beze-jmena
27.3.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

iDěs cenzuruje muslima!

Sdílejte článek:

MARTIN KONVIČKA

konvička-portrét-titulkaKupodivu jedinoho z asi tří v téhle zemi, kteří nemají v hlavě výkaly, ale mozek. Já sám jsem sice pana Hatema B. nikdy příliš nechápal – nedovedu pochopit, jak může někdo s mozkem v hlavě a ctí v srdci trvat na tom, že je muslim – ale bral jsem to jako takovou jeho milou umanutost.

Tuším, že předevčírem napsal článek, po kterém na iDěsu zbylo prázdné místo – prý pro “porušení kodexu bloggera”. 

Sám takovou situaci znám, mně z toho blogu vykopli někdy roku 2015(?) – krátce poté, co jsem se stal veřejně známým. Až POTÉ začali všude řvát, že jsem rasista, nenávistník a nacista – dřív nemohli, měl jsem tam třeba články o vztahu k Romkám, nebo o tom, pro odmítání islámu nemůže být rasistické, když islám odmítají lidé všech ras (kopie zde).

Předpokládám, že pana Berrezougu čeká něco podobného: Do týdne bude rasistou, do 14 dní blonďatým Čechem, do 3 týdnů přítelem Tomia Okamury, do měsíce kamarádem Klause mladšího a Miloše Zemana, do 6 týdnů agentem Kremlu.

Islám v ČR si rozvracet nedáme!

  • Hatem Berrezouga: Otevřený dopis administrátorům iDNES
Vážení administrátoři, Pobouřilo mě, že jste mi nejen stáhli blog z hlavní strany, ale hlavně fakt, že jste použili Kodex blogera jako nástroj k neoprávněné cenzuře bez uvedení konkrétních důkazů z textu.

Můj předchozí blog, který radši nepojmenuji, abyste mi nestáhli i tento dopis, aniž byste si ho přečetli, a to jen proto, že referuje na ten předchozí, který pojednával o nepřítomnosti demokracie v islámských zemích, a jak diktatura tvaruje nejen politický systém, ale i život v rodině a jednání mezi jednotlivci. Není to „paušalizace a házení všech muslimů do jednoho pytle“, ale je to naše realita, kterou vy neznáte. Dejte mi jedinou demokratickou islámskou zemi Blízkého východu a Afriky. A kvůli tomu jsem emigroval.. Protože když vy mi z pohodlí kanceláře za psacím stolem cenzurujete text a schováváte se za hesla, v našich zemích, pokud o tom nevíte, se za texty mučí, zabíjí a pár mých skutečných známých a sousedů, skončili v poušti a bez soudu…

Ujasnil jsem, že takový systém je urážkou lidské důstojnosti a svobody myšlení i pohybu, vytváří slabou pošlapanou společnost, která ztrácí vůli cokoliv změnit, a na druhé straně vytvoří lidi, které jsem nazval alfa samce, kteří jsou vůdčí osobnosti ovládající společnost, a to jsem dále nazval zvířecí a pudovou diktaturou. Tito jedince na nás dál a dál šlapou, a jakmile je někdo odstraní, aniž by na to společnost připravil, tak se pak celá společnost promění v džungli, a to je fakt. Stačí koukat, jak dopadly islámské země a můžu vám vyprávět, co se děje například v Lýbii, jelikož to jsou naši sousedi a mám tam i rodinu.

Tohle je fakt a tohle je moje realita a prosím vás, nehrajte si na soudce, zkuste chápat text v kontextu a neplivejte mi do obličeje, že rozšiřuji náboženskou nesnášenlivost a házím muslimy do jednoho pytle. Ano, v tom jsme v našich zemích v jednom pytli. A v souvislosti s tím jsem referoval na film Instinkt s Anthony Hopkinsem, který pojednává o chování jedinců a společnosti, kterým byla dlouhodobě odepřena svoboda nesvobodným despotickým systémem. A stejně jsem to z textu smazal, i když nechápu, jak člověk může pochopit z tohoto kontextu, že jsou muslimové zvířata?! Nechápu, co se děje se světem, už nemůžeme říct, že muž je alfa samec s instinkty, a že ty instinkty se odráží na jeho společnost?!

