KUBERAJ
15.11.2018
Kategorie: Politika

Hurá Kubera

Sdílejte článek:

OTO KADĚRKA

Ve vysvětlování a zapírání okolností Babišovic rodiny tak nějak zcela zapadla informace o volbě fakticky druhé osoby české politické scény – předsedy Senátu. Byl nám zvolen Kubera.

Pro mne je to snad jediný politik, kterému jsem odpustil jeho angažmá v KSČ. To odpuštění si vysloužil tím, že se chová autenticky, neuhýbá a neskáče jak žebříček popularity píská. Ač jsem osobně nekuřák, tak chápu jeho zanícení pro to, že je kuřák. Ho to zjevně baví a když někoho něco baví a mne to přímo neohrožuje, respektive se mohu ohrožení vyhnout, tak zábava je pro mne nadevše.

Kubera je pro mne záruka, že se budu bavit jeho kroky, zatím mne nikdy nezklamal. Za největší pobavení považuji to, že on jako starosta Teplic byl schopen město předat svému nástupci bez dluhů. Kdo v Teplicích byl, tak musel být překvapen, že tam jsou silnice, že tam jezdí městská hromadná doprava, že tam jsou turisti a obecně město netrpí nedostatkem, kterým trpí většina obcí v naši zemi. Jak jsem došel k tomu, že naše země trpí. Jsou to především útrpné zprávy, kdy každá nová politická reprezentace čehokoliv sděluje svým obyvatelům jak musí udělat dluhy, aby napravila všechny chybné kroky svých předchůdců. Jsem možná jistým způsobem postižen tím, že celý život se snažím o jedno – nemít dluhy a současně neusilovat o to abych druhé do dluhů svými nároky uváděl.

Kubera je pro mne nekarierní politik, protože on se nikam nikdy nehrnul. On se nakonec i na ten post předsedy Senátu dostal i když měl další , myslím tři protikandidáty. To se zatím nikdy nestalo a přesto nebo právě proto je pro mne jeho mandát nejsilnější z dosavadních. A když za ním šli, aby byl president, tak je poslal k šípku s tím, že žena by ho vyhodila z bytu. No není v tom pravda a úctyhodná autenticita.

Až pomine sledování Babišovic rodiny tak se těším na ty komentáře, že je euroskeptik, že je neřízená střela, že je atd. atd. Ale to už tak chodí, že hledat chyby je čtivější než jednoduše oslavit radost. Je to jak se lží a pravdou. Pro lež taky potřebuje člověk výmluvnost, kdežto pro pravdu stačí jen ta. I projev radosti je třeba jen smích a netřeba slov.

Kubero mám radost a nenech se znechutit, chyběl by jsi.

Pěkné dny nejen s Kuberou …

bloger_486

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 255,00 Kč
Vybráno 13.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 11 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 3,95 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.