panika3
14.1.2021
Kategorie: Společnost

Hysterie se stupňuje

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝS potřebou utratit co nejvíce peněz za nakoupené vakcíny se zvyšuje počet špatných zpráv. Přeplněné nemocnice, kamiony plné zesnulých, Německo nás označuje za centrum šíření infekce. Budují se očkovací centra, testuje se kvůli všemu. Za chvíli bez negativního testu připomínajícího loterii nebude moci jít ani na vlastní toaletu. Covidpassy jsou blízkou realitou. Vzpomínáte na sliby politiků na jaře? Rychle vzaly za své.

Propaganda cílí na ty, kteří jsou vhodní k rezignaci. Ti, kteří se cítí být ohroženi, jsou ochotni nechat ze sebe udělat pokusné králíky. Slyšíme pouze to, že vakcína zachrání lidstvo, přestože vzápětí je řečeno, že Vás maximálně ochrání před těžkým průběhem. Tedy možná, protože absolutně nikdo netuší, je li to pravda, jaké mohou být následky a kdy se objeví. To je daň za urychlený vývoj. Daně bývají vysoké a nízké. Takže pokud budeme hledat přirovnání, tak to není žádné Monte Carlo či ostrov Man, ale spíše to vypadá na Dánsko. Tam jsou dost vysoké.

Pfizer a Moderna vrhnuly na trh podobné produkty. O jejich složení a reálné účinnosti bylo napsáno mnoho. Pfizer má za sebou řadu skandálů při provedených předešlých vakcinacích na více místech planety, Moderna je mladý projekt vzniklý v roce 2010. Zatím z laboratoří této společnosti nic velkého nevzešlo a nová vakcína je de facto prvním podstatnějším počinem. Přičemž přímo ze společnosti zaznělo, že nevznikla proto, aby léčila. Důvodem jejího vzniku je lidi časem přeprogramovat. Více to není jistě třeba rozvádět. Přes tyto skutečnosti byly jejich produkty schváleny Evropskou komisí jako vhodné pro aplikaci většině obyvatel Evropy. Buď zodpovědní za schválení nemají ostatní Evropany rádi, nebo je v tom tak tučná provize, že se odmítají zabývat reálným stavem. Případně jde o vyšší zájmy, které jsou ve skutečnosti velmi nízké.

Médiím a politikům se daří několik věcí. Odborníky se stali především v umění šířit strach, budit paniku. Dále vzbuzovat úsměv. O strachu a panice není třeba se rozepisovat. Stačí si omylem pustit televizní zprávy a za pár minut se třesete z obav o svůj život. Respektive zhruba polovina národa to tak má. Panika už je poté probuditelná velmi snadnou. Symbolem smrti je rakev. A když jich je poskládáno na sebe více, epidemie je obhajitelná. K tomu se přidá pár na první pohled logických věcí, to pro ty přemýšlivější z řad skeptiků, namíchá se ,,správná“ směs odborníků, nafouknou se čísla a začne se vládnout tvrdou rukou. Ptáte li se na ten úsměv, ten vzbuzuje emigrace chřipky z našich krajů. Vzhledem k tomu, že PCR testy dle všeho chřipku od covidu rozlišují jen těžko, tedy jestli vůbec, možná valná většina těch pozitivně testovaných ve finále nemá právě nic jiného než právě ji.

Spoluobčané odmítající vakcinaci jsou automaticky nazýváni popírači covidu. Tak to není. On ten covid existuje. Onemocnění jím může mít různý průběh, ovšem realitou je procentuální vyjádření, které naznačuje, že nejde o nic dramatičtějšího než právě ta chřipka. A to včetně úmrtnosti. To však svědky covidovi nezajímá. Propaganda říká, že jsme uprostřed katastrofy. Tečka. Kdo si dovoluje pochybovat? Nůžky se tak rozevírají. Lidé neochotní přistoupit na špinavou hru jsou osočováni, perzekuováni, to i přesto, že jsou tolerantní k orouškovaným z protibřehu. Agresivita fanoušků vakcinace stoupá, nenasazená rouška v nich vzbuzuje vztek. Mají tendenci poučovat. A to tak, že neustále. V televizi přeci říkali, že…

Nekonečnost epidemie je záměrná a už nyní se ví, že jen tak odejita nebude. Má ekonomický a politický podtext. Ničí množství jedněch a nechává zbohatnou minimum druhých. Průvodním jevem je však něco jiného. Ukazuje se, jak snadné je lidi rozeštvat. A to je to, co by nám mělo vadit nejvíce.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč

Celkem za měsíc: 13 000,00 Kč
Vybráno 37.14%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 571 times, 5 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
politicon.cz
49 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.