190620-hunter-biden-feature
2.11.2019
Kategorie: Politika

Hunter Biden je od včerejška bez práce

Sdílejte článek:

PETR ROBEJŠEK

Nemyslím sice, ža pro něj budeme muset uspořádat dobročinnou sbírku. Zajímavé ale je, že v poslední době odstoupil syn bývalého víceprezidenta Joe Bidena ze dvou výnosných pozic. Předevčírem odešel z dozorčí rady čínské investiční firmy BHR a pár měsíců předtím skončil ve správní radě ukrajinského plynového koncernu Burisma. Proč vlastně?

 

Hunteru Bidenovi bylo místo ve vedení Burismy nabídnuto krátce po té, co jeho otec začal koordinovat americkou politiku vůči Rusku po anexi Krymu. Ukrajincům nevadilo, že Biden mladší neměl zkušenosti ani v energetickém průmyslu, ani s podnikáním na Ukrajině. Takže se neumím vysvětlit, zač dostával měsíčně 50.000 dolarů. Ale možná, že vy na něco příjdete.

Dva roky potom, co jeho syn nastoupil do Burismy donutil americký víceprezident Joe Biden ukrajinskou vládu, aby propustila vrchního žalobce Viktora Šokina, který obchody Burismy prošetřoval. Joe Biden prý hrozil, že v opačném případě nebudou poskytnuty záruky na americké půjčky a Šokin byl propuštěn.

Chování Joe Bidena mi připomíná to, zač právě kongres prohání Donalda Trumpa. Je zvláštní, že Demokraté požadují, aby byl zbaven úřadu kvůli tomu, že se podobně “důrazně”, jako Biden v případě Šokina, dožadoval od ukrajinských politiků podrobností o aktivitách obou Bidenů na Ukrajině.

Je to tak, že když na cizí vládu tlačí demokratický víceprezident, tak je to v pořádku, ale když to dělá republikánský prezident Trump, tak je to trestuhodné porušení ústavy a mezinárodního práva? Je to tak, že když se „hodní“ – to jsou všichni Trumpovi odpůrci – nechovají korektně tak to nevadí, protože jejich „správný“ cíl posvěcuje všechny prostředky?

Autor: Petr Robejšek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 762 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
15 komentářů