Stejně jako jsme v jednom pytli v České republice, když jsem upřesnil důvody a jimi jsou ty stejné principy diktatury, ve kterých jsme žili, které nás tvarovaly, a podle kterých se islámské vedení chová i v České republice! A to není paušalizace, ale tohle je také fakt, jelikož jsem také účinkoval v islámských organizacích v ČR a jejich obraz ani není tajný. Dejte mi jednu islámskou organizaci, která v ČR funguje, od představitelů jako jsou Alrawi, Abbas, Lazhar, Bader až po Kushnarenka, všichni se chovají podle principů diktatury a jsou tam desítky let bez žádných změn. Jen jeden skandál za druhým, lži a politikaření, a to je to, co skutečně škodí muslimům v ČR! A to se někteří snaží obhajovat či relativizovat anebo cenzurovat pod všeobecnými a nicneříkajícími hesly…

A jak se chovají ostatní muslimové v ČR? Jen bezpáteřní bratříčkování a žádné změny a teď si jen stěžují, že nemohli volit. Ano, organizační chaos v islámských centrech a jejich bezmocní členové, kteří nemůžou nic změnit, je replikou situace v islámských zemích, kde převládá diktatura, bezmoc a jediná změna byla buď revoluce, či puč. A to je fakt a můžeme probrat dějiny jak minulé i současné každé islámské země… A jediné skupiny, které vyhrály demokratické volby, byly dvě teroristické organizace, Hamás a Islámské bratrstvo. A nedávno v Tunisku po revoluci, kdo si myslíte, že vyhrál demokratické volby? Nejsilnější islámská strana Nahdah, jejíž současný předseda byl kdysi vyhoštěn z Tuniska do exilu za terorismus. A kvůli tomu druhá nejpočetnější skupina džihádistů v IS byli Tunisani, to je také fakt. Stačilo jen 4 roky, aby nám zničili stát, který byl turisticky zaměřený..

A proto jsem říkal, ano, je nemoudré, aby nad tím nějaký Čech mávnul rukou s tím, že je tady jen malá ortodoxní komunita a máme je pod kontrolou.. Ne, milí pánové, mýlíte se, jelikož za nimi stojí obrovské bohaté ortodoxní státy, které rozšiřují chaos ve světě. Ty samé státy, které financují podobné afiliace v ČR a konfrontační islám všech islámských organizací v ČR. Anebo vám mám připomenout, kolik lidí bylo obviněno z terorismu v tak malé komunitě a internetové portály salafistů v češtině? A jediné co tady kontroluje tyhle islámské organizace, je právě ten demokratický a právní rámec, ve kterých se nacházejí. A to je také další fakt. A jestli se ten rámec změní tím, že se další extremisti chopí moci kvůli bezradnosti a neschopnosti v právním státě jednat včas.. Snad vám nemusím připomínat i vaší realitu jako politické spektrum v ČR a převládající náladu v české společnosti, a na co reagují.

A jestli šéfové islámských organizacích v ČR rozšiřovali něco neslučitelného, a to buď způsob života a kultury anebo na hranici zákona, vždy se odvolávali na českou legislativu a právní systém, který ta samá šaría neuznává, jelikož žádný jiný zákon nemůže být nadřazený. A to je ta islámská šaría a islámské právo, proti kterým neustále bojuji. To samé islámské právo, o kterém všechny organizace v jedné své éře básnily a dokonce neskrývaly, ani naposledy, se podle něj řídit, s manipulativním a bezpáteřním lhaním, že islámská šaría je v souladu s českými zákony. Dejte mi jméno jediného muslima v ČR, který veřejně vystupoval proti těmto lidem. Konkrétně mluvím o Alrawim, Abbasovi, Shehadehovi, který byl oficiální pražský imám a místopředseda Muslimské obce a sami muslimové ho zvolili a sám rozšiřoval nejhorší učení z SA, až došlo k naverbování k terorismu a teď se všichni distancují, jako by ho neznali… Já je házím do jednoho pytle, když jsem říkal, že jsou bezradní, jelikož nebyli vychovaní v demokratických principech? Zkuste mi prosím vás vysvětlit, jak je možné, že Muslimská obec zvolila do svého čela člověka, která volá po ozbrojování a teď je jediná jejich výmluva, že volby nebyly regulérní, anebo že je to výkřik jednoho jedince, který nikoho nereprezentuje? Děláte si srandu?

