jourovaeu
1.4.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Humanitární kanál Věry Jourové

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Když už je pro ČR zcela fatální otázka členství v EU, odkud se dá vystoupit pouze branou krematoria, měli bychom dobře volit, koho pošleme do Komise. Nikdy ne podobné týpky jako je Jourová. Efektem je pak třeba palm oil v retro keksech nebo nenávist Italů k Čechům. Dotyčná obviňuje Italy z antiimigrační nenávisti (viz odio) a vrcholem všeho je poučování, jak se mají chovat k Romům. Jourová tvrdí, že nenávist mají šířit i někteří italští politici, vychází z analýzy sociálních sítí.
.
Salvini na sociálních sítích, kterého má asi dotyčná na mušce, je až přehnaně korektní v popisování kriminálních jevů spojených s imigrací a velmi umírněný v názorech, na rozdíl od svých pro EU oponentů, kteří se ani na síti netají tím, že by měl být zabit. Toto Jourovu a její komplice už nezajímá, je zajímá imigrační welfare. Její pomluvy komentuje v Il Giornale čtenář Wrights: „Navrhuji (po jejím útoku proti Italům) okamžité otevření humanitárního kanálu mezi Itálií a Českou Republikou, která pokud se nemýlím, uzavřela hranici pro všechny imigranty, včetně těch z válek“.
.
Gianniverde je velmi decentní na hloupou pomluvu Jourové: „Velevážená paní Věro, Italové nenávidí zahaleče a delikventy a všechny ty, kteří přicházejí, aby je ti ostatní, kteří pracují, museli živit. Chováme respekt ke všem imigrantům, kteří přicházejí a pracují a respektují naše zákony a integrují se do našeho modus vivendi“.
 .
Čtenář Paladin: „Věro Jourová, předtím než se řeknou podobné komentáře, je nezbytné použít mozek, je nutné problém pochopit. Stačí projít některé čtvrti italských měst, Turín první, a zjistit k čemu došlo. Ohrožování za bílého dne, násilní severoafričané, kteří si vynucují (nežádají) almužnu, celé městské čtvrti obydlené muslimy, zdá se, že jste v muslimské zemi, v nebezpečné periferní zóně, kde zatýkání je normální…Určitě mohu pochopit, že pokud sedíte ve fotelu 1500 km od Itálie, pak těžko chápete oč jde, ale aspoň zavřete hubu a zanechte stupidních komentářů. Pokud je v Itálii nenávist, pak je to proti této Evropě z které jde na zvracení“.  
 .
Po přečtení podobných připomínek, které objasňují tristní fakta o imigračním problému, je jasné, že Jourová si počíná přímo hanebně, uráží národ, který  prochází ekonomickou krizi a musí živit statisíce imigrantů, kteří se rozhodli a EU tomu žehná, že přijdou do země a chovají se tam jako na dobytém území.
 .
Gio47 Jourovu komentoval: „Je to vaše vina, nutíte Itálii imigranty, většina Italů jsou dnes proti havarované ruině, která se nazývá Evropská unie, zajímalo by mě, kolik stojí každého Evropana udržování něčeho takového, co se nazývá evropskou vládou? Kolik nás stojí imigranti, kteří přicházejí a jsou živeni, aniž by pracovali. Vážená paní, navrhněte ve své vlastní zemi ať přijme imigrační miliony, jako Itálie“.  Vtipný nápad, pak by viděla.
 .
Je to vina Jourové a kompliců z Komise? Pokud nepředpokládáme, že jde o pouhé loutky, pak náznak vysvětlení lze najít na dnešním informačním serveru occhidellaguerra. V současnosti je největším imigračním problémem Itálie a Malty spor s Komisí EU o bezpečnost libyjských přístavů, odkud přichází dnešní masová imigrace do jižní Evropy. Komise EU tvrdí, a vždycky bude tvrdit něco podobné, vysvětlení by měla Čechům podat Jourová, že libyjské přístavy nejsou bezpečné a v důsledku toho se kriminalizuje počínání současné italské vlády, která dohodla s Libyjci spolupráci v záležitosti imigrantů, popř. jejich vracení na africký kontinent. EU se odvolává na konvenci OSN, podle které „bezpečným přístavem je přístav, kde se mohou konat záchranné akce a kde život zachráněné osoby není v nebezpečí“. EU změnila názor na libyjské přístavy (považovány za bezpečné v důsledku přítomnosti agentury OSN pro uprchlíky) a nyní EU tvrdí, že přístavy odporují definici OSN.
 .
EU pokrytecky dává argumenty proimigračním levičáckým partajím v Itálii, popř. i soudům, které částečně blokují antiimigrační opatření italské vlády. Libyjská pobřežní ochrana přitom už zachránila desítky tisíc imigrantů a vrátila je zpět na kontinent, na životě je nikdo neohrožuje. Italská a maltská pobřežní ochrana úspěšně s Libyjci spolupracují. Bezpečně mohou lodi pašeráků lidí z těchto přístavů vyplouvat a shánět zde své klienty, ale opačný proces už podle EU není bezpečný.
 .

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 255,00 Kč
Vybráno 9.30%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 416 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.