ready-made-spolecnost
20.4.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Hurá, zase na demonstraci? Ale…

Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

MLADEKRAktivisté z organizace Milion chvilek pro demokracii oznámili, že se chystá velká demonstrace jako reakce na aktuální politickou situaci. Bude se konat 29. dubna, pochod začne v 17.30 na Hradčanském náměstí a vyvrcholí v 19.00 hodinovou demonstrací na Staroměstském náměstí. Tak píše Fórum 24.

Jeden neví, zda se má smát či plakat.

Ministr dopravy Ťok už dlouhodobě avizoval, že nechce v práci ministra pokračovat a jeho výsledky, ale především jeho komické výroky jej k rychlému odchodu předurčovaly. Stejně tak ministryně obchodu a průmyslu Nováková, která si politiku spletla se svým úspěšným působením v soukromém podnikání a oboje se najednou provádět nedalo, byť se i zde jednalo jen o slovní projevy a neuvážená rozhodnutí.

Kdo zná osobně odcházejícího ministra spravedlnosti Kněžínka, tak mu opravdu může věřit, že se jako výborný legislativec do politiky nikdy nehrnul a není to jeho vysněná parketa. Po vynuceném odchodu předchůdkyně paní Malé byla jeho volba tím nejmenším zlem a on v přechodném období obstál.

Ale skutečnost, že protikorupční opatření zamrzla, že revize dosavadní přehršle norem se ani nezahájila, tak ta vedla k tomu, že se hledal vhodný adept na pozici ministra spravedlnosti, zde tedy nová, přesněji znovu jmenovaná ministryně Marie Benešová. Její kariéra odborná i politická je natolik známá, že není třeba k ní cokoliv dodávat.

Údajně plánované jmenování Benešové prý ale bylo onou pomyslnou kapkou, kvůli které Milion chvilek plánuje demonstraci. Nějak to intelektuálně připomíná ty páteční záškoláky, kteří „osvíceni Božskou Gertou“ hodlají donutit světové vlády k něčemu, co nejenže není obratem řešitelné, ale je to spíše fantaskní.

Noví členové vlády budou jmenováni 30.dubna a demonstrace Milionů chvilek dne 29.dubna tomu zjevně nezabrání. Jedno by ale měli organizátoři přeci jenom nám všem vysvětlit: Proč vůbec demonstrují. Vypadá to na demonstraci pro demonstraci a taková nikoho soudného už nezajímá.


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2020: *****

Anonymní dárce 800,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč

Celkem za měsíc: 4 900,00 Kč
Vybráno 14.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 526 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 3,92 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
57 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.