apocalypse-483425_960_720
25.4.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Hypnotizace islámem

Loading...
Sdílejte článek:

BENJAMIN KURAS

Západní politici a média jsou hypnotizováni islámem jako myš vzpřímenou kobrou. Příkladem za všechny budiž Hillary Clintonová, která po útoku na novozélandskou mešitu sentimentálně a bojechtivě twítla toto: „Moje srdce puká za Nový Zéland a globální muslimskou komunitu. Musíme bojovat proti šíření a normalizaci islamofobie.“ Po několikanásobném masakru křesťanů na Srí Lance toto: „V tomto svatém týdnu mnoha náboženství musíme stát jednotní proti nenávisti a násilí. Modlím se za každého, kdo je postižen dnešními strašlivými útoky na velikonoční modlitebníky a turisty na Srí Lance.“

 

Jestli vás ihned nepraštil do očí ten rozdíl, je to tento: Za muslimskou komunitu a proti islamofobii musíme bojovat. Za masakrované křesťany se jen pomodlíme, ale bojovat proti křesťanofobii nebudeme, to bychom mohli ubližovat muslimům. Jenže co chcete od političky, která asi vážně věří tomu, co tak slavně několikrát vyhlásila jako ministryně zahraničí, nejvehementněji v twítu 19. listopadu 2015: „Aby bylo jasno: islám není náš protivník. Muslimové jsou mírumilovní a tolerantní lidé a nemají naprosto nic do činění s terorismem“.

Kdo i jen zběžně sleduje internetové informace o teroristických útocích, musel už někde narazit na počty islámských teroristických smrtelných útoků. Kdo na ně ještě nenarazil, může si je snadno nagooglovat na Wikipedii heslem „List of islamist terrorist attacks“. Kdo si najde čas je alespoň přibližně spočítat, nemůže nedospět k závěru, že Clintonová (a s ní tisíce dalších) šíří fake news, ať už z přesvědčení, blbosti nebo za peníze. Jsou to fake news smrtelně nebezpečné, protože zatajují, že islám je opět ve středověkem osvědčené válce s celým bezvěreckým světem, nejakutněji teď s křesťanstvím. Tím celému neislámskému světu zneviditelňují nepřítele, svazují ruce za zády a znemožňují obranu. Dokonce i poměrně seriózní a ne zcela politicky zkorektněná Prima TV ve svých prvních zprávách ze Srí Lanky kladla ve svých spekulacích o pachatelích islám až na třetí a poslední místo.

To stále opakované banální a dětinské klišé „všichni muslimové nejsou teroristé“ už laskavě zahoďme do koše. Samozřejmě, že nejsou. Kdyby byly dvě miliardy muslimů teroristé, svět by už dávno vyletěl do povětří. Je však těch teroristů už dost na to, aby nebránící se svět obrátili vzhůru nohama a na hodně dlouho. Každý Němec taky nebyl v SS. Muslimská obdoba SS zvaná Islámský stát nebyla poražena, jen vyhnána z jednoho ovládaného území. Její válečníci se rozprchli, jak vidíme i do Srí Lanky. A rekrutují nové. Kurdové a Mosad jejich počet celosvětově odhadují na 100 tisíc.

Máte-li nutkání říct, že za to může Amerika, budete mít pravdu. Alespoň částečnou. Může za to konkrétně Demokratická strana, a ještě konkrétněji vládnoucí tandem Obama-Clintonová, který za osm let islamizoval americkou zahraniční politiku ve prospěch těch nejradikálnějších a nejagresivnějších živlů, jaké se v islámském světě daly najít. Islámský stát by nevznikl, kdyby Obama nepropustil na svobodu vysoké důstojníky Sadámovy armády, nechal na pokoji Syřany, ať si svou spokojenost či nespokojenost s Asadem vyřeší sami, a nepodpořil protiasadovské džihádisty.

U Obamy se to dalo chápat – byl muslim a mnohokrát vyslovil obdiv k islámu, až do té míry absurdnosti, v níž veřejně a státnicky, bez jediného historického příkladu, ale také bez seriózní oponentury kteréhokoli politika nebo média, vyprávěl, jak muslimové budovali Ameriku a stavěli železnice a mrakodrapy. Kdo ještě pokládá jeho příslušnost k islámskému náboženství a tudíž globální islámské komunitě za konspirační teorii, popírá ten nejzákladnější islámský zákon, podle něhož kdokoli narozený muslimskému otci je automaticky muslim a může jím přestat být jen jako renegát pod hrozbou trestu smrti.

Že žádnou smrtelnou fatwu na něho nevyhlásili ani ti nejextrémističtější džihádisté, imámové a juristé, by mělo stačit, ne-li jako stoprocentní důkaz, tak alespoň přinejmenším pravděpodobnost, že ho nadále za muslima pokládali. Ač měl voličskou a ideovou podporu většiny amerických Židů, vedl ze všech amerických prezidentů nejostřeji protiizraelskou politiku, až z ní (a z amerických Židů) Izraelci měli jeden z nejlepších politických vtipů posledních let: „Kdyby Obama hodil atomku na Tel Aviv, volilo by ho jen 70% amerických Židů.“

Autor: Benjamin Kuras


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2020: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Koubský 500,- Kč, Jiří Nováček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Pavel Janeček 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, ing. Jiří Lechner 800,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Josef Malý 250,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Mario Valent 484,78 Kč (20 eur), Karel Kubela 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Jurášek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Zuzana Karlová 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Jiří Novák 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč


Celkem za měsíc: 16 820,78 Kč
Vybráno 48.05%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 630 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
Loading...
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.