american-1209605_1280(1)
29.11.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Ideální dárek pod stromeček? Anglické knihy pro děti

Loading...
Sdílejte článek:

Pomalu, ale jistě se nám blíží Vánoce, což znamená, že nastal nejvyšší čas začít nakupovat dárky. Pokud máte doma malého potomka a nevíte, co mu letos nadělit, máme pro vás jeden tip.

Nekupujte žádné zbytečnosti

Dárky k Vánocům neodmyslitelně patří, to ví každý, avšak lidé bohužel svým blízkým dost často dávají naprosté zbytečnosti, které se po zbytek roku válí na polici a pouze lapají prach. Velice podobná situace nastává i v případě dětí, ovšem s tím rozdílem, že rodiče nakoupí hromadu hraček, s nimiž si potomek hraje jenom chvíli, a poté se válí zapadlé v koutě. Není lepší investovat peníze do něčeho užitečnějšího?

Buďte letos o něco prozíravější než minulý rok a pod stromeček zabalte dětem praktičtější věc. Samozřejmě nesmí chybět také nějaká ta hračka, ale neuškodí ani kniha. Jestliže už váš syn nebo dcera umí číst, jsou knihy pro děti ideálním dárkem. Navíc když zvolíte takové, co budou vizuálně zajímavé a dítko ještě něčemu přiučí, rozhodně nešlápnete vedle.

Každé cizí slovíčko se počítá

Na trhu existuje mnoho knih, které dítěti pomůžou nenásilnou formou s učením angličtiny. I při jejich občasném pročítání alespoň nějaké to slovíčko nebo fráze utkví malému čtenáři v paměti, což se do budoucna bude určitě chodit. Angličtina pro děti nemusí znamenat pouze nutné zlo, ale dá se naučit velmi příjemným způsobem, jako je například právě četba.

Anglické knihy pro děti a různé cizojazyčné učebnice sežene v internetovém obchodě společnosti AJ SHOP. Z jejich pestré škály zboží si vyberete jak knihy pro malé děti, tak pro puberťáky studující na střední škole. Utraťte své peníze za něco, co má smysl – darujte dětem vzdělání. V dnešním velkém světe se bez znalosti cizího jazyka neobejdete, takže čím dříve s jeho učením člověk začne, tím lépe.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 7 511,11 Kč
Vybráno 21.46%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 212 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.