnívat, že jsou taktéž přesvědčeni o neomezených právech dravců.

Bureš umí. Nepotřebuje žádné argumenty, stačí použít agresivní rétoriku, veřejnosti dát najevo jak „chrání svoji rodinu“ a ví, že to u lidu zabere. Co tedy umí? Vyhledávat a následně využívat mezírky v zákonech, které mu umožnily vybudovat Čapí hnízdo. On by ho vybudoval klidně ze svých zisků, ale dobrodružství přečůrávacího jednání je tak zábavné, že nešlo odolat. Stejně tak nešlo odolat korunovým dluhopisům. Pak se v politice objevily Věci veřejné, vedené malým dravečkem, které naslibovaly důvěřivcům transparentnost veřejné správy a předložili voličům několik progresivních myšlenek. Ukázali se však jako naprosto nepřipravení packalové, kteří se mezi sebou sami rozložili. A Bureš se nejen inspiroval, ale i poučil.

Žádné povolování otěží lidem ve svém týmu, naopak, jedině oddaný služebník až za hrob si může dovolit výnosné bokovky typu J.F.. Teče-li maličko nebo pořádně do bot, členové týmu se likvidují a nahrazují, s tím duše Burešova problém nemá. Také nemá problém do svých machinací zavléci příslušníky své rodiny, o kterých málokdo z nás ví, jaké mají charaktery. Zda jsou jim Burešovy manýry vlastní, nebo zda jsou jen loajální, nebo zda se musí podmanit z donucení.

Včera psali o tom, že byl udělen doživotní trest rodičům z amerického Domu hrůzy, kteří téměř 30 let nepředstavitelně týrali svých 12 dětí a dlouho u soudu zapírali, až nakonec potvrdili své jednání a dětem se omlouvají a tvrdí, že je milují. Také dvě nepochopitelné duše. Je to asi o tom, že když se po duši šlape, začne se ona skrývat co nejhlouběji, aby trpěla co nejméně. I Burešova duše by měla dostat prostor, aby se zase vynořila a nemařený soudní proces by jí dal k tomu šanci.

Autor: Olga Pavlíková


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 9 828,00 Kč
Vybráno 28.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 822 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
politicon.cz
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.