Víte, páni administrátoři, jestli chcete, aby se nerozšiřovala náboženská nesnášenlivost vůči muslimům, tak si ukliďte před vlastním prahem, než začnete cenzurovat vaše sousedy, kteří proti tomu bojují. Nejsem to já, kdo z několika kandidátů na post předsedy Muslimské obce v Praze, pozval zrovna Kushnarenka do hodinového Rozstřelu, ale právě iDNES! Proč zrovna a jen jeho, ještě před volbami? Dělalo mu iDNES kampaň? A proč ho pan moderátor tahal za nos, aby představil obraz muslimů jako obraz největších šašků? Nejsem to já, kdo mu dal tolik prostoru, já jen reaguji na ty průšvihy.

A jestli někdo rozšiřuje náboženskou nesnášenlivost, jsou to média, která hledají jen senzaci a dávají prostor lidem jako je on, Alrawi, Abbas, vy rozšiřujete nesnášenlivost proti muslimům, vy všechny prezentujete jako hloupé a nepřizpůsobivé. A pak házíte vaše dílo na mě, když už je situace neúnosná, protože právě kvůli těmto kampaním zabili 50 lidí, jestli si neuvědomujete, jaký je výsledek takové hry?! Že zrovna média popularizují takové muslimy a jejich podporovatele, a zároveň cenzurují a stigmatizují každého člověka, který proti tomu mluví a navíc ve jménu náboženské tolerance, jako kdybychom všichni byli právě v jednom pytli.

Diskuze bude otevřená, abyste mi prokázali, kde jsem svém textu dopustil šíření náboženské nesnášenlivosti nebo paušalizace, když můj text primárně řešil fungování islámských organizací a jejich členů na území ČR, a které jsou replikou řízení podle diktatury, kde žádné změny nevzniknou, protože se ještě stát skrývá za principy laicismu, kde nezasahuje do náboženské společnosti, a tím dovoluje, aby se silné ortodoxní osoby podporované ze Saudské Arábie chopily moci v islámských organizací nejen v ČR, i v Evropě. Ano, jsem zodpovědný za svá slova a vím dobře, co jsem psal a je to o to urážlivější, když to přijde od lidí, kteří už léta znají celý můj blog a jeho kontext.

Na rozdíl od vás, vážení pánové, situaci muslimů a islámu beru vážně a docela mě trápí, protože ovlivňuje život a situaci každého z nás, a kdo nám chce pomáhat, tak musí nastavit skutečné zrcadlo a ne chránit muslimy pod vyprázdněnými pojmy, které jen štvou většinovou společnost a víc odcizují právě muslimy, že nám ještě k tomu odepíráte právo být dospělými a zodpovědnými lidmi, jak za řízení, volby, výsledky i následky svých činů. NEJSME UKŘIVDĚNÁ MENŠINA, ve světě je nás ke dvěma miliardám!

Všechny české islámské organizace selhaly a všechny mají ortodoxní orientaci. Ve více než jednom blogu jsem dokázal, že rozšiřují zpátečnické a středověké myšlenky, které především zabraňují zdravému zapojení do české společnosti a spoluvinu na odcizení muslimů nesou ti, kteří tyto organizace obhajují, jejich členy či dovolují existenci takových organizací vůbec. A to není paušalizace, spíš vy prokažte opak, jelikož milí pánové, nepovažujte HateFree za islámskou organizaci. Mluvím o těch oficiálních, které se snaží získat druhý stupeň registrace. Všechny jsou ortodoxní a kdybyste pozvali do Rozstřelu mě, se všemi islámskými představiteli, dokázal bych, jaké zvrácené učení rozšiřují, a co je ve skutečnosti islámská šaría a žití podle ní.

Pokud vidíte jinou cestu, tak můžete stáhnout i tento blog, ale já svoje přesvědčení nezměním a nebudu se sám cenzurovat. Před tím už jsem jednou utekl, ale už NE.

S pozdravem, Hatem Berrezouga


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 161,48 Kč
Vybráno 26.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 4 766 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
194 komentářů