iqmigranti
23.1.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

I uprchlíci s vysokoškolským vzděláním mají nízké IQ

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MIKE/VOE

EU média hlavního proudu říkají, že kvůli stárnutí evropské populace je zapotřebí migraci aby se omladila populace a aby Evropa získala novou pracovní sílu. Pokud by jejich tvrzení bylo správné, výsledky migrační krize by byly skvělé: Stovky tisíc migrantů by měly být nyní zaměstnány.

Realita je však zcela odlišná. Například v Německu Švýcarsku Nizozemsku je 80 až 99 procent migrantů nezaměstnaných po více než jednom roce.

Mnoho migrantů nemá dovednosti potřebné na to, aby si našli pracovní místo v moderní evropské ekonomice. Ale podle profesora Rindermanna z německé Chemnitzské univerzity je také problém nízká inteligence.

Profesor psychologie Heiner Rindermann již vyvolal menší kontroverzi, když v říjnu 2015 uvedl, že uprchlíci (migranti) mají nižší průměrnou inteligenci než Němci a poskytl důkazy pro své tvrzení.

Podle jeho studie měli uprchlíci s vysokoškolským vzděláním průměrné IQ 93 v matematických a abstraktních úkolech. Teda stejnou úroveň dovedností jako domácí studenti střední školy.

V důsledku toho profesor Rindermann napsal v německém časopise Focus:

“Většina přistěhovalců z jihovýchodní Evropy, Středního východu a Afriky nemá vysoký kvalifikační profil.”

Rindermann dále tvrdil , že často citovaný “jazykový problém” je jen částečně vinen za tento nesoulad a důležitější jsou slabiny v základních dovednostech. Dodává, že problém je zhoršován “častějšími pokrevními sňatky (tj. sňatky prvních bratranců a sestřenic) v muslimských komunitách a v Africe, co souvisí s mnoha problémy”.

“Tito lidé budou zvládat technickou a kulturní složitost moderní země méně úspěšně a riskují, že budou dělat kognitivní chyby v každodenním životě,” uzavřel Rindermann .

Zjištění Rindermanna bylo těžké spolknout pro média hlavního proudu a levici obecně. Bez ohledu na fakta, levicová poslankyně Susanne Schaper učinila nehorázný návrh . Přední univerzitní profesor, by se podle ní měl vrátit do školy, aby se naučil, jak se politicky správně vyjadřovat. Ve skutečnosti paní Shaper potvrdila, že moderní veřejně financované vzdělání představuje jeden velký indoktrinační tábor.

https://voiceofeurope.com/wp-content/uploads/2018/01/iq-map.jpg

Průměrné národní IQ podle IQ a Global Inequality (2002) / IQ-Research

Levice věří, že všichni lidé mají stejnou schopnost a potenciál, ale to prostě není pravda, jak ukazuje globální mapa IQ. Mapa téměř odpovídá Indexu lidského rozvoje OSN.

Přiznání, že se lidé z různých regionů liší, není žádný rasismus, a závěr, že jedna skupina má lepší výkon v úloze x, neznamená, že ta skupina je nějak nadřazená. Vzhledem k tomu, že se objevuje více výzkumů o dědictví a genetice, očekáváme, že nalezneme další závěry, které zpochybňují zastaralé, archaické a unavené vyprávění zdvacátých let 20. století, které stále drží škodlivý vliv na společnost a slouží pouze k potlačování poctivé debaty.

Zde je závěr, co profesor Rindermann řekl v roce 2017 o rozdílech v poznávacích schopnostech lidí a jejich důsledcích:

“Státy, které mají populaci s vysokými kognitivními schopnostmi, jsou nejen bohatší, v průměru jsou také svobodnější a demokratičtější, je v nich více rozvíjena vláda zákona a rovnost a jejich vlády jsou kompetentnější. Tyto společnosti mají nižší míru vražd a jsou mírumilovnější … Modernost jako taková je “kognitivní modernost” a nemůže být ani zvládnuta, ani se rozvíjet bez vysokých kognitivních schopností!”

Autor: Mike, Voice of Europe

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner
53 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.