partiePRIMA
6.12.2021
Kategorie: Společnost

Hyeny na televizi Prima

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝNedělní polední diskusní pořad Partie ukázala další možné dno mediální žumpy a morálních kvalit vybraných diskutujících. Nechyběl zástupce dealerů Roman Prymula, jako šílenec se ukázal hejtman Kuba objasňující, že nenaočkovaná babička zlikviduje zdravotní systém, náměstkyně ministra zdravotnictví Vašáková, když prohlásila, že koronavirus je tu proto, aby eliminoval počet starých lidí a je na politicích, kolik se rozhodnou obětovat lidí. Ani poslední do počtu opět nebyl oponent, místo 4. ,,diskutujícího“ zaujal biochemik Hostomský, který s přáním nechat umřít neočkovanou babičku jako postih za to, že odmítla jít na očkováním tím, co vakcínou vůbec není, musel přinutit normální lidi televizi vypnout.

Jestliže Terezie Tománková této skupině velela a okamžitě diskusi neukončila, pak patří jako neobjektivní novinářka do stejné žumpy. Partie je uváděná jako střet názorů. Jaký střet mají autoři na mysli, to nelze zjistit. Jsou li ve studiu 4 diskutující z jednoho názorového břehu a moderátorka již ze samé podstaty svého postu v televizi fungující jako hlásná trouba covidové mafie patří do stejné skupiny, pak nejde o diskusi, ale o prachsprostou mediální propagaci podporující stávající diktaturu. Měli by to přejmenovat na Partu. Vzhledem k tomu, že tento trend je dlouhodobě zachováván na všech třech našich největších televizních stanicích, případně i na jejich dalších mutacích, staly se tyto pořady naprosto irelevantními a v podstatě ukazují, že nestrannost médií je pouhou chimérou, kterou se sice jejich majitelé ohání, ale ve skutečnosti jste o naprosto běžné podnikatelské subjekty se zaměřením na propagaci svých investorů. Výjimkou by měla být ČT, kterou financujeme my všichni. Tu však ovládá politická lobby, o které je známo, že jí jakékoliv peníze nesmrdí. ČT tak de facto vysílá dle manuálu a s veřejnoprávním médiem má společného asi tolik, jako Škodovka se státním podnikem.

Jedním z témat údajné diskuse bylo očkování menších dětí, které má začít 14.prosince. Protože nebylo možno nechat televizi déle puštěnou, aby se obrazovka nestřetnula s kladivem, není možno se k tomu, co tam dále říkali, vyjádřit. Jisté je, že vláda zakoupila 300 000 pseudovakcín. Dětí věku 5-12 let je údajně 800 000, takže vaxeři ve vládě a v poradních týmech počítají, že se rodiče v prvním kole nechají naočkovat každé cca 3.dítě. To si při stále více se i přes drsnou cenzuru objevujících informacích o následcích očkování a mnoha machinacích s údaji dost věří. Pokud však budou chtít něco přikazovat, je dost možné, že to bude to poslední, o co by se pokusili. Jestliže si v poslední době největší propagátoři vpichů stěžují na jakousi agresivitu vůči svým osobám, pak neví, o čem mluví. Poznali by to až ve chvíli, kdyby sáhnuli na některé z dětí proti vůli jejich rodičů. A věříme, že podobný přístup bude mít mnoho Čechů. Koncentrované zlo, které se sešlo na Primě a má o dost širší základnu, tak musí být eliminováno mnohem více, než staří lidé covidem. Mimochodem je třeba stále připomínat, že vzniklým v laboratořích vlastněných těmi, kteří přes různé fondy stojí i za distribucí pseudovakcín a za korumpováním politiků přikazujícím nám se podřídit zájmům svých sponzorů.

Nechme už nedělní Partii k posouzení těm, kteří ji dokázali shlédnout celou. Dělo se toho více. Od přímého účatníka zájezdu jsme získali informace o mediálně vykresleném přesunu covidových pacientů ze Severomoravského kraje do Prahy, který se sice uskutečnil, nikoliv však z důvodu přeplněnosti ostravské nemocnice, ale spíše jako reklamní akce, ke které byli pacienti přemlouváni. Dále se podařilo získat svědectví sestřiček z Německa, které musely pod nátlakem podepsat prohlášení o mlčenlivosti, přesto se svěřily, že dění v nemocnicích v Německu není zdaleka tak dramatické, jak je popisováno. Stejný stav je i u nás, jen se o tom pod různými pohrůžkami také nesmí mluvit. V Rakousku se opět zaplnila Vídeň demonstranty, jejichž počet byl pravděpodobně k půl milionu účastníků. V Bruselu se také demonstrovalo a došlo na vodní děla a plynové granáty. Též v Srbsku bylo plno lidí v ulicích, zde údajně jako protest proti neekologickým zákonům, tomu ale asi věří málokdo. V Rumunsku nespustí povinnou vakcinaci, 70% obyvatel ji odmítá. V Austrálii vyšly to ulic statisíce lidí, dle všeho hodně přes milion. V mnoha státech odhodili již roušky a respirátory. Zdá se, že covidová mafie ztrácí některá území. Po Indii a Japonsku, Floridě a Švédsku tak přibývají další země s nespokojeným obyvatelstvem a vládami řešícími covid po svém. U nás je zatím ještě klid, byť se proti covidu staví už více jak 50 tisíc zdravotníků, 3 miliony občanů a většina rodičů.

Je evidentní, že tlak, který už je nesnesitelný a enormní, jim dlouho nevydrží. Evropská komise tlačí na zrušení Norimberského kodexu, dle kterého je zakázáno používat lidi k lékařským experimentům. Přestože je nyní systematicky porušován, snaha zrušit ho úplně má vést ke znemožnění podávání žalob na politiky u mezinárodních evropských soudů. Ty žaloby už běží. Utíká jim čas, i proto tlačí na pilu. Politici a média dostali instrukce, peníze a nedodrží li dohody, pravděpodobně o vše přijdou. Kopou kolem sebe bez ohledu na dopady a na rozklad společnosti. Vzepřeme li se jim, nebudou už mít sílu nás přetlačit. My tím zachráníme nás a pošleme ke dnu je. Jediné, co je třeba, je semknutí lidí a pochopení, že jedni naletěli a druzí, přestože to ustáli, na vše samotní nestačí. Tedy připojme se k těm, kteří kráčí za svobodou. Stejně nás čeká ještě práce s Green Dealem.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 5 341 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (57 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
65 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)