panika3
8.4.2020
Kategorie: Politika

Hysterie jako nástroj manipulace

Sdílejte článek:

COM/ZAV

COVID-19 představuje jedno z největších narušení lidské společnosti v moderní historii, možná i vůbec v celé lidské historii. Způsob, jakým je společnost uspořádána, byl rozvrácený; způsob, jakým se lidé stýkají, byl změněn; ekonomiky zdecimované. A to vše na základě vymyšlené záminky, hromadné manipulace a paniky vyvolané médii, píše portál Globalresearch.

Lidstvo si prošlo podobným šokem během událostí 11. září 2001, globální vytvořenou “válkou proti terorismu”.

Města jsou doslova uzamčena, lidé pod hrozbou postihu zavření doma. Vlády přijímají opatření, která jim umožňují narušovat základní lidská práva. Se vzrůstajícím napětím hrozí sebevraždy, násilí, občanské nepokoje, rabování a pouliční boje.

Autor článku se zamýšlí nad tím, zda celá situace nepřipomíná definici totalitního útlaku?

” Jsme svědky psychózy, úspěšně vyvolané v celoplanetárním rozsahu. Prakticky celá lidská rasa byla uvržena do šílenství. Médii vyvolaný hromadný strach, panika, hysterie a hypochondrie zachvátily celé lidstvo “.

Lidé se v důsledku paniky méně starají o fakta, jsou nevědomí vůči jasným důkazem o tom, že byly a nadále jsou manipulováni, vykořisťováni a ovládání.

Davy se snadno stávají poddajnými a poslušnými, opakují děsivou propagandu. Potřebujeme “testování”! Potřebujeme vakcíny! Potřebujeme drastické kontroly “veřejného zdraví”! Potřebujeme více a více “udržování rozestupů”. Potřebujeme “změnit život tak jak ho známe”, natrvalo, “pro naše dobro”. Musíme se schovat hluboko v nejbezpečnějších štěrbinách našich domovů a nevycházet.

Hrozba, kterou představuje samotný COVID-19, je na základě nejnovějších známých informací relativně nízká. Viceprezident USA a vedoucí pracovní skupiny koronavirus Mike Pence 23. března 2020 uvedl na tiskové konferenci v Bílém domě, že “9 z 10 lidí, kteří si myslí, že mají koronavirus, ho ani nemají”.

Propaganda je však tak účinná, tak ohromující – všudypřítomná, nezbytná – že okradla i “inteligentní” lidi o zdravý úsudek.

I když nastane obnovení, tato krize ukázala, že “my” nemáme žádnou moc. Mají ji “oni” a oni jsou dostatečně silní, aby zcela a doslova dobyli celé lidstvo.

  • Zdroj: globalresearch

 

Který internetový deník čtete pravidelně?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 8 728,00 Kč
Vybráno 24.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 105 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 3,60 out of 5)
Loading...
politicon.cz
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.